ПоЗиТиВнАя• 01 мая в 00:36

Англійська для маленьких. В садку. Це (те що в фото) - нормально?

Подивіться на формат завдання. Це - одне з. Була така сама роздруківка з кольорами, з одягом, з «verbs”. Моїй дитині 2 з половиною роки. Наступна тема що - паст пьорфект може? Чи пессів войс?!

Допоможіть мені зрозуміти - я заганяюся, і хай що хочуть, те й роблять на тій англ.мові чи йти і виясняти, чого формат занняття саме такий (а не як для дітей). Я наприклад коли донькою кольори вчила, я зрозуміла, що їй в принципі це доступно, вона запам‘ятала, вона ходить досі і показує мені де який колір і називає його. Але я брала фігурки всіх кольорів і називала колір; потім іграшки додала і ін. предмети - вивчили грін - я їй показувала крокодила, зелений трикутник, фікус, огірок - і називала колір грін. А Не бумажка з буквами!!! Мені не подобається. І сама тема - моя дитина в принципі поняття «день тижня» не знає. Не знає і укр.назви днів. Звідки така тема взялалася? В садках є щось типу навч.програми як в школі, яка застосовується відповідно до віку? Дякую
Воленс-неволенс• 16 мая в 14:56
Ответ дляTeonaa
Ну якщо група така, то і танці б зробили такого рівня, який усім доступний. Хороводи, ручки на поясі і понахалятися вирізні боки, похлопать у долоньки, покрутитися, пострибати. Переглянула відео - вона просто в такий комосок зжалася, коли поняла що і пари їй нема, (по двоє крутилися). Вся скукожилася.
Якщо скукожилася, то точно не від того що не танцювала. Від образи інша відповідь тіла,більш активна. Це від того що багато батьків. Вона вам про це не розповість. Хотіла вам розписати як психологи дізнаються про що думають діти. Але ви дуже нервова мама з нав´язливими думками, то боюсь що потім ви психолога заплутаєте. Я вам раджу сходити до дитячого психолога без дитини. Бо ви занадто себе накручуєте. Ви хочете бути супермамою щоб у дитини було все найкраще. Але ви забагато хочете від дитини, ваши вимоги не за віком дитини. Це погано. Ви не дасте їй спокійно спостерігати. Ви вимагаєте щоб вона одразу діяла. Ви забираєте у дитини цілий єтап розвитку, що потім аукнеться вам у тому що вона буде неуважною.
автор Teonaa • 16 мая в 17:37
Ответ дляВоленс-неволенс
Почекайте. Я щось не до кінця зрозуміла. Точніше хочу перепитати чи Ви мене вірно розумієте? Я хотіла не досягнень. Я побачила що діти пішли всі в зал, вона зв ними. Довольна весела.
А тут хопа - вихователька іі зловила за руку, смик - «стій, ти не танцюєш. Ти на репетиціях балувалась».
І дитина захлопала очима, брови вниз, сум, нерозуміння. Образа🤷‍♀️
автор Teonaa • 16 мая в 17:39
Ответ дляВоленс-неволенс
Хоча про багато батьків - 100% теж. Бо на репетиціі ж їх нема, а тут зненацька такий натовп.
Але як іі відпустили, як інша вихователька іі брала за ручки і крутилася, типу в парі, вона дуже щаслива була. Одразу!
Але вихователька схопилася бо просто мабуть моє лице побачила. І ця вихователька краща мені. Не та, що іі тримала
автор Teonaa • 16 мая в 20:28
Ответ дляВоленс-неволенс
Я насправді дуже лінива мама і без заморочок у межах здорового глузду - наприклад якщо я дотримуюся харчування дитинипо всім «канонам», то я не падаю в обморок коли в гостях вона наминає торт ітд; або їсть з підлоги те що впало; або якщо я не хочу готувати бо лінь - спокійно дам по-биріку омлет і макарони. Без ніякої ТЗХ. Зараз дійшло вже до вареників із Галі Балуваної. Нечасто. Але я не так уж прям ппц заморочуюсь.
А садок вперше. І мені не треба звьозд з неба. А просто щоб не ставилися як до обузи.

Ладно. Є таке конкретне питання. Я прикинула що мені відповість на бесіді керівник: типу «ну а що вихователь має робити, якщо Ваша дитина не хотіла на репетиціях репетирувати хореографію»/ малювати-ліпити-рахуват/писати (в звичайний день).
……..ну наче я там знаю, що вихователь має робити🤷‍♀️. Що можна тут відповісти-то?
Воленс-неволенс• 16 мая в 22:04
Ответ дляTeonaa
Я правильно вас зрозуміла. У дитини не буде комплексів. Для дитини нормально те, що їй щось не можна, що можна дорослим і старшим за неї дітям.
Воленс-неволенс• 16 мая в 22:13
Ответ дляTeonaa

Ви повинні знати, що дитина має право щось не хотіти. І я вам писала що зараз час спостерігати за дорослими дітьми. Це класно що ваша дитина має таку можливість. То я б не радила скандалити за це свято. З вашою дитиною все добре. Після свята треба було спитати чи сподобалось їй дивитись на дівчат. Вчіть дитину спостерігати. Це найкраще вміння що формується в її віці
автор Teonaa • 16 мая в 23:10
Ответ дляВоленс-неволенс
Дякую
Це Ви саме професійно стверджуєте? У Вас є спеціальні знання з вікової психологіі (ну, назвем це так, бо я не сильна в цій термінологіі)

