Носки на подтяжках• 30 апреля 2025
ПМС і АД
ПМС на антидеприсантах...Які у вас були відчуття?
Я себе просто жахливо почуваю в цей тиждень перед критичними, що морально, що фізично розвалююсь, сон такий собі, голова не варить, настрою нуль...на ад це все подвоїлось просто...
Весёлая морковка• 30 апреля 2025
если Вы только начали ад (пару недель назад), то да, будет тяжелее обычного не только пмс, а вообще жить. Но это временно)
Носки на подтяжках
• 30 апреля 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Довго вже приймаю....