Говорю відверто• 29 апреля в 10:05

Посоветуйте какао. Какое купить?

В массмаркете, не в интернете. Чтобы просто готовить и пить ребенку и вообще. Какое вы берёте?
Броніки для Моніки• 29 апреля в 10:06
раньше несквик брала, он еще есть?
Мальчижка• 29 апреля в 10:07
Мрія
Луноликая Вика• 29 апреля в 10:08
Wow cacao купувала в інтернеті
З горіха зерня• 29 апреля в 10:11
ok1904• 29 апреля в 10:22
Мрія. Рошен.

Але я недавно спробувала мелений кероб(різної обжарки), тепер в мене кероб в ранкові напої. Дуже подобається
Намазюкана нішою• 29 апреля в 10:30
Зараз нема справжнього какао з-за кризи з врожаєм бобів. Тому в шоколадах какао не відчутний, а Мрія на смак як пил. Румунське Откер більш насичений, але таке собі.
З Айхербу був найсмачніший.
Пищалка• 29 апреля в 10:31
Теж шукала какао, знайома продавчиня порадила польське Какао Магнетик (Kakao Magnetic Extra Cremne). Я використовую лише у випічку, мені подобається. Аромат дуже гарний, насичений і колір також.
Я только за!• 29 апреля в 10:35
Мрия в АТБ.
Нормальное какое. Молоко, сахара немного.
Меня много• 29 апреля в 10:39
купуйте якісне. яке потрібно варити, щоб в складі крім какао нічого більше не було. от і вся порада.
з наших купую Мрія
VIP Mama• 29 апреля в 11:08
Спробуйте Какао Dr.Oetker Екстра темне.
наКоблучках• 29 апреля в 12:44
В деликате по 24 грн. Из Ганы
Но есть ли у вас сеть Деликат?
Адюла• 29 апреля в 12:57
Автор, в АТБ есть какао Юнга, оно без сахара и с сухим молоком, никакие несквики в сравнение не идут, офигенно вкусное, стоит в отделе для диабетиков у нас