І ще одненьке. Вихователі в рамках своєї професіі - мають знати і вміти працювати, коли дитина щось не хоче? В розмові на рівні я і вихователь - вона наголосила що «ми не заставляємо». Це звісно зрозуміло, бо ще не вистачало примусу. Але я ж мала на увазі саме якісь методи - зацікавити, простимулювати, показати на власному прикладі, залучити щось таке коротше що посприяє стимуляціі інтересу дитини до запропонованої діяльності..
Просто мені дивно. Я з дитиною сама постійно була, і поєлнувала і дитину, і роботу, і побут, і закупки..тобто їй було за щастя, коли мама пропонує «заняття», любі. Так, Ви написали, що вдома то одне, в садку це інше(що стосується дитини), а стосовно вихователя як має бути - не хоче як хоче, хай тоді сидить на лавці?чи за тиждень діяльності якось все ж таки долучити до неї дитину?
На святі дитина повторила в своєму стилі всі рухи таночку, що виконували діти. І хотіла танцювати. Тобто звичайні були бажання(як вдома). А вихователька при цьому каже, що на репетицІЯХ вона не хотіла і сиділа на лавці (ну, читайте усадили і сказали сидіти), тобто за тиждень вони от не змогли іі залучити, каже «ну шо ми можемо зробити»?
автор Teonaa • 16 мая в 23:12
Ответ дляВоленс-неволенс
Взагалі Вам дуже дякую, бо я так краще розумію, ніж коли я вся в суцільних емоціях і без , як модно казати , критичного мислення
Воленс-неволенс• 17 мая в 01:46
Ответ дляTeonaa
У мене освіта дошкільного педагога тут я більше теоретик але з відзнакою. .практики 2 роки . і курси по дитячій психології для мам, тут я двічі практик. Я не професійний психолог.
Бути мамою складно. Бо хочеться дитині дати більше. І тут виникає дилема, бути гарною мамою та навчити дитину всього, чи навчити дитину вчитись самостійно і терпіти поки вона навчається сама. Ви створили гарні умови для навчання, але ви намагаєтесь заважати вчитись дитині самостійно. На фото теми. Важа дитина не знає як називаються дні тижня, але вона може запам´ятати переклад. Японські діти вчать японську з народження і за 2 роки розмовляють японською. Діти можуть не знати значення слів. Але вони їх повторюють. Прийде час і дитина дістане з своєї голови це слово. Діти все повторюють за старшими.
Там все розмивчато• 17 мая в 07:28
Ответ дляTeonaa
Вы сейчас описали свою реакцию и эмоции на ситуацию, а не ребенка.
автор Teonaa • 17 мая в 11:54
Ответ дляТам все розмивчато
Ну от вивилося дещо. Немає у неї диплома. Сертифікати ітд. Ну як це можливо? У них же ліцензія. Як таке може бути
Там все розмивчато• 17 мая в 12:03
Ответ дляTeonaa
А я говорила. ’Воспитатель’ без проф.образования - частое явление не только в частных, но и государственных д/садах.
автор Teonaa • 17 мая в 13:48
Ответ дляТам все розмивчато
Цікаво чим вона керувалася коли утримала дитину мою. Ну я у вівторок буду у директора. Подивисося що скажуть
автор Teonaa • 17 мая в 13:49
Ответ дляТам все розмивчато
А профільне - це яке? Що за освіта має бути по хорошому для роботи саме із віком 2 роки, 3 роки
Там все розмивчато• 17 мая в 13:55
Ответ дляTeonaa
Педагогическое образование (дошкільна освіта).
автор Teonaa • 17 мая в 13:57
Ответ дляТам все розмивчато
Добре
Я ж маю право поцікавитися освітою вихователя? Наглядно, або копію?а також ще чимось, накшталт сан.книжки тощо.

І відеокамери. В одному садку - онлайн. Батьки коли хочуть, дивляться. Тут в січні якось поцікавилася чи можна дивитися - одразу ні, вони у нас для екстренного ітд
автор Teonaa • 17 мая в 14:13
Ответ дляТам все розмивчато
Ще мені вихователька, та що має диплом і більше мені подобається (не та що дитину в кутку тримала), казала (істеричним тоном), що ваша дитина так кричить (чи плаче), що інші діти аж вуха затуляли і просили мол будь ласочка не кричи.
Щось можете сказати про таке? Я не можу чітко сказати що я думаю з цього приводу, но мені це не подрбається. Таке враження що дікй якось навчили так зробити. І моїй казали що оно всі вуха від тебе закрили. Сумніваюся що діти самі б здогадалися до такого маневру. Моя коли бачить чиюсь істерику, плач - іде туди зі слвами «ой, хлопчик ударився, плаче, иреба пожаліти» А не косо дивиться, і вуза затуляє. Якось дивно все.
автор Teonaa • 17 мая в 14:16
Ответ дляТам все розмивчато
Самі взяли в групу. А ставляться як до 4-5літньої. Сказано танцьємо, значить танцюємо. І не ори. І не плач. І до кінця репетиціі сиди бо зайнятися зараз більше з тобою нема чим і нема кому. Тиждень репетицій, ясно що вона не хоче вже, і буде і плакать і не хотіть виконувать.
Я про це дізналася постфактум. Протягом тижня «все нормально». Казали
Воленс-неволенс• 19 мая в 21:58
Ответ дляTeonaa
Педагогічний коледж дошкільна освіта. Або психолог, або педінститут.
автор Teonaa • 20 мая в 10:35
Ответ дляВоленс-неволенс
Спасибі
Це якийсь прикол
Із чт я чекаю на зустріч із директоркою, яку від мене приховують. І нав‘язують зустріч із кимось іншим, сама не знаю навіть хто це.