ПоЗиТиВнАя• 01 мая в 00:36

Англійська для маленьких. В садку. Це (те що в фото) - нормально?

Подивіться на формат завдання. Це - одне з. Була така сама роздруківка з кольорами, з одягом, з «verbs”. Моїй дитині 2 з половиною роки. Наступна тема що - паст пьорфект може? Чи пессів войс?!

Допоможіть мені зрозуміти - я заганяюся, і хай що хочуть, те й роблять на тій англ.мові чи йти і виясняти, чого формат занняття саме такий (а не як для дітей). Я наприклад коли донькою кольори вчила, я зрозуміла, що їй в принципі це доступно, вона запам‘ятала, вона ходить досі і показує мені де який колір і називає його. Але я брала фігурки всіх кольорів і називала колір; потім іграшки додала і ін. предмети - вивчили грін - я їй показувала крокодила, зелений трикутник, фікус, огірок - і називала колір грін. А Не бумажка з буквами!!! Мені не подобається. І сама тема - моя дитина в принципі поняття «день тижня» не знає. Не знає і укр.назви днів. Звідки така тема взялалася? В садках є щось типу навч.програми як в школі, яка застосовується відповідно до віку? Дякую
Море Щастя• 01 мая в 06:59
І що тут вам незрозуміло? Це етап ознайомлення..ніхто ж дітям оцінки не ставить. Певно роздали кожному листочок і якщо вже кольори вчили то кажуть що понеділок це мандей давайте замалюємо....яким? Ред...хто знає який це ? І так далі ..
ФсеСама• 01 мая в 07:03
Ответ дляМоре Щастя
Для дитини в 2,5?
Куда_бежать• 01 мая в 07:08
Ответ дляПоЗиТиВнАя
От хай вони такі «лістікі» розробляють (або беруть десь) , які підходять маленьким дітям, хіба ні? А вони іі садять перед заголовком «дейз оф зе вік» - раз; і кажуть розфарбувати monday червоним - два, а хто такий цей мондей - моя дитина знає взагалі? Ні. Вона і «понеділок» не знає, і «день тижня» вона теж не знає. Вони стдить там і тупить.
Я учитель у детей 4-5 лет и то таких заданий абстрактных не даю, так как понимаю, что это ту мач для них
Как попугайчикам можно песенку с днями недели только заучить
Мы сезоны 2 недели учили, но это проще.
автор ПоЗиТиВнАя • 01 мая в 07:13
Ответ дляМіні-бікіні
Ви дуже-дуже-дуже агресивна і зла.

З вас злість та ненависть до всіх (вихователів, порадниць) так і ллється.

Як вам живеться з такою ненавистю до оточуючих.
А точніше, як іншим поряд з вами живеться.
Та шо ви гаварітє. Може мені ще маткою подихати, чи як росіяни про українців там кажуть - чого такая агресія ітд.
Да, мені вони неприємні, і я на них зла. Я в цілому не люблю людей, які мені вішають лапшу, осоливо коли стосується дитини.
І ви мене не знаєте ж наче - чи я всіх маю хвалить, любить ітд. Цих осіб в садку - не знаю чи ненавиджу, но роздратована точно. Порадниці, які мені писали що «моя бубочка нікому в садку не треба, не бісіть виховательок» - туди ж. Чи ви пропонуєте мені на це відповідати «оой дякую»? Дивно. Я от обрала нахамить. І це до ненависті відношення має сумнівне.
автор ПоЗиТиВнАя • 01 мая в 07:14
Ответ дляНамазюкана нішою
Ни про что - там другая логика построения занятий.
Може натякнете яка саме?
Та хоча це не важливо
автор ПоЗиТиВнАя • 01 мая в 07:18
Ответ дляКапризуля
Зате субота в неї Sunday
Ви реально зараз на цьому «виїзджаєте» зараз? Фотографічно я не запам‘ятала що в який розмальовано. І відкривати картинку щоб перед написанням глянути - я не стала. Написала просто суть - бо ані субота, ані неділя - в природі - не червоні, не зелені. Я про це. Якщо що я знаю дві мови. Але якщо Вам приємно що Ви відчули себе розумною що побачили, перевірили, то що ж, нічого проти не маю.
автор ПоЗиТиВнАя • 01 мая в 07:20
Ответ дляПоказушница
Вот из-за таких мамаш как вы, у насимногие со школы уволилась.
Так а що саме ці многіє від себе пропонують? Робити свою роботу - з дітьми, на хвилинку, не з худобою, не з речами - на аби як, а мамаши щоб їх у попку цьомали?

