БезВзяток• Изменено 01 мая в 13:17

Босоніжки для дівчинки 11 років

37 розмір
Де купуєте і які? Тільки онлайн.
До 36 носила Tutubi чи інші турецькі.
Geox, Ecco?
Вартість до 2000 грн.
Цікавить де купити зараз, а не зимою на розпродажі. Дякую
Аноним_1858• 01 мая в 13:17
Экко не купите за 2000 37 размер.
Где тут 0?• 01 мая в 13:18
А вона носитиме?
автор БезВзяток • 01 мая в 13:19
Ответ дляГде тут 0?
А вона носитиме?
Що? Босоніжки влітку
Звичайно
автор БезВзяток • 01 мая в 13:19
Ответ дляАноним_1858
Экко не купите за 2000 37 размер.
За 3000
3@йk@• 01 мая в 13:21
Минулого року купила дорогущі Richmond дитині 😅 що ви думаєте? Вона тягала все літо свої одоробли крокси )) пару раз взула ті дорогущі босоніжки. тому цього року теж будуть крокси та кросівки. Якщо потрібно буде йти на якесь свято дам свої взути, в мене теж 37 )) або куплю щось вже за необхідності. Теж 11 років. Ніякі екко да джеокс не взує нізащо. Тимпаче якості там вже теж давно немає. Якщо тільки онлайн, подивіться на answear, нехай обере щось на ваш бюджет та на свій смак.
Где тут 0?• 01 мая в 13:22
Ответ дляБезВзяток
Що? Босоніжки влітку
Звичайно
Так, босоніжки ) Бо вже в цьому віці відмовляються від такого ) Кеди, кросівки і максимум крокси
3@йk@• 01 мая в 13:22
Ответ дляГде тут 0?
Або на платформі клянчить.
СпайдерВумен• 01 мая в 13:22
Ответ дляБезВзяток
Що? Босоніжки влітку
Звичайно
у мене дочка і 2 племінниці по 11 років. То сказали всі, що ніяких босоніжок. Це у них зараз ’крінжово’. Просять крокси і кросівки
автор БезВзяток • 01 мая в 13:24
Ответ дляГде тут 0?
Хто відмовляється? Якщо я шукаю, то очевидно)
Кеди, кросівки, крокси є
автор БезВзяток • 01 мая в 13:25
Ответ дляСпайдерВумен
Я ж не вашим купую
Все інше взуття є
СпайдерВумен• 01 мая в 13:26
Ответ дляБезВзяток
Я ж не вашим купую
Все інше взуття є
та не реагуйте так емоційно. У вас просто уточнюють, чи дійсно це бажання дочки, чи тільки ваше. Бо я теж 2 тижні витратила на пошуки, бо вважаю, що босоніжки літом зручно. Али просте питання у дитини і всі мої пошуки - даремно витрачений час.
Где тут 0?• 01 мая в 13:27
Ответ дляБезВзяток
Кеди, кросівки, крокси є
Тоді шукайте саме з нею, а не з нами )) Бо можуть бути сюрпризи. Удачі! )
автор БезВзяток • 01 мая в 13:28
Ответ дляСпайдерВумен
Я реагую звичайно
Кумася• 01 мая в 13:28
Ответ дляБезВзяток
Кеди, кросівки, крокси є
У моєї 37-й були ще у ’дитячому стилі’ - на пласкій подошві, купляла тут на Кідстаффі.
Потім вона мої якісь одягала (теж без підборів), але майже завжди крокси.
Зараз купили спортивні скетчерз з ліпучками, 40-й розмір (хник).
автор БезВзяток • 01 мая в 13:29
Ответ дляГде тут 0?
Тоді для чого заходити в тему)
3@йk@• 01 мая в 13:31
Ответ дляБезВзяток
Я ж не вашим купую
Все інше взуття є
Подивилась, що таке tutubi. В такому стилі можете знайти в магазині Антошка. І поміряти на пошті зможете теж. Мені подобались по якості pablosky, superfit трохи менше, але теж норм. Найкращі це були naturino. Невбиваєме взуття, ніякі екко та джеокс поряд по якості не стояли. але не знаю чи можно його зараз десь купити. Ось. Розміри ваші є
https://antoshka.ua/ua/obuv/bosonozhki-malch/f/roz...
автор БезВзяток • 01 мая в 13:34
Ответ для3@йk@
Дякую. Забула за Антошку.
3@йk@• 01 мая в 13:37
Ось, ще тут багато моделей та брендів. Але очікувати довше. https://evzuttya.com.ua/
3@йk@• 01 мая в 13:37
Ответ дляБезВзяток
Дякую. Забула за Антошку.
Будь ласка
автор БезВзяток • 01 мая в 13:40
Ответ для3@йk@
Там дивилися.
Нічого не знайшли.
Пустощі-веселощі• 01 мая в 13:42
Моя тоже не носила босоножки, 2 раза за 2 года надевала. Кроксы, шлепки, кроссовки
Гуляю босоніж• 01 мая в 13:43
Прям крінж:) Авторе, моїй 12, має і конверсів і кросівок і кроксів в т.ч. на платформі купу, але босоніжки теж взуває під певний одяг, джинсові шорти, палаццо.Якщо Ви шукаєте не спортивні, то на ССС є до 1 тис.або Інтертоп є і Джексон до 2 тис.
автор БезВзяток • 01 мая в 13:44
Ответ дляПустощі-веселощі
А моя носить, всі діти різні як і дорослі.
автор БезВзяток • 01 мая в 13:44
Ответ дляГуляю босоніж
Дякую, гляну.
Гуляю босоніж• 01 мая в 17:19
Щось придбали? Я не планувала:), але взяла доньці в Інтертопі ще Джеокси за 1500 грн.
автор БезВзяток • 01 мая в 17:38
Ответ дляГуляю босоніж
Ще ні.
В рот не ложи• 03 мая в 18:45
Ответ дляАноним_1858
Экко не купите за 2000 37 размер.
Купит везде