какати ніколи ? Що для цього треба зробити ?
моя подруга зустрічається з хлопцем, він пропонує їм жити разом
serebro16-72be• 29 апреля в 15:21
Ответ дляХтось -525c
І?
вона не знає як ходитиме в туалет у нього вдома, пісяти - це ще ладно, а от какати - для неї це проблема, хоча їй вже 37 рочків
serebro16-72be• 29 апреля в 15:23
Ответ дляХтось -525c
А він теж не буде?
Бессмертный пони• 29 апреля в 15:25
Ответ дляХтось -525c
На балкон будет бегать и какать в кулечек . Тоже мне проблема . Или на заправку .
я запропонувала їй нагодувати його чимось таким, щоб був розлад шлунку, типу - ти любий какаєш, значить і мені теж можна.
serebro16-72be• 29 апреля в 15:27
Ответ дляХтось -525c
Повірте чоловіки до цього відносяться простіше...і навіть увагу не звернуть що вона в туалеті