Гербарія сушу• 29 апреля в 00:02
Говорят, что многие у нас зажиточные. Давайте проверим
Все, кого я знаю хорошо(коллеги, знакомые, родственники, друзья) имеют минимум одну квартиру для сдачи в аренду. Лично у меня их 2 и у мужа 2. А сколькими квартирами или домами под сдачу Вы владеете ?
Чемодан-Вокзал-Майами• 29 апреля в 00:04
У власності 7 квартир
Здаємо лише одну. І те, ´´так історично склалося ´´, сума з оренди на бюджет особливо не впливає
Таро Клеопатра• 29 апреля в 00:05
У меня 3 у мужа 1🤣🤣🤣 у свекрови 2,у свёкра 2, не здаем,живут родственники
Теща дочки• 29 апреля в 00:06
У чоловіка квартира від батьків.
Але дуже дорога машина з салону.
Я свою квартиру купила в 31, але частину коштів мені подарували батьки.
Машини немає
У батьків моїх є квартира під оренду, але вони і заробляють добре. Та сума особливо нічого не міняє. Є ще дача))
Майже у всіх знайомих є квартири під оренду. Але це Київ.
І або батьки купили, або бабусі-дідусі лишили.
Є хлопець працює у нас на складі звичайним робочим.
У нього квартира прямо на Хрещатику від бабусі дісталася.
До війни точно більше ляма євро коштувала
Але дуже дорога машина з салону.
Машини немає
Невгамовна шахиня• 29 апреля в 00:06
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
У власності 7 квартир
А остальные стоят закрытые ил что?
Сирожено_пирожено• 29 апреля в 00:06
Ви такі смішні.
Може бути стара квартира в Мухосранську, може бути в Києві, в престижному районі-дохід і вартість кожноі з них суттєво відрізняється.
Зажиточні-це з доходом від 100 000 $ і вище. Я з таких одну сімʼю знаю, там дохід значно вище цієі суми.
А якщо кілька тисяч у.є в місяць - то з нинішніми цінами зажиточними це не назвеш.
Для мене зажиточність в рівні життя, відпочинку, витрат, грошей вільних на рахунку.
А не в нещасній 1 чи 2 квартирах
ПешитеБесАшипок• 29 апреля в 00:06
У нас 3, но мы не сдаем. Хотим в одной живем, хотим в другой.
Говорю-балакаю• 29 апреля в 00:06
0. И у окружающих та же картина. И мужья в основном приходят в квартиру жены доставшейся от родителей и прочих родственников или поколениями живут в одной квартире.
дама_из_декрета• 29 апреля в 00:09
Налоги не забывайте в казну платить с ваших аренд.
И на недвижимость, превышающую нормы.
Сиджу тихенько• 29 апреля в 00:12
Нужно, чтобы налог на квартиры больше одной на человека, 10 годовых налога
Плету интриги• 29 апреля в 00:15
Ответ дляСирожено_пирожено
Ви такі смішні.
А не в нещасній 1 чи 2 квартирах
А с доходом 10000$ бедняки или средние?
СкокоМнеДадите• 29 апреля в 00:16
Немає. Інвестувати в квартиру під здачу абсолютно дибільна інвестиція. Але зараз мені авжеж розкажуть місцеві хазяйки старого хруща, як я помиляюсь.
Джонсонюк• 29 апреля в 00:16
Є квартира, живуть зараз люди з Енергодара за комуналку. Дуже хороша сім´я . Є ще хата в селі,ніхто не живе ,хоча на початку війни теж ми її дали якимсь переселенцям. Але їздити туди можливості не було, вони її ледь не спалили , добре що сусіди побачили вчасно. Ми їм сказали шукати інше житло, ті втекли і борг по світлу лишили нам на 1500 грн))
Несемо світло разом• 29 апреля в 00:16
Ответ дляPrervana
Есть свободная квартира, но сдавать я ее не планирую. Невыгодно)
Угу, ремонти нині дорогезні.
Скляна миша• 29 апреля в 00:17
Уже нет ничего, все квартиры в Украине проданы
Дом ещё стоит, но скорее и он будет продан
Ласунка• 29 апреля в 00:21
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
У власності 7 квартир
А в шістьох живете залежно від дня тижня?
Сокодавка ще та• 29 апреля в 00:23
Нет квартиры для сдачи в аренду. Была бы - поселила бы туда маму(она осталась без жилья и живёт у нас)