ПоЗиТиВнАя• 01 мая 2025
Англійська для маленьких. В садку. Це (те що в фото) - нормально?
Подивіться на формат завдання. Це - одне з. Була така сама роздруківка з кольорами, з одягом, з «verbs”. Моїй дитині 2 з половиною роки. Наступна тема що - паст пьорфект може? Чи пессів войс?!
Допоможіть мені зрозуміти - я заганяюся, і хай що хочуть, те й роблять на тій англ.мові чи йти і виясняти, чого формат занняття саме такий (а не як для дітей). Я наприклад коли донькою кольори вчила, я зрозуміла, що їй в принципі це доступно, вона запам‘ятала, вона ходить досі і показує мені де який колір і називає його. Але я брала фігурки всіх кольорів і називала колір; потім іграшки додала і ін. предмети - вивчили грін - я їй показувала крокодила, зелений трикутник, фікус, огірок - і називала колір грін. А Не бумажка з буквами!!! Мені не подобається. І сама тема - моя дитина в принципі поняття «день тижня» не знає. Не знає і укр.назви днів. Звідки така тема взялалася? В садках є щось типу навч.програми як в школі, яка застосовується відповідно до віку? Дякую
Пластилин_Колец• 02 мая 2025
Ответ дляСладкий лимончик
А я не в Україні) і мій підхід виходить з мого досвіду якого у вас і близько немає. Лише мультики і кольори)))) реально смішно про ’відсталий підхід’ і Україну)
Який мій підхід,я не вчу його кольорів або інших слів,але він їх знає)) а у мене вчитель був із Кембріджа,до Англії я не розмовляла зовсім, через 3 міс здала екзамен на В2,але реально знаю на В1, розумію це коли чую місцевих. Ніколи українські вчителі не навчать гарно англійській мові.
Сладкий лимончик• 02 мая 2025
Ответ дляПластилин_Колец
А для чого ви мені пишете про українських вчителів? Я що, український вчитель чи вчилася в Україні? Жодна моя дитина навіть в українськц школу не ходила коли ми жили в Києві. А англійську я теж вчила с британцями. Рівень В2. Недавно іспит здавала але у Франції вже
Пластилин_Колец• 02 мая 2025
Ответ дляСладкий лимончик
Так ви розумієте що не всі можуть піти в іноземну школу чи ні? Я дала автору пораду,якщо їй цікаво щоб дитина вчила мову,то нехай включає мультики англійською. Моя дитина вивчила багато слів і речень саме так.
Ответ дляMs. Анонимная
Можна я спитаю, навіщо дитині в 2.5 роки англійська?)) вони за рік вивчаь сітльки, скільки семирічка за тиждень)
У кого? У мене? А я звідки знаю.
Я поражаюсь. 100500 повідомлень написаних мною, і Ви МЕНІ це питання ставите. Просто офігіаю, вибачте
Ответ дляСладкий лимончик
Я как вспомню эти свои желания ’развить’ детей и таскание их с года на английский, ржу как конь. Большего бреда и придумать не могла. По итогу отдала в школу при посольстве, с иностранными учителями, где они с 3лет и были в среде. И все равно, для постоянной и свободной речи, помог только переезд. Да, проблем у них не было сразу же, но именно владение языком началось после переезда. А эти игрища ’дни недели, цвета’ с 2.5 лет - родителям некуда деть деньги и детям впихивается в голову все, что приходит в голову взрослым
Дозвольте спитати. Так, для ясності. Ви зрозуміли те, що я НЕ хочу, щоб моя дитина займалася цією фігнею - англійскою у садку? Просто, щоб я зрозуміла, про що Ви і чи це мені аресовано….
Сладкий лимончик• 02 мая 2025
Ответ дляTeonaa
Ні це не вам. Це я писала про себе
Ответ дляВоленс-неволенс
Вся ваша проблема в том, що ви заплатили гроші і тепер вихователі і дитина повинні відпрацювати кожну копієчку, як ви на роботі. Тільки так як ви хочете не буває. Навіть в приватному садку неможливо підлаштуватись під кожну дитину. Повірте ви оплачуєте не так багато грошей щоб мати індивідуальні заняття. І то вихователь зайнятий іншими дітьми, то ваша дитина не хоче займатись, не може займатись. Це група, а не індивідуалка. Або ви з цим погоджуетесь і водите туди дитину, або шукаєте те що вас більше влаштовує і не бісить. І чим доросліше дитина, тим більше ваші бажання і можливості вашой дитини не будуть співпадати. Тому у вашому випадку няню вдома і щоб додатково приходили фахівці.
