Бавовна• 07 марта в 09:16
Який найкращий глюкометр для вимірювання цукру в крові? Для дорослого 2 тип діаб
КротоТо• 07 марта в 09:22
Ответ дляПоліпривіт всім
Той, на який Ви скрізь зможете купити тест смужки і голочки
Скажу по секрету, что иголочки можно не менять каждый раз, особенно если ею пользуется один человек.
КротоТо• 07 марта в 09:24
Автор, глюкометры все +- одинаковые. Сейчас уже нет таких где код на полоску нужно вручную вводить, всё само автоматом. Смотрите на цену и доступность тест полосок. В идеале, чтобы их можно было купить в ближайшей аптеке.
Хропочка з гривкою• 07 марта в 09:25
Той що найдешевші розходники і вони завжди є в аптеці. Собі купила GlucoDr. із смужками в комплекті був 270 грн. Заміри показові. Спочатку виміряла 4 рази на день протягом 2 тижнів. зараз тільки якщо погано, чи нове щось з´їла.
Хропочка з гривкою• 07 марта в 09:27
Ответ дляКротоТо
Так. на мене в аптеці дивились як на дивну, коли одразу запросила запасні голки, що збиралась міняти щодня. Одної голки мені на пів року вистачило, досі гостра і без болю проколює.
КротоТо• 07 марта в 09:28
Ответ дляХропочка з гривкою
Я тоже где-то раз в 6-8 месяцев их меняю
Что там той кожи на пальце...это ж не подошву на кирзовых сапогах пробивать каждый раз
КротоТо• 07 марта в 09:30
Ответ дляХропочка з гривкою
Ну да, сначала все часто меряют сахар, но оно так и нужно. Потом уже сам по себе чувствуешь, что не те ощущения и лучше померять посмотреть что там.
Хропочка з гривкою• 07 марта в 09:33
Ответ дляКротоТо
Я міняю коли хтось просить йому поміряти. То одразу мінус дві голки) Або 6 місяців.
Сиренькая• 07 марта в 09:56
Ответ дляПоліпривіт всім
Иголки можно дезинфицировать и использовать повторно если что.
А вот цены на тест-полоски....
Хропочка з гривкою• 07 марта в 10:00
Ответ дляСиренькая
А вот цены на тест-полоски....
можна і не дезінфікувати. Вони ж одразу ховаються.
Люблю порядок• 07 марта в 18:34
Ответ дляХропочка з гривкою
А стерилізувати цю голку як? На ній же мікрочасточки крові залишаються, можна інфекцію занести.
Хропочка з гривкою• 07 марта в 19:50
Ответ дляЛюблю порядок
на ній тільки ваша кров, у вас є імунітет. міняютьне тому що інфекція, а тому о тупляться ігли.
Люблю порядок• 07 марта в 21:23
Ответ дляХропочка з гривкою
Кров в нестерильному середовищі думаєте не псується? Чому ж тоді не можна одним шприцом людині курс уколів колоти? Дивно, що хтось вважає нормальним себе місяцями брудною голкою штрикати. Ну один-два дні ладно, сама так роблю, але місяцями? Та й навіщо? Голки коштують значно дешевше ніж тест полоски. 3 грн приблизно одна штука, навіщо вже так економити?
Хропочка з гривкою• 08 марта в 11:03
Ответ дляЛюблю порядок
Перед користуванням радилась з діабетчиками зі стажем. Бо я теж збиралась кожен раз голки міняти. Питала як стерилізувати. Всі відповіли що не стерилізують. У мене тепер стаж 2 роки, жодного запалення.
З вишневого садка• 21 марта в 15:30
Ну, ещё есть нюансы, как наносить кровь на полоску. Поэтому смотря кто будет этим заниматься. У меня дурацкая система, где инструкция пишет,, вставить полоску, ардрждаиь, вынуть, капнуть кровь на неё, потом засунуть полоску обратно в прибор,,. На все это время и если что, то пишет ошибку. Это хваленый акучек.И ручка, которая для иголок, тоже долбаной системы.... Есть приборы гараздо проще и дешевле. Правда один плюс в акучеказ есть, есть контора, которая при проблемах с прибором меняет их на новые.