mafansiya• 29 апреля 2025

На Новороссийск прилетели 3 наши ракеты Нептун. ПВО не помогло..

взрывы
lekon-lekon• 29 апреля 2025
Ответ дляcomtesse de Valois
Я не считаю, а прямо утверждаю, что это- клон Маньки. Так же, как и не считаю, а прямо говорю, что Майдан принес огромное горе Украине, не была никогда ни за Зеленского, ни за Порошенко. На дизлайки мне фиолетово, как и на фиолетовых теток.
Велике горе приніс не майдан, а кацапи з імперіалістичної хворобою, задовбали ці рашистські методички
Hdodmslpe• 29 апреля 2025
Ответ дляok1904
От я не знаю кому вірити про наше ППО... одна справа не перехопити три ракети з трьох, а інша коли запустили 100 і більше ракет і бпла одночасно. Не таке вже і погане наше ППО
Я верю вылетевшим окнам в округе
comtesse de Valois• 29 апреля 2025
Ответ дляlekon-lekon
Вам плохо жилось при Януковиче с его пророссийскими взглядами. Мне-нет. Если вы сейчас живёте лучше, то вы меня и не поймете.
sky-labs• 29 апреля 2025
Ответ дляJust a crow
Сдача интересна только живым, а не погибшим. Не только ж украинцам от их ракетных ударов быть в постоянной тревоге, пусть будет взаимно, потому что это справедливо.
Украина не бьет по гражданским объектам, т.ч. они и не тревожатся.

А вам смотрю прям аж легче стало и не так страшно будет под очередным обстрелом сидеть, осознавая, что в случае ЧЕГО за вас ’отомстят’
sky-labs• 29 апреля 2025
Ответ дляok1904
8 из 8 официально пропустили.
Вернее ’сопроводили’
lekon-lekon• 29 апреля 2025
Ответ дляcomtesse de Valois
Мені погано живеться, коли ракети літають і вмирає багато українців. Майдани не повинні стосуватись нікого ззовні, а вы постійно виправдовуєтє напад рашистів. Є факт нападу рабсії і точка, все інше не стосується, це злочин рабсії, тож пишіть вірно ’коли напали кацапи напали і анексувала Крим, вели гібридну війну, то стало гірше, а не тому що яник був, без війни і без яника мы б теж нормально жили б’
comtesse de Valois• 29 апреля 2025
Ответ дляlekon-lekon
Удалено администрацией...
Just a crow• 29 апреля 2025
Ответ дляsky-labs

