Не пью, не курю• 29 апреля 2025
Не задекларувала Нац.кешбек. Чим загрожує?
Відкрила ФОП в листопаді минулого року. От тільки вчора дізналась, що треба було декларувати оті 300 грн нац.кешбеку, що отримала в 2024 році. Термін подання декларацій вже спилинув. Чим тепер це мені загрожує?((
Ду да ду да ду• 29 апреля 2025
Ви впевнені?
Ви ж здавали декларацію по доходу ФОП. Там вказується дохід від вашої підприємницької діяльності.
Чи ви ще окремо майнову декларацію здавали?
Одна_на_всей_планете• 29 апреля 2025
Ответ дляНі за холодну воду
А комусь прийшов той кешбек за березень?
Ще ні, в обробці
Ламборджини• 29 апреля 2025
Автор, я точно знаю что надо декларировать кешбек и от банка. Даже 1 копейку. Про нацкешбек не знаю. Вы можете это проверить, заказав в кабинете налогоплательщика форму ( я не помню какую, может кто подскажет), в ней подтянется эта сумма если надо декларировать и не подтянется если не надо. Я в прошлом году так попала. Мне налоговая письмо прислала, что отчет не верный и я успела до мая подать уточнение
Ду да ду да ду• 29 апреля 2025
Ответ дляЛамборджини
Какой отчёт вы сдавали?
По предпринимательской работе ФОП?
Ламборджини• 29 апреля 2025
Ответ дляДу да ду да ду
Какой отчёт вы сдавали?
По предпринимательской работе ФОП?
Конечно. Декларация о доходах и майновый стан.
Ду да ду да ду• 29 апреля 2025
Ответ дляЛамборджини
Но это не декларация предпринимательской деятельности ФОП.
Автор же переживает, что не включил эту сумму в доход ФОПа.
Синди Кроуфорд• 29 апреля 2025
Ответ дляДу да ду да ду
Так это и не доход ФОПа. Доход ФОПа - только по его КВЭДам.
И Декларация про доходы и майновый стан - тоже может быть декларацией ФОПа, но на общей системе. Или туда включаются прочие доходы, с которых физ. лицо обязан уплатить налоги.
Например, параллельно с предпринимательской деятельностью сдает движимое/недвижимое имущество как физ. лицо.
Примарочка• 29 апреля 2025
Я працюю в держслужбі, теж не задекларувала цю суму, але вона мені в довідку з податкової не підтягнулася.
Гуру троллинга• 29 апреля 2025
Ответ дляБ´ю байдики
На кешбек автоматом нараховується податок і виплачуєттся менше.
Це не означає, що його не потрібно декларувати. Просто в декларації вказується, що податок з цих доходів вже сплачено. Але це про фіз особу.
Файна цьоця• 29 апреля 2025
А Ви гадаєте що всі все показують? Для того щоб відкрити провадження відносно Вас за фактом корупції , не така сума потрібна) Ваші 300 грн, нікому не цікаві. Автор, спіть спокійно. Повинні бути великі суми розбіжностей, а не 300 грн.)
Ви хоч почитайте КК та Адміністративний кодекс, щодо наслідків та розбіжностей в декларації, це так, на майбутнє.
Коко Шанель• 29 апреля 2025
Ответ дляФайна цьоця
Какая коррупция у фопа?