Партизанка• 30 апреля в 16:28
А скільки у вас бюстгальтерів ?
Скільки всього і скільки ви регулярно носите ? А то з подругами у нас суперечка на цю тему
Лорка-хлорка• 30 апреля в 16:48
Ответ дляАнютины ласки
Куда пруть?
Не куда,а где? Где поймают..)))
Зроблено у 80-х• 30 апреля в 16:49
Штук 10. Беж, роже, чорні, з паралоном, білі, один без кісточок для дома, пару спортивних, під сарафан блакитний
Цигарний шланг• 30 апреля в 16:57
Их но под разные цели
3 шт, которые ношу ежедневно - бесшовные
Два кружевных повседневных, хз зачем они мне, не ношу
И штук 5 типа ’эротика’ под особое настроение
Фоточки нема• 30 апреля в 16:58
Ответ дляПоліцейський патруль
Емае, по штанам отчитались, лифоны сейчас пересчитаем, так и день прошел😆
А трусы?
Одяг та сумки• 30 апреля в 16:59
4-7 м купую на весні . Зараз 1 н норм залишився та 1н купила. Ось виїду ще купити треба штук 4-5. Я на рік купую штук 4-7м мені вистача. В мене не така робота щоб дрес код. Можу і маєчку підниз одіти
Некомильфо• 30 апреля в 16:59
Ответ дляАнютины ласки
Куда пруть?
пускають - заходять, не пускають - пруть))
Так точно!• 30 апреля в 17:00
Мало, вони в мене ще й сезонні. Два ношу, інші лежать. Влітку взагалі ношу майже завжди топи з юнікло, що йдуть з бюстом.
ЯяяКакаджамбо• 30 апреля в 17:06
До 10 - ношу все. Сюда входят и летние и прочие. Трусов - штук 20 и регулярно обновляю. Не представляю как можно на 2 бюста организовать жизнь, как минимум: пара черных и бежевых что бы менять, тонкие без чашек на лето. Хотя догадываюсь: после увиденного в бассейне я реально не могла поверить, что женщины с губами, ногтями и на хороших авто могут так заносить белье, что оно драное, растянутое, с торчащими нитками заношенное и сто раз полинявшее от стирок.
Небалувана Галя• 30 апреля в 17:06
В мене 2. Пле їх ношу тільки під певні наряди.
Щоденно в мене стиль спортивний, тому топи
Шальная коклетка• 30 апреля в 17:09
Ответ дляЛукава Кішка
Просто цікаво, що то за подія, куди треба саме сливовий бюст?
Слиаовий мабуть для настрою
Так точно!• 30 апреля в 17:15
Ответ дляЛукава Кішка
Невже не зрозуміло, що в людини є відповідного кольору святкове вбрання під яке й одягається ця білизна.
Усатая полосатая• 30 апреля в 17:18
Ой много, штук 30 наверное
разные модели и цвета под разную одежду, плюс отдельно чисто секси и спортивные и домашние лифы/топы
Не понимаю как два носить, стирать каждый день, ок, а на отдыхе/ в путешествии например или в командировке? Ну и плюс платья разные, с открытой спиной например и разным типом вырезов
Лукава Кішка• 30 апреля в 17:25
Ответ дляТак точно!
Ви маєте на увазі прозоре? Чи плаття з під якого вилазить білизна? Бо під звичайне сливове плаття можна надіти бежевий бюст.
Н@Диете• 30 апреля в 18:08
Ответ дляЛукава Кішка
Маю напівпрозоре плаття сливового кольору. Взагалі люблю на святкові події, щоб колір білизни був в тон вбрання.
Мастер Пис• 30 апреля в 18:41
Ответ дляПартизанка
У багатьох як виявилось всього 1-2 в гості. Пруть і на ранок одягають і так постійно
Жах! Якщо нема грошей, то можна хоч на алі замовити.
Н@Диете• 30 апреля в 20:17
Ответ дляМастер Пис
Бюст треба міряти. А купувати кота в мішку може бути марною тратою грошей