Редиска Я• 29 апреля в 09:50

Кінець травня, Греція.

Хочу просто в автобусний тур в кінці травня. Якомога бюджетніший. Підкажіть, де в Греції в цей час можна буде купатися. Може хтось порадить перевірені агентства.
Турагенція Tourdream• 29 апреля в 21:08
Найдешевші варіанти відпочинку, які доводилось бронювати по Греції за останні роки, це тури до курортів Паралія - Пантелеймонос та Фурка

Зараз на кінець травня є такі пропозиції на одну особу
---
Греція, Пієрія
Готель: Nikos Apartments APART,
номер Standard Room
Харчування: RO
1 дор, 9(7) ночей
Відправлення: Львів
8418 грн

---
Греція, Пієрія
Готель: Christos Apartments APART,
номер Standard Room.
Харчування: RO
1 дор, 9(7) ночей
Відправлення: Львів
8819 грн

---
Греція, Кассандра
Готель: Greek Pride Themelis Studios APART,
номер Standard Room
Харчування: RO
1 дор, 9(7) ночей
Відправлення: Львів
10079 грн
Чижик Пижик• 29 апреля в 21:21
Ответ дляРедиска Я
бо я вже їхала зі Львова.
Ааа так если вы из Львова,то вам может ближе Хорватия/ Черногория? Но Хорватия дороже будет
автор Редиска Я • 29 апреля в 21:28
Ответ дляЧижик Пижик
я знаю) я в Хорватії кожного року) Тут власне питання про автобусний тур.
Морковна• 29 апреля в 21:35
Ответ дляНаверняка
Дякую за подробиці.Скільки часу зайняла дорога? Харчування без витребеньок мені підходить)
В якому з двох готелів ви були?Я дивлюся на осінь,може надумаю поїхати,хоча і на початку літа дешевша ціна.
Кончена совєтчиця, писала писала, знову намагалася прикріпити фото, злетіло все , і текст теж.
Їхали туди довше через запізнення туристів в Софії, чекали їх декілька годин. Назад 28 годин, до Одеси.
Ми були в готелі в стилі Санторіні, забула назву. Був ще здається, Олімпік в них, там відгуки кращі, ближе до моря і по харчуванню.
Але скрізь можна знайти недоліки, треба розуміти що це не Туреччина з бубнами на олл інклюзиві.
Головне, організація нормальна, водії з нами з України, і там на екскурсії або до моря теж одні і ті ж. Перезнайомилися. Готель маленький, всі як сім´я , розказують де хто що дізнався, що де купити краще. Якби вони возили ще кудись, поїхала б з ними.
Наверняка• 29 апреля в 21:57
Ответ дляМорковна
Тут кажуть краще скріншоти додавати,бо самі фото погано грузяться, мають великий розмір.В Туреччині ніколи не була,тож танців з бубнами на олінклюзів на собі не відчула)