ПоЗиТиВнАя• 01 мая 2025
Англійська для маленьких. В садку. Це (те що в фото) - нормально?
Подивіться на формат завдання. Це - одне з. Була така сама роздруківка з кольорами, з одягом, з «verbs”. Моїй дитині 2 з половиною роки. Наступна тема що - паст пьорфект може? Чи пессів войс?!
Допоможіть мені зрозуміти - я заганяюся, і хай що хочуть, те й роблять на тій англ.мові чи йти і виясняти, чого формат занняття саме такий (а не як для дітей). Я наприклад коли донькою кольори вчила, я зрозуміла, що їй в принципі це доступно, вона запам‘ятала, вона ходить досі і показує мені де який колір і називає його. Але я брала фігурки всіх кольорів і називала колір; потім іграшки додала і ін. предмети - вивчили грін - я їй показувала крокодила, зелений трикутник, фікус, огірок - і називала колір грін. А Не бумажка з буквами!!! Мені не подобається. І сама тема - моя дитина в принципі поняття «день тижня» не знає. Не знає і укр.назви днів. Звідки така тема взялалася? В садках є щось типу навч.програми як в школі, яка застосовується відповідно до віку? Дякую
Там все розмивчато• 01 мая 2025
Ответ дляМіні-бікіні
Ви дуже-дуже-дуже агресивна і зла.
З вас злість та ненависть до всіх (вихователів, порадниць) так і ллється.
Як вам живеться з такою ненавистю до оточуючих.
А точніше, як іншим поряд з вами живеться.
Такі люди ніколи й не намагатимуться віднайти позитивні моменти. Вони завжди акцентуватимуть увагу на негативі, шукатимуть недоліки. Тому що з дитинства перед очима був постійний приклад незадоволених життям батьків.
Таке молоде (скоріше за все, до 30, бо всіх тут тьотями обізвала), а таке невдоволене і зле🤦♀️
Там все розмивчато• 01 мая 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ви реально зараз на цьому «виїзджаєте» зараз? Фотографічно я не запам‘ятала що в який розмальовано. І відкривати картинку щоб перед написанням глянути - я не стала. Написала просто суть - бо ані субота, ані неділя - в природі - не червоні, не зелені. Я про це. Якщо що я знаю дві мови. Але якщо Вам приємно що Ви відчули себе розумною що побачили, перевірили, то що ж, нічого проти не маю.
Перша - ми зрозуміли, англійська.
Друга - українська? Якщо так, у мене для Вас погані новини))
Там все розмивчато• 01 мая 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Мляяя які тут хворі
Як я іі здам ? Вона в ПРИВАТНОМУ. Далі будь ласка?
Терпіти щоб мама запитала чи дити пообідала?!?!?! Це таке надприроднє запитання, відп. на яке потреьує стііііільки часу від бідолашок?!
І бубочкать своїм лічинкам будете
Ось тому до Вас і таке відношення з боку вихователів. Навчіться спочатку вихованості, подобрішайте, а потім качайте права.
Там все розмивчато• 01 мая 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Терпіти що мама хоче щоб з дитиною пограли? За 11 тонн на міс? А не кидали іі на хвіст великим дітям з їх програмою?! Ви розумієте чи ні - вони взяли дворічних діток, пообіцявши що їм скоро зроблять окрему групу. І вже майже пів-року дітей приводять, і ними не займаються - їм дають ту саму іжу,що великим (консерви, піцу..), їх на тупом саджають за парту - слухати цю англ для старших. Може ще щось. Не окремо зайсаються згідно віку, а просто пони «присутні» при навчанні старших. Що , лять, вони там терплять. Взяли за гроші «навантаження», і щось не навантажуються особо! Бідосі прям.
Вас і Вашу дитину тримають в садочку силоміць? Півроку незадоволення - то не водіть, якщо настільки все не влаштовує.
Мабуть, це єдиний садок, який запропонував найнижчий прайс, тому й тримаєтесь за нього. Якщо так, то потрібно розуміти, що за такий чек ніхто Ваші вибрики терпіти не повинен. Повірте, вони видихнуть і відсвяткують, коли Ви їх нарешті залишите в спокої.
Витворунка• 01 мая 2025
скільки грошей ви доплачуєте за англійську? у вас нав´язлива ідея, що дитина має її знати? у дворічному віці у дитини немає такої потреби, щоб вивчати іноземну мову на курсах. є дослідження, які підтвердили, що немає суттєвої різниці у рівні знань дітей, які ходили на курси з дворічного віку двічі на тиждень по 15-20 хв (якщо це не було підкріплено регулярними заняттями вдома щодня) і дітьми, які почали ходити на курси у 6 років з такою ж частотою.
