З понеділка на дієті• 30 апреля 2025
Цикл став зменшуватися, 24_26днів іноді 21-22.
Мені 41, останні роки став по трохи отак зменшуватися, а останній рік майже весь час 24_26.. іноді й менше. Лікар нічого не каже, окрім вікове і це нормально. В 14-25 був 30-32, після 28 рівно 28днів іноді+/-, а після 35 почалися іноді з´являтися короткий цикл, і зараз так весь час. Це типу діло йде до клімаксу?
Я не чарівниця вам• 30 апреля 2025
Да, начал снижаться прогестерон, он обычно падает первым.
Подтверждение - анализы лг и фсг (фсг - чтобы видеть соотношение и в принципе всю картину по дефициту половых гормонов) на 3-5 день цикла. Скорее всего пока не критично и достаточно будет фитогормонов типа дикий ямс, витекс, мне ременс в каплях помогал, пила долго, не курсами. Как только делала перерыв, то сразу цикл короткий становился
Чтооооооооооо?• 30 апреля 2025
Мені теж 41. Завжди цикл був 30 днів, потім якось став 27-28, а тепер 26 майже немає, бо зазвичай 24. Сумно. Не встигла зняти прокладку, два тижні і знов
З понеділка на дієті
• 30 апреля 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Да мне не мешает. Боли и спазмів нет, выделения всю жизнь скудные , три дня. Просто ни у кого из знакомых с кем обсуждали нет такого хоть возраст одинаковый
З понеділка на дієті
• 30 апреля 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
Ну у меня только три дня, и скудные, с тампонами я их вообще не замечаю. Единственное что часто выходит два раза в месяц...
Чтооооооооооо?• 30 апреля 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Пощастило. В мене тиждень. Перший день ще можна жити, 2й-3й краще вдома, бо прокладка і тампон разом максимум на годину, а потім вже теж більш-менш. Тому мені такий графік добряче відчутний.
З понеділка на дієті
• 30 апреля 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
Шкода. В мене буває взагалі по суті два дні. Вночі чисто.
Володарка мрій• 30 апреля 2025
о, автор, у меня та ж хрень. Было 28-32, теперь 24-26, редко 27. Мне 43. Помогает индомирол и циклодинон, но в последнее время уже не очень
празники не помню• 30 апреля 2025
Ответ дляРоза в вазі
У Вас давно вже періменопауза.
Давно - это сколько?
Аноним с кешбеком• 30 апреля 2025
Так, саме так після 40 почалася увертюра до клімаксу,в 46 почав пропадати цикл
Стрибну в гречку• 30 апреля 2025
Мне 46. Последние 2 года так. Всегда был цикл 30-31, потом стал 28, сейчас 26.
празники не помню• 30 апреля 2025
Ответ дляЗубачистка
И у меня также,предклимакс,пью цимицифугу
А другие симптомы предклимакса какие?
Зубачистка• 30 апреля 2025
Ответ дляпразники не помню
А другие симптомы предклимакса какие?
Стала плохо спать ночами,иногда просыпаюсь от того что вспотела
Чупокабра• 01 мая 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
Мне ещё грустнее ,цикл 17-18-19 дней ,очень редко бывает больше .
Такой стал в 37 лет ,сейчас мне 40.
Гинеколог выписывает циклодинон ,и больше ничего
Надо искать другого врача ,хотя сомневаюсь ,что мне чем то помогут
Такой стал в 37 лет ,сейчас мне 40.
Щедрик• 01 мая 2025
и у меня так, мне 43. С 27 цикл стал 22-24 ( еще и поменялись, могут скудные начаться, потом день-два ничего, потом уже обильно как обычно.. Но по анализам все норм и врач ничего не говорила..
Зоркая Зорро• 01 мая 2025
Автор, теж задавала таке питання і в мене та сама ситуація. Мені через півроку 44 і десь півроку тому цикл почав скорочуватися до 21 дня, а самі місячні тривають до 10-14 днів, хоч і скудні, але постійно потрібно користуватися прокладками, це капець якийсь... Лікар прописувала гормональні таблетки, але я їх не хочу, тому зараз читаю, хто що приймає, може і собі щось куплю з гомеопатичного, інших симптомів поки немає. А почала пити шавлію і селен.