Я не в теме• 29 апреля 2025

Хто коле ботокс?

Скільки у вас тримається? Бо в мене останні рази на місяця два вистачає. Раніше два рази на рік колола і було норм. Косметолог говорить, що це тепер сам препарат такий роблять. І в неї теж він швидко виходить.
От стало цікаво чи дійсно це так? Чи пора міняти клініку?
СирОжино пирОжино• 29 апреля 2025
Ответ дляЖерица ночи
Ботокс - это Аллерган, вы часто его видите в прайсах наших косметологов?
Зараз важко знайти хто коле ботокс Алерган або Діспорт, більшість наботу та нейронокс чи ботулакс з ксеоміном
Оцененная• 29 апреля 2025
А я навпаки не можу знайти нейронокс по притомній ціні. Бачу диспорт та ксеомін, а вони мені не подобаються.
Хочу наколоти губи• 29 апреля 2025
Ответ дляЖерица ночи
Це не назва.
нейронокс?
Ботокс це назва препарату, один з небагатьох сертифікованих в Україні
Хочу наколоти губи• 29 апреля 2025
Ответ дляЖерица ночи
Це оригінальний препарат, все інше лише генерики ботокса
Хочу наколоти губи• 29 апреля 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Да. Всегда есть. Диспорт не все колят т.к. не умеют, но подмыхи тоже предлагают. А ботокс всегда есть.
Це ж одне й те ж саме, як можна не вміти???
Жерица ночи• 29 апреля 2025
Ответ дляСирОжино пирОжино
Ну вот и я об этом, но уже натулили фиолетовых морд женщины которые даже не знают что им укололи
Жерица ночи• 29 апреля 2025
Ответ дляХочу наколоти губи
И что ? Чем они хуже?
СирОжино пирОжино• 29 апреля 2025
Ответ дляЖерица ночи
И что ? Чем они хуже?
Вони просто трохи інші, коли обираєте сумку ви хочете оригінал чи копію з Алі (репліки бувають гарними та якісними).
Я хочу ботокс Алерган, а не корейський аналог, а що хочете ви, вирішуйте самостійно.
Жерица ночи• 29 апреля 2025
Ответ дляСирОжино пирОжино
Дивно що ви порівнюєте з сумками. Ладно ще б ліками з аптеками. Я колю Корею і мене влаштовує, перепробувавши різні варіанти я зрозуміла що головне це косметолог
СирОжино пирОжино• 29 апреля 2025
Ответ дляЖерица ночи
А я не хочу змінювати Францію на Корею, і на собі випробовувати гірша вона чи ні.
Хочу наколоти губи• 29 апреля 2025
Ответ дляЖерица ночи
И что ? Чем они хуже?
Нічим, це як запорожець з мерседесом зрівнювати, кінцевої мети досягнеться обома способами
Техпаспорт на медузу• 30 апреля 2025
Ответ дляХочу наколоти губи
Нет, у диспорта диффузия больше. Он «растекается». С диспортом в неумелых руках не только брови упадут, но и другие сюрпризы могут быть.
Хочу наколоти губи• 01 мая 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Я не користусь неоригінальними препаратами сумнівної якості, тому сюрпризів і не виникає
Техпаспорт на медузу• 01 мая 2025
Ответ дляХочу наколоти губи
Всм? Вы текучесть материалов не различаете? Ксеомин можно уколоть в самые мелкие морщины, диспорт нет. Нейронокс такой же оригинальный препарат
С такой логикой булка от Киевхлеб - оригинал, а Кулиничи - подделка👻🤡
Хочу наколоти губи• 01 мая 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
В фармації трохи не так, та не трохи, а кардинально не так, оригінальний препарат один і це ботокс, все інше до оригінальності не має жодного відношення, це аналоги, які біоеквівалентні до оригінального на 95-97%