Чи ви думаєте що я до англ.мови чіпляюся? Дуже дивна відповідь.
автор ПоЗиТиВнАя • 01 мая в 07:21
Ответ дляБоВжеВільна
Віддайте свою будинку в приватний садок. Бідні вихователі бо мають терпіти таких неадекватних батьків...
Мляяя які тут хворі
Як я іі здам ? Вона в ПРИВАТНОМУ. Далі будь ласка?
Терпіти щоб мама запитала чи дити пообідала?!?!?! Це таке надприроднє запитання, відп. на яке потреьує стііііільки часу від бідолашок?!
І бубочкать своїм лічинкам будете
Люблю порядок• 01 мая в 07:31
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Я питаю серйозно. Що за іронія?
Яке питання, така й відповідь.
Авторе, затвердженої програми для вивчення мови з дітьми в садочку не буде.
Взяли підручник для вивчення англійської з дітьми такого віку й працюють згідно змісту.
автор ПоЗиТиВнАя • 01 мая в 07:31
Ответ дляБоВжеВільна
Терпіти що мама хоче щоб з дитиною пограли? За 11 тонн на міс? А не кидали іі на хвіст великим дітям з їх програмою?! Ви розумієте чи ні - вони взяли дворічних діток, пообіцявши що їм скоро зроблять окрему групу. І вже майже пів-року дітей приводять, і ними не займаються - їм дають ту саму іжу,що великим (консерви, піцу..), їх на тупом саджають за парту - слухати цю англ для старших. Може ще щось. Не окремо зайсаються згідно віку, а просто пони «присутні» при навчанні старших. Що , лять, вони там терплять. Взяли за гроші «навантаження», і щось не навантажуються особо! Бідосі прям.
автор ПоЗиТиВнАя • 01 мая в 07:32
Ответ дляФсеСама
Приводьте на 8 і вимагайте щоб вихователь її забрала гратися. По типу пані Наталя, я на роботу, Марічка з вами...Не розумію, чого ви ведетесь.
Пс я привожу дитину на 7 і вона спокійно грається, дітей звичайно менше.
І якщо ви відвели в приватний садок, ви що очікуєте що там буде щось екстра класу?))
Це ж не екстра - вийти до дитини; привітатися. Заманить до гри якоїсь.
Не їм після шостої• 01 мая в 07:39
Ответ дляПтица Говоруша
Мне не нравится. Что это за ромашка? Дни недели должны быть показаны, как в дневнике и точка!
Без воскресения
ФсеСама• 01 мая в 07:47
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Так. Але більшість не викладається на повну.
Тому - просіть. І вихователь звикне))
Вакцениро Вона• 01 мая в 07:51
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Будь ласка - про навч. програму і запропоновану дітям тему. Зараз ніч, немає часу на балаган. Думаю як поговорити та на якому рівні.
Ну к Министру образования же надо обращаться, не ниже.
А то не дай бог вашего ребенка английскому научат в садике.
Это же очень и очень!
автор ПоЗиТиВнАя • 01 мая в 07:57
Ответ дляБоВжеВільна
Я от зараз просто сиджу і думаю: чи вони перед прогулянкою їй знімуть колготки, чи вдягнуть джинси на колготки в таку спеку. Щоб же ж не заморочуватися!!!- в решті решт 4 дитини малі треба повністю вдягти , і ще 10 - частково. Чи мені одразу викидать всі іі плаття, і вдягати виключно те, що носиться без клогот - носити лише штанішки.
Бо ні, в спеку забрала вже іі в колоотках і в штанях. Хоча я вранці казала як на двір вдягать. Ну що ж - спитаю - чи мені прийти і самій іі там на двір зібрать може, щоб не перетрудилися.
Капризуля• 01 мая в 07:59
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Омг, проблема більша ніж здавалось.
Ви звертались за допомогою до спеціалістів? Бо з маніями і агресіями потрібно працювати.
Пс-давно проводяться в школах тижні ментального здоровʼя і кожен день має свій колір. Діти приходять одягнені в той колір-жовтий, червоний, зелений і тд
Вакцениро Вона• 01 мая в 07:59
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А мені не подобається що субота - червоний. Про що це має дітям казати..
Красным - воскресенье, выходной.
Всегда красный день календаря = нерабочий.
Робот Вертер• 01 мая в 08:00
Ответ дляПоЗиТиВнАя
все, что выучено в саду в таком возрасте - успешно забывается. Язык учат осознанно лет так с 6. До этого возраста это всего лишь игра и развитие памяти.
Капризуля• 01 мая в 08:02
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Така любляча мама, ва дитину в 2 роки в садок запхала. І тепер вимагає робити її роботу за неї-любіть мою дитину, а я поки кидатись на всіх буду
ФсеСама• 01 мая в 08:04
Ответ дляКапризуля
А що поганого в садочку на півдня в 2.5?
Розумна Губка• 01 мая в 08:06
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Так вибору немає. Я була б ЗА якщо були танцульки, зарядки, доганялки чи ше щось. Але ЩОДНЯ - ОЦЕ. 30 хвилин.

