Поддакиваю иногДА• 02 мая 2025
Школа в місті, чи платна типа Оптима.
Ми зараз впо в селі. Це передмістя. В селі школа дуже слабенька .
Маємо намір змінити школу. Є варіант їздити в місто ( 30 хвилин маршруткою) ну і всі прєлєсті громадського транспорту
Або дистанційно в платній школі. Мінуси ( нема соціалізації, ну і платно) що порадите?
В нас бюджет на двох з дитиною 15000. За житло не платимо тільки комуналка. Продукти частково з городу
Леди_на_драндулете• 02 мая 2025
Їздити в місто, 30 хвилин то не багато. Я малу щодня вожу в школу громадським транспортом 40 хвилин. Підросте, буде їздити сама. А ваша уже велика і 8 клас,то пора подумати про знання, дистанційна - слабенька освіта, важко знайти щось дійсно достойне
Леди_на_драндулете• 02 мая 2025
Ну або варіант лишитись в селі і репетитори онлайн по ключовим предметам. Але це може вийти дорожче
Поддакиваю иногДА
• 02 мая 2025
Ответ дляГостра на язик
Тільки їздити, якщо є вам підійде нова школа.
Дякую. Донька наче теж хоче їздити в місто.
Але про те що виходити з дому о 07.30 вона знає тільки теоретично
Сиренькая• 02 мая 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Мы сейчас за границей , именно из-за социализации, т к у нас только школы онлайн. Здесь школа рядом, но в школе нужно быть уже в 7, 45. Встаёт в 6.30. Я иду на работу в 6,30 полно детей гуляет с собаками уже. Привыкнет и ваша. Моя тоже на онлайне спала до обеда, это кошмар был
Поддакиваю иногДА
• 02 мая 2025
Ответ дляНа паровозе
если нормальная маршрутка, а не одна в час, то ездить
Маршрутка за розкладом ходить. Плюс а тому що у нас початок маршруту. В зворотньому напрямку там тяжче буде
Леди_на_драндулете• 02 мая 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Так само і у нас, а назад їдемо після 15-16 годин, ще немає напливу людей, теж можна сісти
Мошей ницца• 02 мая 2025
Я за Оптіму. Дитина ж вже велика, це не 1й клас. Вона у вас вже соціалізована, ви ж не в лісі досі жили? Оптіма дає гарні знання, цікаві уроки. І ніяких стрьомних однокласників чи булінгу. А щоб розвіятись, можна на якийсь спорт записатись десь поближче.
КоКоКоКоКоКо...• 02 мая 2025
це самий небезпечний вік ,щоб прибрати соціалізацію .Я люблю онлайн школи ,але якщо не було б проблем ,но не прибирала дитину з звичайної у такому віці
Почекуха• 02 мая 2025
У нас державна школа, онлайн навчання не гірше платної школи, приходьте к нам
бибизяна• 02 мая 2025
Як на мене, то краще виспатися, за 3-4 години зробити урокі в Оптімі, ще годинку на консультації, поїла - і в місто на гуртки і студії. Ніж мінімум година на дорогу (а по факту всі 1.5 буде), в школі спілкування сумнівне, а потім бігом додому робити гору домашки. І без гуртків, і без адекватного спілкування.
Леди_на_драндулете• 02 мая 2025
Ответ длябибизяна
Це розслабляє і не для всіх. Спочатку виспатися, потім можна пропустити пару уроків, типу потім подивлюся. І те ’потім’ накопичується. Якщо Оптіма, то потрібно все чітко виконувати.
Моя дитина була в Оптімі, була в державній онлайн школі (доречі, краще ніж Оптіма була), а зараз ходить в школу. Дитина ожила. Я дуже рада, що ми вибрали школу, а не онлайн.
бибизяна• 02 мая 2025
Ответ дляЛеди_на_драндулете
ну та, треба за*тися, особливо після сирен. а потім у дітей нервові зриви
Леди_на_драндулете• 02 мая 2025
Ответ длябибизяна
Дистанційка сирени не вимикає, було таке що із підвалу вчилися під час дистанційного, коли були живі уроки. Зараз в школі під час тривоги немає можливості проводити уроки, а якщо тривога вночі і дитина не виспалася, то можна не йти до школи. У нас так. Немає ніяких зривів, навіть сирену не чує, а коли бужу, бо летить, то відбивається, спить і не реагує на вибухи. Ми уже і не ходимо в сховище, просто спимо вночі, бо ті недосипання ніяка нервова система не витримає.
Згодна з дівчатами, що треба обирати не слабеньку школу у старших класах. Дистанційні школи мають багато переваг, але головне, що важливе саме для вас. І вважаю, що як раз дистанційні можуть допомогти виховати дисципліну. Головне, щоб класний керівник був небайдужий, контролював та підтримував. Тим більше, що зараз, не знаю як в Оптімі, а в Ангстрем є поєднання й дистанційної і онлайн-форми навчання з контролем відвідуваності. Всі відповідальні батьки знають, що старші класи - це немало інвестицій в освіту. Але ж Ви закладаєте фундамент для подальшого в розвиток дитини. Якщо не бачите в цьому сенс, то можна й в слабенькій 9 класів закінчити та знайти курси для спеціальності, й так заробляють діти. Не всім та не завжди треба вища освіта. Але шанс дитина має отримати.