Поки Київ у жалобі за загиблими, вони в робочий час влаштовують гульки. Заступник КМДА і ціла компанія
А якими б ви словами привітали цього Поворозника, заступника мера?
Ответ дляЗвёздонька
Цікаво 95 квартал скасував запис свого шоу? Чи теж їм весело?(
А вони планували записувати в цей день шоу? Не слідкую за кварталом, чи дизельшоу, чи за стендаперами.
Бо вони не влада Києва, де щойно дістали людей з-під завалів.
А всі мають , у кого випало ДН на цей день - пропустити його? Чи те що вони в закладі тусили, вас смутило (ну там замість закритися в кабінеті в обідню перерву і чайку з тортиком тихенько попити)? Чи що?чи те що вони представники того міста, які, власне і вводили день жалоби?
77 года рождения• 28 апреля в 00:59
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ви, напевно, не в курсі, що його вже два тижні, як звільнено
Ответ для77 года рождения
Це ви не в курсі з якої посади його звільнено.
І що він досі заступник Кличка
77 года рождения• 28 апреля в 14:34
Ответ дляMrs.Ochmonek
І що він досі заступник Кличка
Ткаченка теж скоро знімуть.