mafansiya• 29 апреля 2025

На Новороссийск прилетели 3 наши ракеты Нептун. ПВО не помогло..

взрывы
ЗдохниПуйло• 29 апреля 2025
Ответ дляpin - up girl
Это не речёвка, это актуальный вопрос пока длится война. И пока есть те которые за неё топят. Вот те пускай там и сидят, а не я. Я вам уже это объясняла.
В якому пості я за неї топила, можна скрін? А ви на виплатах у Європі за рашкою вистраждовуєте чи втомились чекати на руський мір?
Magnifique_• 29 апреля 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Так голосите тут ви, так розстроїлись від такої новини, гарних фоточок...
Не нужно мне приписывать свои фантазии
pin - up girl• 29 апреля 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Я не на пабліках сру пишу, це ви тут згвалтовані мовою, вишиванками страждаєте за новоросійською базою
По кругу пишете одно и то же, без логической перевязки к постам , которые типа комментируете? Продолжайте.
pin - up girl• 29 апреля 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Вы не понимаете смысл того, что читаете и пишете? Или притворяетесь?
ЗдохниПуйло• 29 апреля 2025
Ответ дляpin - up girl
Можна скрін, де я топила за війну? Спочатку скрін, бо не люблю брехливих галубіц
Magnifique_• 29 апреля 2025
Ответ дляpin - up girl
Там боту нужно количество постов, а то не заплатят. Я пас. Не подаю
pin - up girl• 29 апреля 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Вы в каждой теме это делаете. Считаете, что я должна вас ещё и скринить или ваши проблемы понимания написанного, прочитанного и происходящего решать)))?
Всего доброго.
pin - up girl• 29 апреля 2025
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
ЗдохниПуйло• 29 апреля 2025
Ответ дляpin - up girl
Всего доброго.
Тобто, ви збрехали і мене зробили ще винною, краще б признали, що ступили, воно б так не смішно було. Кожна пошанвлювачка руського міра мене буде звинувачувати. Ця тема висвітлює тут голубіц кацапських, так бридко, що їх тут як бліх під какошніком але миїх бачимо у лице. Добре, що ви у таких темах не можете пройти повз, страждаєте за своїми.
ЗдохниПуйло• 29 апреля 2025
Ответ дляpin - up girl
Удалено администрацией...
ЗдохниПуйло• 29 апреля 2025
Ответ дляpin - up girl
Вам воняют посты о том, за что вы топите?))
Очень вам сочувствую. Ну вы бы так себя не выдавали
Ой, звиняйте, видала себе, видала, що ненавиджу ждуніх і сєпарш на цьому сайті, ну ви ж це переживете якось, бахніть бояри, акрошкой зажуйте і сходіть до когось на похорони своошніка, порадійте за вдову, ото я спалилась, ай як невдобно на українському форумі, а ви думали, що зараз вас тут підтримають, оплачуть расійських здохлих на нафтобазі,так?
Дева Мария• 29 апреля 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Мені добре жилось без війни, яку ви накликали, але мова ж про що? Про вибухи на болотах, не відходьте від теми
То вже люди українські у вас винуваті ? Ви дурна ?
Дева Мария• 29 апреля 2025
Блокуйте цього бота з пуйлом
Дева Мария• 29 апреля 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Ви настільки напропонандована зелеботнею , що навіть не розумієте чому бьють тими цінними ракетами не по аєдодромам , шоб не вбивали наших дітей , а третій рік по нафтобазам
Mrs.Ochmonek• 29 апреля 2025
Ответ дляMagnifique_
Внимательней относитесь к информации, которую здесь о себе оставляете
Ви не знайдете такої інформації, тому єдиний варіант - ви дивитеся на таро )
JannyMoney• 29 апреля 2025
Ответ дляHdodmslpe
Трамп и не обязан нам давать ракеты ПВО, у него другая политика
никто не обязан
не в этом вопрос.
вопрос в том кто МОЖЕТ.
Hdodmslpe• 29 апреля 2025
Ответ дляJannyMoney
никто не обязан
не в этом вопрос.
вопрос в том кто МОЖЕТ.
Трамп может, но не будет. И он по-своему прав