Куда_бежать• 01 мая 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А Ви як педагог - можливо знаєте що мені треба зробити, щоб знайти чи вони підпорядковуються міносвіти; якщо ні - то що? Якщо так - то де мені ознайомитися із тим що вони мають робити і як?
Бо якщо це шарашка, то або танцювать під їх дудку, або йти звідти; якщо підпорядковуються, то якось хочу щось роздрукувати, під ніс ткнуть, і прояснити сттуацію. Бо я не вперше за це псіхую, і я так розумію я не заб‘ю на це. Ну просто займаються великими, а ті так, типу нехай будуть.
І тоже - тільки що привела, кажу я вдягла ій легеньку вітровку, але з собою принесла ще ось кенгурушку, там вітер, на двір вдіньте. Каже - ой, ну Ви так заморочуєтеся.
Ну в сенсі?
Я педагог не в Украине, про украинскую систему не в курсе. У меня своя методичка согласна возрасту. То в ней нет таких заданий
Там все розмивчато• 01 мая 2025
Ответ дляРозумна Губка
´з ваших дописів зрозуміло, що вам підійде єдиний варіант - особиста няня-гувернантка. Щоб сиділа і особисто з вашою дитиною калякала, англійську вчила, годувала, і не мила підлогу поки дитина поруч
Автор не вкладається в бюджет. Тому міні-сад з виносом мозку вихователям.
Угадайс• 01 мая 2025
Автор, вы полностью правы. Вы платите деньги, и имеете право требовать адекватных занятий для ребенка, прогулок, еды, нормального отношения и обратной связи от воспитателей. Не молчите, поднимайте эту тему, с воспитателями, с директором. Спросите остальных родителей малышей - устраивает ли их такое. И идите разговоривать вместе, группой.
Я работала в частном садике, в пригороде Киева, Счастливое. Работала няней (помощь-уборка). Там было такое же... Воспитатели девочки без образования, просто по объявлению, кто пришел того и взяли. Занятия на отцепись, вот такие распечатки из инета, или кубики с буквами, нафиг детям не интересные. Так блин, даже гулять выводили не каждый день! При том что детей было мало. То ой дождь, то мороз, то жара, то ой уже не успеем полчаса осталось, сегодня гулять не идём. А дети маленькие, дома не расскажут. Еда - сами готовили на кухне (это был частный дом), я чищу-режу, одна из воспиталок варит. Никаких сан книжек у нас, даже вопросов об этом не задавали, когда на работу брали. Долго не проработали, год может, и сад закрылся, нерентабельно, детей мало ходило. Ценник неслабый там был, кстати. И внешне условия крутые - все новое красивое. Но вот подход к набору персонала никакой...
А еще у вас меня поразило - как это, проводите в 9, заберите в 13 ?? Если у вас договор с 8 до 14.30? И вы оплачиваете это время? Это бред полный. Или пусть пересчитывают вам оплату на меньшее количество часов. Или водите как в договоре - с 8 до 14.30. Тут уж вы точно имеете право, вы оплачиваете эти часы.
Там все розмивчато• 01 мая 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ну в сенсі?
Ага. І ліцензію мають. І методиста. І затверджені програми. За 11000🤦♀️
Не видавайте свою бідність.
Наскребла на найдешевший приватний садочок, а вимог на міліон.
Не видавайте свою бідність.
Как_б_не_так• 01 мая 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Якщо прибрати англ у такому форматі, мені +- ок. Ну і їжа - чи Ви не чули що до трьох років небажано давати цукор, не можна консерви. Чому цим годують? Миття підлоги - ну ок, якщо дитина грає, нехай сама по собі - то хай миє - не обов‘язковлюо для мене щоб вона як аніматор плясала перед дитиою. Проте мені було б якось приємніше, щоб я бачила увагу до дитини. Я і так забираю на пів-год раніше. У дитини є ще час, який вона типу претендує на увагу вихователя. Бо приводжу о 8 - кажуть ви рано, всі приходять к 8:30; забираю раніше - теж вже не роблять нічого з нею. Неприємно це бачити. Ми немалі гроші до того ж сплачуємо. Було б приємніше, якби я потачила їх за якоюсь справою. А я бачу шо вона на килимку сидить, з іграшками. Та поли миє. Може ще вікно відкрити, провітрити ж теж треба, поки діти пішли спать, і пофіг що одненька малявка ще сидить. Мені це ставлення просто незрозуміле, може того і доковирялася др англ. Хто зна. Ну посидить пів-години на тому англ, це ж по суті не страшно. А я от так уж.