Доречі. Чисто вимиті поли для вашої дитини корисніші ніж англійська. Це дуже круто що вихователь навчив дитину розважатись самостійно поки вона миє поли. Ви не уявляєте наскільки вам пощастило, наскільки оце бовтання корисне вашій дитині. Бо саме важливе у вихованні НЕ ЗАВАЖАТИ розвиватись дитині і робити щось самостійно.
Скажіть, будь ласка, для розуміння: Ви взагалі зрозуміли , що я НЕ хочу доб моя дитина займалася цією фігнею - англійською в САДКУ в ДВА роки?
Які копієчки я хрчу щоб відпрацювали? Це просто РОЗКЛАД. Я нічого не сплачую!!!! 90% відповідей тупо мимо. Тьоті навіть не зрозуміли нічого. І ллють на голову гімно, і Ви також(
Це розклад їх занять. Але пластилін раз в тиждень (умовно), а англ - кожен день! У форматі цих роздруківок! І питання НЕ стоїть що я мол садку ПЛАЧУ БАБЛО, а вони такі сякі погано вчать. Чому кожному розжувати треба, і звідки у людей злоби стільки. Хоча я звісно розумію звідки. Але не читати, не розуміти, і писати гадості, - це вже зашквар
Ответ дляВоленс-неволенс
Якщо шукати що влаштовує - це їздити у Київ🤷♀️чоловік їде в 7 ранку, а особисто я не воджу авто. Це їхати з малявкою двома маршрутками. Тож варіант не мій. Пішли в приватний садок. А вони заганяються з тим англійським. Змішали дві вікові групи, може вже і три. І тупо підлаштовуються під старший вік. А малявки «на хвості». Тобто старшим-то англ щодня - це ж добре. А малим - якось не ахті. Тож я і оборююся тим, що раз уж англ обов‘язкова - бо розклад - то чому не можна даі підгрупи - одні вчать по роздруківках, а інші - в ігровій формі якусь елементарну базу - кіт, собака, кольори, гусь…простеньке.
Бо якщо як Ви кажете от стосовно оплати - всі сплачують однаково. Тільки послугу отримують як слід - великі діти. А наші малі - слухають по 30 хв на день те, що їм не дано ще розуміти, що їм нудно і дійсно не потрібно! То краще б вони ці 30 хвилин просто ліпили щось. А на хулмй кінець дві підгрупи.
А може я і заганяюся, може не вмре дитина від тих занять справді. Просто - навіщо?
Ні грама• 02 мая 2025
Ответ дляTeonaa
Хто це тупа?! Дитина в два роки?!
А тьотка що таке написала - деградантша маргінальна.
Ви тупа, ви тут такий брєд завжди пишете . Ще й яжемама як здається
Ответ дляВоленс-неволенс
Головне бажання вчитись і найкращий варіант це спостерігати за старшими. Макаренко, Сухомлинський, Монтессорі, Воскобович, Нікітін, Кандібур. Можете у них почитати про цей педагогічний прийом..
В два роки є бажання (чи має бути бажання) вчитися? Я впррше чую якось
Ні грама• 02 мая 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ну от дитина побачила мене. Побігла.
Вихователька ж розуміє що я прийшла (і що я як папуга щодня запитаю про обід). Ну вийди ти до мене.
Ні. Миє собі.
Я позавчора нічо і не питала. І без всяких до побачення і дякую розвернулася і пішла. Задрали. Такі всі зайняти, обістратися. Ну да, підлрга сама себе ж не помиє. А те що ти вихователь в першу чергу, а не прибиральниця, то це таке, фігня.
Ні. Миє собі.
А ви пуп землі, щоб до вас виходило? Вам не повинні звітувати
І підлогу миє ,бо нема прибиральниці, навішені обов´язки
Це питання до керівника, чого кадрами не забезпечив, а навалює купу роботи на одну людину
Ответ дляВоленс-неволенс
Те що ви собі намалювали в голові як повинні працювати інші, не має нічого спільного з реальністю і здравим смислом.
