Angelina123• 02 мая в 13:56

Дитина 1 міс на змішаному вигодовуванню відмовляється від грудей

Хелп
Допоможіть спасти лактацію
Третя дитинка,на змішаному з народження
Їсть спочатку груди і потім суміш(45 мл) кожні 3 години.
Вночі тільки на грудному
А зараз кричить вередує ,не хоче груди :((
OlenkaPekaryeva• 02 мая в 14:01
На змішаному завжди цим закінчується. Хочете годувати грудьми -давайте тільки груди.
lexus112• 02 мая в 14:02
Потому что для груди нужно работать, а он уже понял, что с бутылкой легче. У меня так было ))
Сцеживаласт и своим молоком с бутылочки кормила, так ел )))
clernikol• 02 мая в 14:27
Можу дати поради з особистого досвіду, консультувалася с спеціалістом по грудному вигодовуванні. В мене дитина відмовилася від грудей в 2.5 місяці, коли почали давати соску. Прибрати всі соски та б.утилочки, давати груди наприклад, коли дитина в полусонному стані, годувати з ложкчки не боятися, що дитина на час повернення буде недоїдати. В мене пішло 3 дні на повне повернення до грудного вигодовування
MsMavka• 02 мая в 14:34
Не паритися, давати суміш і насолоджуватися материнством. Давати увагу своїй дитині, і не паритися думкою оточуючих, що ви не така якщо не груддю годуєте. Все буде добре і з вами і з дитиною.
автор Angelina123 • 02 мая в 14:46
Дівчата,дуже хочу сама годувати грудьми
Давала суміш,бо у пологовому дитина багато втратила ваги і перші тижні не набирала вагу.
Зараз вже +800 грамів за місяць
Але не думала що дитина піде у відмову
Моя старша ніколи не була на суміші,тільки груди.
А тут…
Думаю може зцідитися і буде більше молока і не так тяжко буде їсти груди?
автор Angelina123 • 02 мая в 14:47
Ответ дляMsMavka
Хочу ще поборотись,а може все таки вийде спасти лактацію
автор Angelina123 • 02 мая в 14:48
Можливо у когось є контакти спеціаліста по лактації
Дякую
KroKro1980• 02 мая в 14:50
Авторе, я годувала змішаним вигодовуванням дитину до 2х років. З власного досвіду можу сказати. Якщо Ви не готові ’вбиватися’, наполягаючи на годуванні грудьми, і не готові ’гніздуватися’ з дитиною по тижню або носити її постійно в слінгу і давати груди, то переходьте на сціджування і годування своїм молоком з пляшечки. А з 6 місяців уже взагалі зможете звернути годування своїм молоком. Повірте, ГВ якогось сакрального значення не має, ні для імунітету дитини, ні для її любові до матері, і від мастопатії маму також не врятує в більшості випадків((
MsMavka• 02 мая в 14:54
Ответ дляAngelina123
Звісно, спробуйте. Просто не зациклюйтесь на цьому❤️
Zvezdochkina• 02 мая в 14:59
Ответ дляAngelina123
Дякую
https://www.instagram.com/kateryna.nenka?igsh=

Катя Ненька хороший специалист
MsMavka• 02 мая в 14:59
Ответ дляKroKro1980
Все ви правильно написали. Я була готова, прям промили мені молодій мозок як це прям супер важливе ГВ. Не задалась з род дому. Було 3 консультанти, гніздування, тижні в ліжку з дитиною, іі плач постійний, догодовувала через систему спеціальну - тонкі трубочки. Закінчилось все моєю депресією, недобором ваги дитини, зціжуванням молока до 9 місяців дитини. Боже, і коли це все закінчилось - як стало класно, як я почала жити і радуватися материнству. Буває, що просто не виходить і все. Була би рада аби мені колись дали пораду - забити.
Дашенька из Киева• 02 мая в 15:50
Ответ дляMsMavka
ГВ важливе. Не знецінюйте свою наполегливість та наполегливість інших мам.
KroKro1980• 02 мая в 21:16
Ответ дляДашенька из Киева
Ця жінка годувала своїм молоком до 9 місяців. То ж не знецінюйте і Ви її працю. ГВ важливе, цього ніхто не заперечує, але воно не має бути самоціллю. Автор теми також уже місяць годувала, це теж не дріб´язок. Вона передала через молоко і антитіла, і корисні бактерії для жкт дитини.
MsMavka• 02 мая в 22:21
Ответ дляДашенька из Киева
Та моя наполегливість була дурістю, бо я змарнувала 9 місяців, замість щасливого материнства - суцільна мука. ГВ життєво важливе в умовах антисанітарії і відсутності якісних сумішей. Але в умовах наших нормальних - вибачте, але пофіг - ГВ чи суміш.
Дашенька из Киева• 03 мая в 01:16
Ответ дляMsMavka
Ніколи хімозне молоко для штучного вигодовування не стане краще за материнське природне молоко.
автор Angelina123 • 10 мая в 14:17
На повністю грудному дитина майже не набирає вагу,має проблеми з ЖКТ,понос 8-10 разів на день з пінкою.Таке враження що воно не підходить їй