Не пью, не курю• 29 апреля в 06:38

Не задекларувала Нац.кешбек. Чим загрожує?

Відкрила ФОП в листопаді минулого року. От тільки вчора дізналась, що треба було декларувати оті 300 грн нац.кешбеку, що отримала в 2024 році. Термін подання декларацій вже спилинув. Чим тепер це мені загрожує?((
Оце потужно• 29 апреля в 06:40
Подать уточнёнку
ПироженкА• 29 апреля в 06:54
Гпт каже, що не треба декларувати
Ду да ду да ду• 29 апреля в 06:55
Ви впевнені?
Ви ж здавали декларацію по доходу ФОП. Там вказується дохід від вашої підприємницької діяльності.
Чи ви ще окремо майнову декларацію здавали?
Ні за холодну воду• 29 апреля в 06:57
А комусь прийшов той кешбек за березень?
Прибираю щодня• 29 апреля в 06:57
кешбек - не доход фоп. где вы прочитали иное?
ХаДиДиШь• 29 апреля в 07:01
Ответ дляНі за холодну воду
Не
Одна_на_всей_планете• 29 апреля в 07:03
Ответ дляНі за холодну воду
Ще ні, в обробці
КараПузовна• 29 апреля в 07:03
Не треба декларувати фоп
Ламборджини• 29 апреля в 07:04
Автор, я точно знаю что надо декларировать кешбек и от банка. Даже 1 копейку. Про нацкешбек не знаю. Вы можете это проверить, заказав в кабинете налогоплательщика форму ( я не помню какую, может кто подскажет), в ней подтянется эта сумма если надо декларировать и не подтянется если не надо. Я в прошлом году так попала. Мне налоговая письмо прислала, что отчет не верный и я успела до мая подать уточнение
Ду да ду да ду• 29 апреля в 07:08
Ответ дляЛамборджини
Какой отчёт вы сдавали?
По предпринимательской работе ФОП?
Ламборджини• 29 апреля в 07:17
Ответ дляДу да ду да ду
Какой отчёт вы сдавали?
По предпринимательской работе ФОП?
Конечно. Декларация о доходах и майновый стан.
Ду да ду да ду• 29 апреля в 07:20
Ответ дляЛамборджини
Но это не декларация предпринимательской деятельности ФОП.

Автор же переживает, что не включил эту сумму в доход ФОПа.
Синди Кроуфорд• 29 апреля в 07:24
Ответ дляДу да ду да ду

Так это и не доход ФОПа. Доход ФОПа - только по его КВЭДам.
И Декларация про доходы и майновый стан - тоже может быть декларацией ФОПа, но на общей системе. Или туда включаются прочие доходы, с которых физ. лицо обязан уплатить налоги.
Например, параллельно с предпринимательской деятельностью сдает движимое/недвижимое имущество как физ. лицо.
Примарочка• 29 апреля в 07:40
Я працюю в держслужбі, теж не задекларувала цю суму, але вона мені в довідку з податкової не підтягнулася.
Б´ю байдики• 29 апреля в 07:42
На кешбек автоматом нараховується податок і виплачуєттся менше.
Гуру троллинга• 29 апреля в 08:17
Ответ дляБ´ю байдики
Це не означає, що його не потрібно декларувати. Просто в декларації вказується, що податок з цих доходів вже сплачено. Але це про фіз особу.
Файна цьоця• 29 апреля в 08:47
А Ви гадаєте що всі все показують? Для того щоб відкрити провадження відносно Вас за фактом корупції , не така сума потрібна) Ваші 300 грн, нікому не цікаві. Автор, спіть спокійно. Повинні бути великі суми розбіжностей, а не 300 грн.)
Ви хоч почитайте КК та Адміністративний кодекс, щодо наслідків та розбіжностей в декларації, це так, на майбутнє.
Коко Шанель• 29 апреля в 09:55
Ответ дляФайна цьоця
Какая коррупция у фопа?