175см55кг19лет (она)• 29 апреля в 14:53

Зараз важча програма шкільна? Математика 7,8 класи

Вони там щось змінили що раніше ми це вчили у 8 класі а діти вчать у 7?
Чомусь раніше було легше вчитись
Я обходилась до 11 класу без репетиторів
А зараз огого вчителька таке задає що неначе математичний клас.. для зно хіба треба те поглиблене знати?
Витворунка• 29 апреля в 14:55
А що також там складного задають?
Сарафанное радио• 29 апреля в 14:56
Я закончила школу в 92.
Сейчас программа намного сложнее.
8 класс- то,что мы учили в 10(по старому)
Христя в тiстi• 29 апреля в 14:58
Для меня - да.
Для действительно умных людей, наверное, нет.
Моя мама в 64 года легко решает математику племянницы в 10 классе, объясняет ей.
Но она реальная медалистка старой закалки, хотя и работала всю жизнь в гуманитарной сфере, а не точных науках.
Я вообще въехать не могу.
Як_наготую...• 29 апреля в 15:01
1) так, програма тяжча
2) діти зараз менш вмотивовані і в переважній більшості вчитися не хочуть
3) батьки хочуть змусити дитину вчитися через репетиторів
Лиса Патрикевна• 29 апреля в 15:02
Я закінчувала у 2000, і так, програма складніша. Квадратний дискримінант у 8 класі не памʼятаю, щоб вчили. хоча я була відмінниця без репетиторів, блату, ще і з поганим характером.. тобто варіант був тільки реально знати
Просто Фіфа• 29 апреля в 15:02
Ответ дляСарафанное радио
Я закончила школу в 92.
Сейчас программа намного сложнее.
Удивите меня. Какую тему из 10го перенесли в 8й?
Королева спама• 29 апреля в 15:02
Я навчалась в математичному класі, і мені чомусь здається, що зараз значно легше програма, багато чого просто пропускають або вивчають дуже поверхнево
Як_наготую...• 29 апреля в 15:03
Ответ дляСарафанное радио
Я закончила школу в 92.
Сейчас программа намного сложнее.
+купа тем, які раніше в школі взагалі не вивчалися.
ЗабежАЛОЧКА• 29 апреля в 15:03
Ответ дляСарафанное радио
Я закончила школу в 92.
Сейчас программа намного сложнее.
Не знаю, как вы учились, я закончила школу в 1995, программа почти не изменилась. У меня даже мамины учебники математики есть, а это 60-е годы, то и там существенных отличий не вижу
Лиса Патрикевна• 29 апреля в 15:04
Ответ дляЯк_наготую...
1) так, програма тяжча
а можна запитати, на чому засновуються ваші висновки 2 і 3?
Просто бачу чимало дуже розумної молоді. так, вони не хочуть ваяти вручну 150 презентацій ні про що, але самостійно вчать вдома програмування, знімають фільми, роблять анімовані фільми, щасновують громадські організації, підробляють і т.д.
Як_наготую...• 29 апреля в 15:04
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Була б вдячна за зміст підручників
КликОЛЬКА• 29 апреля в 15:05
Значно важче. Я із своїм восьмикласником на канікулах підтягувала алгебру, то трохи шокована. Теми розбираються глибоко і на складних прикладах-кілометрівках. Навіть якщо легко бачиш ті ж формули скороченого множення, не збитися до кінця дуже важко.
Як_наготую...• 29 апреля в 15:06
Ответ дляЛиса Патрикевна
Хіба я писала, що молодь дурна чи нерозумна?
Тема суто про шкільне навчання.
Просто Фіфа• 29 апреля в 15:07
Ответ дляЛиса Патрикевна
Дискриминант всегда был в 8м. Вот список тем из методички 91го
Летала_НаМетле• 29 апреля в 15:07
Я как-то после нытья знакомых какое тяжёлое зно, попыталась по алгебре и геометрии порешать, большинство заданий для меня вполне выполнимы были, где-то формулу уже не помнила, но если задаться целью не страшнее экзамена в мои школьные годы.))
Лиса Патрикевна• 29 апреля в 15:07
Ответ дляЯк_наготую...
Тема суто про шкільне навчання.
ви писали ’не хоче вчитися’, а не ’не хоче вчитися у школі’. Ех, не всі дорослі вміють формулювати свої думки чітко, але критикувати молодь – то святе
Просто Фіфа• 29 апреля в 15:08
Ответ дляЯк_наготую...
Какие?
Як_наготую...• 29 апреля в 15:09
Ответ дляПросто Фіфа
Дякую за фото.

А додавання дробів з однаковим знаменником зараз в 8му класі вчать?

П.с. Хоча, якщо припустити, що автор некоректно висловився і малися на увазі не дроби, а раціональні дроби, то програма ідентична сучасній. От би ще рівень завдань глянути.
Лиса Патрикевна• 29 апреля в 15:10
Ответ дляПросто Фіфа
ну, справа не просто в кореня квадраного рівняння, мої трохи старші вже, але памʼятаю, що 8 якраз повномасштабка почалася, я відкрила. а там до квадратного дискримінанту теореми якісь і ще щось.. я тупо зависла. Тобто пів параграфа я спокійно можу пояснити. а далі малі сміялися, що першут половину вони і самі за підручником вивчили. дяка мама
Лиса Патрикевна• 29 апреля в 15:10
Ответ дляЯк_наготую...
Дякую за фото.

та ні, це наче десь взагалі у молодших
КапитанльнаЯ• 29 апреля в 15:12
Ответ дляЯк_наготую...
1) так, програма тяжча
Мне наоборот кажется, что дети сейчас больше знают более развиты и знают что модно достичь и к чему стремиться. Не ограничены родительскими наставлениями.
ЗабежАЛОЧКА• 29 апреля в 15:13
Ответ дляЯк_наготую...
Дякую за фото.

Сканави посмотрите. Что тогда, что сейчас, плюс/минус одно и то же
Як_наготую...• 29 апреля в 15:14
Доповнення до попереднього допису: хіба що зараз в 8му ще від´ємний показник степеня вчать.
Просто Фіфа• 29 апреля в 15:15
Ответ дляЯк_наготую...
Дякую за фото.

Звичайних в 5м, раціональних в 8м
Як_наготую...• 29 апреля в 15:15
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Давайте чесно: сканаві не підручник і завжди був задачником вище середнього. Я теж вам зараз покажу сучасний підручник за 11 клас з комплексними числами, це ні про що не говорить.
Як_наготую...• 29 апреля в 15:17
Ответ дляКапитанльнаЯ
Ніхто не каже, що вони гірші. У них багато своїх плюсів, але академічне навчання в їхній системі ціностей стоїть значно нижче, аніж у дітей 30 років тому.
Просто Фіфа• 29 апреля в 15:19
Ответ дляЯк_наготую...
Дякую за фото.

Смотря какие учебники сравнивать. Вот квадратные уравнения
Витворунка• 29 апреля в 15:20
Ответ дляЯк_наготую...
Не був він виключно вище середнього, бо він містить завдання разної складності по тим самим темам
ЗабежАЛОЧКА• 29 апреля в 15:22
Ответ дляЯк_наготую...
Не вижу особой разницы. Мне кажется, процент мотивированных и немотивированных примерно одинаковый.
Просто Фіфа• 29 апреля в 15:23
Ответ дляЛиса Патрикевна
Какие теоремы? Виета? Так она всегда была