За меня не отомстят, кому я нужна, чтобы за меня ещё и мстили. И да, мне надоела эта война, которая разрушает дома и забирает жизни, только сделать я, чтобы остановить её, нихрена одна не могу.
Кто-то скажет иди воюй, та ради Бога, пойду, но как я этим действием остановлю войну, да ни как.
lekon-lekon• 29 апреля 2025
Ответ дляcomtesse de Valois
Удалено администрацией...
Бєда, біда, ну раз сайт зробили, та й ще на українській мові (Увага! В Україні!), то так, треба анексувати Крим, як могли...ще й членінів стали зносити, перейменовувати вулиці, хоча стоп, це ж вже пізніше, після нападу.
Teonaa• 29 апреля 2025
Ответ дляJust a crow
Ляпота, не только ж им нас кошмарить.
Наши дали сдачи, правильно сделали.
Оооо, а рука-лицо мне нравится, наставьте ещё матрёшки😂
А у що вони поцілили
Цілити трьома ракетеми на пів-року по військовим цілям - ми так ніколи суттєвого урону не нанесем. Краще б влупили вночі у вікно комусь, більше б толку було
comtesse de Valois• 29 апреля 2025
Ответ дляlekon-lekon
Вы так и не поняли то, что я написала, к сожалению. Это как дразнить быка, а потом говорить, а я че, я ничего, он сам виноват, ладно, забудьте.
lekon-lekon• 29 апреля 2025
Ответ дляcomtesse de Valois
Це ви не поняли. У вашу квартиру теж сусід заходить по бажанню і ви там його не дражнили як бика? Перестаньте вже тягти цю історію про розсердити кацапію. Є міжнародні закони, які ВОНИ ПОРУШИЛИ.
comtesse de Valois• 29 апреля 2025
Ответ дляlekon-lekon
Удалено администрацией...
lekon-lekon• 29 апреля 2025
Ответ дляcomtesse de Valois
Удалено администрацией...
Just a crow• 29 апреля 2025
Ответ дляTeonaa
А у що вони поцілили
Вы правы, производство у них больше чем наше и раз в полгода его разрушать, это ничего для них не поменяет, а скорее наоборот, наши по военным целям, а те уроды по мирному населению.
автор mafansiya • 29 апреля 2025
Ответ дляcomtesse de Valois
Вы считаете я скриню комменты Маньки? Обратитесь к ней непосредственно( к автору) , она утверждает, что хорошо живет, у них все гуляют, прилетов нет, все супер
У нас огромная страна или вы думаете люди не гуляют и не дышат?
автор mafansiya • 29 апреля 2025
Ответ дляcomtesse de Valois
кумедна ви
автор mafansiya • 29 апреля 2025
боже яка ця манька протівна
автор mafansiya • 29 апреля 2025
і нема не неї управи..
Teonaa• 29 апреля 2025
Ответ дляJust a crow
Да. Да. Мене дивує мислення наших високих чинів. На що вони взагалі розраховують. Шо не роби - нічого це не дасть. Ніколи.
Накопичили б шт 50 ракет за ці роки, і ро‘їбали шось таке…типу нафто/газопроводу якогось. Або тими ракетами нахуй ті тушки над каспієм б утопили. Щоб не шастали. Нє, вони цілять в один військ.об‘єкт, а тих об‘єктів там 1 млн. Чи 2. Чи 5.
Mrs.Ochmonek• 29 апреля 2025
Ответ дляcomtesse de Valois
Майдан - то прояв свободи. Рабам цього не зрозуміти, як це людина може мати гідність і вийти на мирний протест проти поліцейського режиму
Just a crow• 29 апреля 2025
Ответ дляTeonaa
Мне иногда кажется что они в сговоре, поэтому так поступают, а людям головы морочат.
Mrs.Ochmonek• 29 апреля 2025
Ответ дляcomtesse de Valois
Так, при Януковичі з постійним зростанням бєзпрєдєла жилося погано , це наближало нас до стандартів московії. Одне не зрозуміло - чому всім, кому подобаються закручені гайки і тверда рука , не їхали на Московію чи Білорусь хоча б, де нема садистичної складової в менталітеті.
Teonaa• 29 апреля 2025
Ответ дляJust a crow
Це називається сунуть голову у пащу крокодила, а висунуть не могти. Всі розумні, не сують. Якось живуть - нема бажання і сил - то і не лізуть у пащу. А українців нічому ніколи життя не навчить. «Ще не вмерла», через 100 років - «ще не вмерла». А має вмерти? Нафіга такі гімни.но це лірика.
Якщо почнеться війна в європі - їй-богу голу фотку тут викладу. Бо я не вірю в це. Всі інші - дружать з головою. Знайдуть спосіб уникнути.
ЗдохниПуйло• 29 апреля 2025
Ответ дляcomtesse de Valois
Ну, вы же лично, наверно, лучше живете, чем до. Ок.
Я живу гірше після того, як ви, згвалтовані мовою* просили ввести війська, а вам все щось не так, і мову не та, і війська не так ввели, зараз привід порадіти, а у вас гарячка якась, уже сто пятсот раз обсудили вашого зека, зараз мова не про нього, а про шикарний прильот
Magnifique_• 29 апреля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Полицейский режим в Украине, это то, что сейчас. А не при Януковиче. На фоне происходящего сейчас, про нерабов писать и смешно и кощунственно
Mrs.Ochmonek• 29 апреля 2025
Ответ дляMagnifique_
Зараз війна!
А тоді був поліцейський режим Ящика
Magnifique_• 29 апреля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
А что же вы в Украине не остались, а убеждали в Польшу?
Mrs.Ochmonek• 29 апреля 2025
Ответ дляMagnifique_
Ваші карти таро вас підводять
Magnifique_• 29 апреля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Зараз війна!
А тоді був поліцейський режим Ящика
Вот и держаться за войну, чтобы полицейский режим сохранить, который создали под методичку ’не на часi’. Это уже было создано после Яныка