Без комплексів• 01 мая в 22:25
Чи правда що куб води більше 100 грн?
Хто отримав платіжки за цей місяць, чи справді таке підняття? Скоро прийдеться вибирати між комуналкою і їдою
Без комплексів
• 01 мая в 22:28
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Покажіть платіжку
В мене ще не прийшла
Стигла полуниця• 01 мая в 22:28
Во всех городах разный тариф на воду. Горячая возможно так и стоит
Не против• 01 мая в 22:29
Платіжок немає ще, але я показники сьогодні вносила, щось прорахувалась, не пішов баланс, і телефонувала. То казали по 15,41 рахувати. А водовідведення по 14,86 грн.
Та_шо_ж_таке• 01 мая в 22:30
Ответ дляБез комплексів
В мене ще не прийшла
То чого ви паніку розвели?
Без комплексів
• 01 мая в 22:31
Ответ дляТа_шо_ж_таке
То чого ви паніку розвели?
Мама з роботи прийшла і розказала, що людям прийшли платіжки і така ціна
Не против• 01 мая в 22:35
Ответ дляТайТаке
Круто вам )
Поки що да. Зато в Броварах немає гарячої води, у всіх бойлери, відключили в перший рік війни , чи раніше трохи навіть. То бойлер напалює електроінергії добряче так.
Ответ дляНе против
Добряче то сколько ?
У меня на сьемной тоже боллер. Воды в месяц 5- 7 кубов . Электро плита и духовка. 250-350 квт
Это лучше чем горячая вода по 140 грн куб
ГороховаЯ• 01 мая в 22:37
У нас 124,50 з початку 2025 року.Київська область, Богуслав, але нас цим не здивувати,бо весь 2024 був щось близько 110 грн за куб.
Без комплексів
• 01 мая в 22:39
Ответ дляГороховаЯ
Я думала в нас здирництво, а то ще дорожче є
Я-ваш шанс• 01 мая в 22:42
В электронном кабинете тариф не изменился, 31.36 за куб (холодная вода)
Не против• 01 мая в 22:44
Ответ дляТайТаке
Добряче то сколько ?
В мене електро в місяць 1800-2000 грн, це плита, бойлер і інше. Літом, коли виїзжаємо за місто ( дача), то на 600 грн дешевше було тим літом.
Я не дописала, що там живе мама чоловвка, тільки горячою водою не користується. Бойлер відключає. Такий в неї бзік. Миється холодною)))
ГороховаЯ• 01 мая в 22:47
Ответ дляТайТаке
Холодна?
Так,холодна.В нас гарячої води років 25 немає.
ГороховаЯ• 01 мая в 22:50
Ответ дляБез комплексів
Вище писали,що в Харківській області є по 132 за куб,так що ми ще пасемо задніх)
Колгоспниця• 01 мая в 23:53
Ответ дляГороховаЯ
Холодная или горячая? Просто если холодная по 132, то горячая по 400?
Дюймовочка• 02 мая в 01:11
Харьков, куб воды 16 грн 032 коп. Каналицация 8 грн 484 коп. Итого 24 грн 52 коп.
Кили и Манджаро• 02 мая в 18:20
Ответ дляГороховаЯ
Недавно переименованный город?
ГороховаЯ• 02 мая в 19:15
Ответ дляКили и Манджаро
Недавно переименованный город?
Ні,наше місто не перейменовували.
Кили и Манджаро• 02 мая в 19:16
Ответ дляГороховаЯ
Ні,наше місто не перейменовували.
Просто в нас все один в один, але нас перейменували нещодавно.
ГороховаЯ• 02 мая в 21:48
Ответ дляКили и Манджаро
Цікаво яке це місто недавно перейменували.
Я в Київській області,Богуслав.