А давайте коротко) прибирати групу коли є дитина - це реально ок? Підмітає, дитина на підлозі, пил піднімається…ну Ви мене дивуєте.
Ответ дляМама Никитки-2
Ну що вам сказати… чим швидше ви приймете реальність, що ваша дитина нікому не потрібна, крім вас, навіть за гроші, тим краще буде для малечі і для вашої психіки.
Годуйте маля зранку і в обід і буде вам щастя.
Та я знаю що вихователі в основному не люблять тих дітей ітд, і хочуть відпрацювать і забуть.
Це не новина
Просто є такі речі, які я, як ..навіть не як мама, а як клаєнт - можу від них вимагати? Чи немає і вони вільні у своєму пофігізмі от і до?
От вчора випадково (перебуваючи там, де батьки не бувають) дізнаюся, що вони із настанням тепла вже не вмикають бойлер. Типу хай діти холодною водою миють руки. Он я у розгубленості. Ви б що їм сказали? Забили б болт і хай миє Ваши дитина як є, чи спитали до це економія ще така..
Це не новина
Ні грама• 02 мая 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Та шо ви гаварітє. Може мені ще маткою подихати, чи як росіяни про українців там кажуть - чого такая агресія ітд.
Да, мені вони неприємні, і я на них зла. Я в цілому не люблю людей, які мені вішають лапшу, осоливо коли стосується дитини.
І ви мене не знаєте ж наче - чи я всіх маю хвалить, любить ітд. Цих осіб в садку - не знаю чи ненавиджу, но роздратована точно. Порадниці, які мені писали що «моя бубочка нікому в садку не треба, не бісіть виховательок» - туди ж. Чи ви пропонуєте мені на це відповідати «оой дякую»? Дивно. Я от обрала нахамить. І це до ненависті відношення має сумнівне.
Ви неадекватна психічка
Я б на місці вихователя кожного раз йшла геть , аби вас не бачити
Пре енергетикою дуже важкою і поганою
Забирайте своє чадо в інший садок і не бісіть ніякого. А ще краще сидіть з нею вдома і годуйте
Пре енергетикою дуже важкою і поганою
Ні грама• 02 мая 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Мляяя які тут хворі
Як я іі здам ? Вона в ПРИВАТНОМУ. Далі будь ласка?
Терпіти щоб мама запитала чи дити пообідала?!?!?! Це таке надприроднє запитання, відп. на яке потреьує стііііільки часу від бідолашок?!
І бубочкать своїм лічинкам будете
Хутохуторянкааааа
Ні грама• 02 мая 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Я от зараз просто сиджу і думаю: чи вони перед прогулянкою їй знімуть колготки, чи вдягнуть джинси на колготки в таку спеку. Щоб же ж не заморочуватися!!!- в решті решт 4 дитини малі треба повністю вдягти , і ще 10 - частково. Чи мені одразу викидать всі іі плаття, і вдягати виключно те, що носиться без клогот - носити лише штанішки.
Бо ні, в спеку забрала вже іі в колоотках і в штанях. Хоча я вранці казала як на двір вдягать. Ну що ж - спитаю - чи мені прийти і самій іі там на двір зібрать може, щоб не перетрудилися.
Ви перечитайте себе зі сторони, Боже який паскудний характер у вас
Ответ дляМама Никитки-2
Уявляєте? Так, допоки дитина не почне себе обслуговувати вдягати максимально зручно. І платтячка в 2,5 рочки в садочок це повна дурість. В трусиках в пісочницю я б дівчинку навіть під своїм наглядом не впустила. Вдягніть велосипеди чи лосінки, чи шортики.
Я вдягала велосипедки під сукню з першого дня пішої прогулянки, до чого це?
Труси колготки плаття в групі..бо приводиш як - в колкотах і штанах (бу бвла зима; потім зараз холодало недавно, знову полготи дістала..). І так простіше - зняв штани і надів спідницю. А не зняв штани-носки+вдів колготи-спідницю коли приводиш; і вихрвателю провернуть те саме перед прогулянкою…що саме не так-то?))чому дурість?
Потеплішало, то інша справа..
Ні грама• 02 мая 2025
Ответ дляВакцениро Вона
ну по картинке видно, что тупит совсем не ребенок.
