Говорю відверто• 29 апреля в 10:05
Посоветуйте какао. Какое купить?
В массмаркете, не в интернете. Чтобы просто готовить и пить ребенку и вообще. Какое вы берёте?
Намазюкана нішою• 29 апреля в 10:30
Зараз нема справжнього какао з-за кризи з врожаєм бобів. Тому в шоколадах какао не відчутний, а Мрія на смак як пил. Румунське Откер більш насичений, але таке собі.
З Айхербу був найсмачніший.
Пищалка• 29 апреля в 10:31
Теж шукала какао, знайома продавчиня порадила польське Какао Магнетик (Kakao Magnetic Extra Cremne). Я використовую лише у випічку, мені подобається. Аромат дуже гарний, насичений і колір також.
Меня много• 29 апреля в 10:39
купуйте якісне. яке потрібно варити, щоб в складі крім какао нічого більше не було. от і вся порада.
з наших купую Мрія