Автор, ви неправильно ставите питання. Дитина у 2,5 роки в принципі не повинна сидіти за столом по півгодини і писати щось при цьому. У дитини може бути сколіоз. Це занадто рано. Об´єднайте зусилля з батьками інших малюків і вимагайте звільнити їх від занять на цей час. Діти мають займатися чимось за віком. Якщо заявлена англійська мова - її мають вчити за віком. І висаджувати по півгодини писати малювати за стіл у такому віці не можна. Сходіть до ортопеда на консультацію і поговоріть що він думає з приводу таких занять.
Там все розмивчато• 01 мая 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А як треба? Чи я недостатньо описала ставлення.
Сьогодні. Прийшли в садок - вона в роздягальні почала підстрибувати «до туплету» (характерні стрибки на місці з руками на самі зрозуміли чому). Я кажу - хоче пісять, відведете? Вихователька взяла іі, відвела. Приводить надад (бо я ще не доперевдягала, не причесала…). І каже: вона там трохи пісьнула, не добігли. Кажу добре. Беру іі запасні одежинки, сідаю перевдягати трусіки і колготи - вмхователтка каже «та не заморочуйтеся, все нормально, пускайте вжк іі нехай заходить.
І далі. Пустила дитину в групу, кажу виховательці я принесла кенгурушку, там не жарко, на двір надіньте їй. «Ой, ви так заморочуєтеся, ій і так буде нормально»- а от на мою думку - треба кенгурушку під вітровочку. Яка ж це замороч - просто вдіти дитину тепліше? Хай упісяна ходить, і ще й мерзне, а якщо я «квохчу» тут - то це я якась неадекватна, а вони ні, - не клуши і не корови. Ну як це?
Перед тим, як виводити дитину з дому, потрібно запропонувати сходити в туалет.
Чи вона кожні 10-15-20 хв пісяє в такому віці?
Там все розмивчато• 01 мая 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Вчора я писала доречі на емоціях. Звісно не обов‘язково обзивати людей. Думаю люди у яких в цілому все добре, на людей не кидаються. У мене не все прям так уж ок. Але і не гірше ніж у інших в принципі - такий самий дикрет, такі самі шахеди з безсонними ночами, така сама тривога фоном. Но коли ти просто очікуєш елементарного, тим паче за планті посоуги - то ждеш просто щоб не мили ту підлогу поки ще моя дитина там. Чому вихователька миє підлогу взагалі? Якщо у них фінансова скрута і вихователя напрягли ще й підлогою, то ок - не моя справа - але незвй мама забере одну дитину що на пів-дня, і помиєте. Я забираю на 30 хвилин раніше і так! Цей час ще явно не має йти на підлогу. Але .
Свій поганий настрій, незалежно від причини його виникнення, потрібно залишати вдома. А не зриватися на людях.
Вихователі живуть в тій же країні, що і Ви, з тими ж шахедами щоночі над головою і особистими проблемами. Але ж не приносять свій негатив на роботу, вірно?
Ответ дляТам все розмивчато
Що ви мелете? Який ще міні сад?
Цеиздоровенний сад-школа-ліцей, а те що там 15 дітей - замість 60 (і це садіковських. Без вразування школи, бо школа це ше 60 дітей)- то це говорить або про те, що нікому не подобається/ або про те, що ціна значно перевищує якість. В що я не вкладаюся?!
Ответ дляУгадайс
Я оплачую з 8 до 13
Вранці - ми самі рідко встагаємо на 8, але те що скажали ой приводьте на 9 («бо у нас всі так «підтягуються», щоб дитинці скучно не було одній») - теж було.
А забираю раніше, бо ж кажу - в 12:30 видно сон, і дітей ведуть в укриття спать) , а моя лишається сама, а вихователька миє підлогу. Тобто просто - чого вона там буде одна-сама пів-год тинятися, навіть без уваги вихователя. Бо та поли миє.
Тобто не так щоб женуть, але і не можуть до 13ї з нею бути(
Там все розмивчато• 01 мая 2025
Ответ дляTeonaa
Що ви мелете? Який ще міні сад?
Мелете Ви. Навчіться мистецтву спілкування. Інакше будете постійно отримувати те, що транслюєте у світ.
Доречі, у Вас вус відклеївся))
Угадайс• 01 мая 2025
Ответ дляTeonaa
Я оплачую з 8 до 13
Я бы прямо поднимала этот вопрос. Так и сказать, жестко (можно сразу директору, или кто там главный) - уважаемые, я плачу за время до 13, и ожидаю, что это время мой ребенок будет получать внимание, даже если она там одна. И приводить буду в 8, когда МНЕ это удобно.