разрисовала как смогла, на свой уровень знания английского )))
наших в своё время стихами учили:
у обезьянки a monkey
была подружка a frog
лягушка
Щас наша лягушка за границей на английском учится )))
наших в своё время стихами учили:
у обезьянки a monkey
была подружка a frog
лягушка
Ще одна яжемама
Ответ дляМама Никитки-2
В 2,5 роки ваша дитина в принципі не розумію Нашо її мама кудись водить, ще й залишає саму з чужими.
Наскількі я зрозуміла, нагальної потреби в садочку немає, бо ви не працюєте.
Ні, не так Ви розумієте. Я виходжу на роботу через два міс. До цього часу дитина має не на пів-дня ходити і боятися там всього, а ходити повноцінно. Чи мені за тиждень іі треба було починати водити? Почали заздалегідь якось🤷♀️
Ні грама• 02 мая 2025
Ответ дляХвильоватиша
Автор, не парьтесь, еще очень маленький ребенок. Можно мультики т песенки и простейшие слова....
Они все забудут потом. Раньше 6-7 начинать смысла нет.
У меня дочка репетитор, она отказывается от такиХ, тк ни читать, ни писать еще не умеют.
Она раньше бралась за обучение, но результаты не стойкие.смысл тратиться?
Это дают в садиках студентки, они простотне задумываться и несут, что им в унике дают. Хорошо хоть Пирсона не заставили купить (для эмигрантов британских 😅🤣😁😂😆
Расслабьтесь.
Вообще в педвузах есть две специальности - 014 ин яз средняя школа и инях младшая. Они отдельно идут по разным програмамм и факультетам. И для младших совсем другой уровень. У вас явно приходит студентка со специальности иняз средняя школа. Они методику для младшим берут факультативно ( по личному выбору), те могут и не знать.
Расслабьтесь.
Студенты 014 не проходят практику в саду. Мы проходили в школе онлайн
Ні грама• 02 мая 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Вчора я писала доречі на емоціях. Звісно не обов‘язково обзивати людей. Думаю люди у яких в цілому все добре, на людей не кидаються. У мене не все прям так уж ок. Але і не гірше ніж у інших в принципі - такий самий дикрет, такі самі шахеди з безсонними ночами, така сама тривога фоном. Но коли ти просто очікуєш елементарного, тим паче за планті посоуги - то ждеш просто щоб не мили ту підлогу поки ще моя дитина там. Чому вихователька миє підлогу взагалі? Якщо у них фінансова скрута і вихователя напрягли ще й підлогою, то ок - не моя справа - але незвй мама забере одну дитину що на пів-дня, і помиєте. Я забираю на 30 хвилин раніше і так! Цей час ще явно не має йти на підлогу. Але .
Вы совершенно не умеете мысли формулировать. Ужасно
Ответ дляНі грама
Характер дай боже💪
Але я перепрошую - мені от пишуть (наприклад) «ви удавитеся за кожну копійку, бідні вихователі; платите три копійки а вимагаєте щоб дитина вам знала англ»
А на ділі - я не плачу за англ ні копійки, це розклад просто - раз; вихователям я нічого ще взагалі не говорила, два; я не хочу не те, щоб вона зочь вивчила, а взагалі-то НЕ хочу щоб зараз вчила. Це три.
І так кожна майже писала - і не самими приємними словами. Типу я жлобіха, тикаю носом виховательок за три копійки. Вимагаю щось там хожу. А нічого із цього насправді немає. Як я повинна була відповідати? Люди не читають. Їм не цікаво ЩО я попросила оцінити і порадити. Їм просто цікаво зайти в тему, і вилить свій бруд(
Ответ дляНі грама
Ви неадекватна психічка
Пре енергетикою дуже важкою і поганою
А тепер, мила моя, коротенько - чим саме я бішу їх? Повторюю ще раз: я наразі - жодного зауваження не зробила. Вихователькам. Слухаю.
Ответ дляНі грама
Ви неадекватна психічка
Пре енергетикою дуже важкою і поганою
Розмовляти треба нормально, тоді і гарні відповіді будуть. І по темі поради будуть. І все гарно буде. А поки що - 2% зрозуміли взагалі що я писала і що питала.