Кашка-маняшка• Изменено 28 апреля в 13:06
Добропарк. Дівчата, хто був, як доїхати в будній день без авто?
Варто їхати, там зараз гарно ?
Не служанка• 28 апреля в 13:07
теж збираюся у п´ятницю, вони начеб то запустили свої шатли від м.Житомирська, ціна 70 грн. зараз як раз пік цвітіння, орієнтовно ця локація до 10 травня
Рання пташка• 28 апреля в 13:50
Ми з подругою їздили мінулого літа на лаванду.
Якщо є прямі ’шатли’, то це добре. Ми їхали просто маршруткою, а потім ще шли від траси до парку. Назад нам трапилась маршрутка №771 від с. Мотижин.
Не служанка• 28 апреля в 15:07
Ответ дляРання пташка
771 ходить від м.Святошин до Мотижина і назад. а довго йшли до парку?
Рання пташка• 28 апреля в 16:42
Ответ дляНе служанка
Хвилин 5.
А якщо вийти на трасі, то довше.
Не служанка• 28 апреля в 16:45
Ответ дляРання пташка
Хвилин 5.
А якщо вийти на трасі, то довше.
дякую)
Не служанка• 28 апреля в 16:48
Ответ дляКовбой Хагис
Бачила допис в тредс, не варте воно того
чому? я за ними в тік ток слідкую, відгуки хороші, зараз там прекрасні гіацинти цвітуть, і кажуть що тюльпанів набагато більше ніж в минулому році.. мені здається поки сам не побачиш на власні очі то не зрозумієш..
Ковбой Хагис• 28 апреля в 17:14
Ответ дляНе служанка
Я була не раз) Цього року вже пас