Не молчите, не мямлите, пожестче с ними. Они наглеют слишком.
Птица Говоруша• 01 мая 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Так, один. Я в селищі під києвом. Малюсіньке селище, немає навіть поліклініки
Нет конкуренции, нет развития
Обращеница• 01 мая 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Вы платите ооочень бюджетно, как для частного сада
Ответ дляТам все розмивчато
Не видавайте свою бідність.
Тю. Є там англічанка. Я вище писала, що я точно не знаю там виховательки з ними цією англ займ., чи приходить вчителька. А затверджені програми - ви про що? Це що, якось дорого? Про «бідність» я якось не знаю що й відповісти. Чоловік недавно питав у мене (як у бухгалтера) що йому робити якщо дохід наблизився до млн. Ну, про декларування. Тож думаю щось нашкріб. Але особисто я вважаю що садок за 11т це немало. Це всього лише дитсадок. І немає сенсу туди прям уж так вкладатися. І запроси у мене малі. Ну, начебто.
Ви дуже невихована. Я розумію що теж хамлю, і не ахті виглядаю. Але написате те, що ви написали…це дніщє. Бо могло бути б і інакше - нема у людей грошей, і так, шкребуть на життя крихти. (Для чого сад да 11к тоді, неясно правда но кожному своє). Зараз багато, більше 50% людей живуть ЗА межею бідності. Ви це уявляєте? Тобто це бідніші за бідних. І я уявляю як тим жінкам. Коли вони б і раді по іншому доя свої дітей, але. А ви пишете таку огиду, наче бідність це щось такеееее позорне. Ну, Ваша справа.
Ответ дляВитворунка
Якби Ви знали як я стомилася)) пишу втретє. А нє. Спробую знайти номер посту
Там все розмивчато• 01 мая 2025
Ответ дляTeonaa
У нас з Вами різні погляди на вихованість та невихованість.
Відфільтруйте повідомлення і перечитайте, спробуйте подивитися на себе з боку.
І Вам уже писала дівчинка, яка працювала в подібному садочку, про те, як все влаштоване всередині. Поцікавтеся, чи є у вихователів та викладачів профільна освіта.
Садочок з бюджетним прайсом не може дозволити собі тримати в штаті високооплачуваних СПЕЦІАЛІСТІВ. Поцікавтеся, хто працює з вашими дітьми, якщо на вихователя скинули прибирання приміщення.
Доросла дівчинка• 01 мая 2025
Напевне це завдання для батьків та дитини. Мені ідея подобається. Легко дитині вивчити - батьки допоможуть. І це ж не школа, що требя прям все робити та вміти читати. Все в міру можливостей та під настрій. Але, схоже, настрій не той))) Не спиймайте це як зобов’язання, а як гру і все буде добре)))
Ms. Анонимная• 01 мая 2025
Можна я спитаю, навіщо дитині в 2.5 роки англійська?)) вони за рік вивчаь сітльки, скільки семирічка за тиждень)
Одяг та сумки• 01 мая 2025
піндець і це мабуть ще за символічну плату 50 грн ви мізки винесете на 5тис
Коплю на груди• 01 мая 2025
Ответ дляTeonaa
Сколько вы доплачиваете за английский ?
Не платите за эти занятия, и вашего ребенка не будут туда водить. Если вам так это принципиально.
Показушница• 01 мая 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Я от зараз просто сиджу і думаю: чи вони перед прогулянкою їй знімуть колготки, чи вдягнуть джинси на колготки в таку спеку. Щоб же ж не заморочуватися!!!- в решті решт 4 дитини малі треба повністю вдягти , і ще 10 - частково. Чи мені одразу викидать всі іі плаття, і вдягати виключно те, що носиться без клогот - носити лише штанішки.
Бо ні, в спеку забрала вже іі в колоотках і в штанях. Хоча я вранці казала як на двір вдягать. Ну що ж - спитаю - чи мені прийти і самій іі там на двір зібрать може, щоб не перетрудилися.
Я теперь понимаю, почему они вас не приветствуют вас, когда вы приходите.
Показушница• 01 мая 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А що саме нн так з віком садочка? Цеивже взагалі! Ні, дитина має сидіти вдома , замість соціуму. Я так обрала, і або скажіть що саме поганого бачете тут, або розмова ні про що.
Я вам, как педагог скажу,что в таком возрасте ребенку не нужен социум. Ему нужна мама. И это давно уже доказано, что детский садик в таком возрасте вредит.