А якщо іншого не дано - хай вчать так, як слід.

Я не про вивч.мови взагалі. А про те що все робиться на атйібісь, дитині нудно, не подрбається - а треба сидіти.

Дві клави з ними няньчаться. Да якщо одна проводить англ, то друга - ну сядь і покалякай малякай з малими! Пограй.
´з ваших дописів зрозуміло, що вам підійде єдиний варіант - особиста няня-гувернантка. Щоб сиділа і особисто з вашою дитиною калякала, англійську вчила, годувала, і не мила підлогу поки дитина поруч
Вакцениро Вона• 01 мая в 08:07
Ответ дляПоЗиТиВнАя
ну по картинке видно, что тупит совсем не ребенок.
разрисовала как смогла, на свой уровень знания английского )))

наших в своё время стихами учили:
у обезьянки a monkey
была подружка a frog
лягушка

Щас наша лягушка за границей на английском учится )))
Капризуля• 01 мая в 08:08
Ответ дляФсеСама
Для дитини -нічого.
Коплю на груди• 01 мая в 08:08
Я так поняла, что тема носит шуточный характер
Море Щастя• 01 мая в 08:08
Ответ дляФсеСама
Для дитини в 2,5?
Ну а що з ними вчити? Літери певно вже були
Робот Вертер• 01 мая в 08:10
Ответ дляПоЗиТиВнАя
То я хочу спробувати хоча б
Я перенесла заявку в інший садок. Тепер дитина не 71 (вставали 69ті в 2023му), а 27ма. На осінь буде і державний.
Якби ця фігня була безплатна, ну ок - погодували, цілу вернули - вже дякую. Так вони дитину прийняли, гроші взяли - і не займаються нею. Те що вона там як тінь болиається на хвоті у великих - 11т не коштує.

Це я вам ще не розказувала як я забираю іі - щодня питаю - поїла?єдине пииання, бо вони вєчно «летять» кудись. Все на ходу. Не можуть встать і 30 сек розказати за дитину. І це ще треба якось звернуть увагу на себе. Бо вони можуть і не глянути! Дмтина ж мене помічає і одразу несеться др мене - чого дійсно до мене виходити. Заховаються там десь не знаю де і сиди чекай. Щоб просто цзнать чтюи годувати вдома чи ні. Задрали.

Позавчора. Сидить соя одна саменька. Вихователька миє поли. Я до 13 год вожу, забираю в 14:30!!! То ти корова не можеш на пів-год пізніше свої підлоги помить? Ще 30 хв дитина з тобою. І так забираю раніше, привожу пізніше. Ще й треба упрашувпть щоб щось розказали.
да, бедная будущая школа.. мой совет, идите в Оптиму сразу, чтоб не выносить никому мозг. Со своим уровнем английского могли бы сами обучать ребенка. Но, а смысл в 2,5 года мучить, если она все забудет. Одно дело находиться в англоязычной среде.. а так, трата времени. Гуляйте больше.
Робот Вертер• 01 мая в 08:12
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Хороший - це де червяка досліджують і в пісочку сидять?
это нормальный сад
автор ПоЗиТиВнАя • 01 мая в 08:14
Ответ дляКоплю на груди
Що шуточного? Посадити дитину на пів-год за урок для школяра? І ще мені б бажано пельку свою не розтуляти, бо ж бідолашні виховательки можуть звільнитися, якщо пікнеш їм.
Вакцениро Вона• 01 мая в 08:14
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Дякую, у мене високий рівень англ
мы заметили
автор ПоЗиТиВнАя • 01 мая в 08:15
Ответ дляРобот Вертер
То хай би не мучили. Я віддала в сад, де з весни обіцяли ясельну групу, окрему, без переростків. Як не вийшло - одна вихователька за англ сідає, друга - бере 4 дитини і малює. А вони вдвох роблять ОЦЕ