Перемога
23% податку з вас можуть стягнути за продаж вживаних речей, — нардеп Южаніна
Вона заявила, що з перших 3-х продажів на OLX, Prom, Rozetka і тд, ці платформи отримають 10% податку, а вже з четвертої, якщо фізична особа не відкриє спеціальний рахунок та не погодиться на розкриття банківської таємниці, — 23% (18% ПДФО та 5% військового збору).
Кофеиночка• 29 апреля в 18:16
Автор, Ви знову розганяєте паніку на пустому місці. Рекомендую знайти нормальну роботу. Уявіть, там теж платять.
Кофеиночка• 29 апреля в 18:23
Ответ дляНіка Найз
Спасибо за рекомендацию! Я бы ее нигде не получила кроме как от вас
На здоров´я 🌸. Так у чому ж суть Ваших старань, якщо це неправдива інформація і подається для розведення паніки, підсилює негативні настрої у читачів. Гарні новини будуть?🤭
Марика-bf42• 29 апреля в 18:25
Ответ дляКофеиночка
А давайте гарні новини вона вам в особисті напише?))
Кофеиночка• 29 апреля в 18:29
Ответ дляМарика-bf42
Так не цікаво. Хочу, щоб крім мене, інші теж пораділи колективно 🙂.
Марика-bf42• 29 апреля в 18:33
Ответ дляКофеиночка
Від цього нескінченного коня на аватарці порадіти може тільки психічно нездорова людина.