Гореотума• 02 мая в 20:58
Помітила закономірність у своїх снах.
Останнім часом мої сни показують одне і те саме — я у шляху кудись. Я можу йти пішки, йти до літака, щоб потім полетіти кудись, неважливо — дуже часто сниться те, що я кудись напрямляюся, а чіткого пункту призначення немає.
Що це може означати?
Не обижаюсь• 02 мая в 21:16
Что Вселенная хочет вам передать через ваш сон?
Подумайте о своем сне и напишите цифру от 1 до 44 !
Ваші сни, в яких Ви постійно кудись прямуєте без чіткого пункту призначення, можуть свідчити про наступне:
Ви перебуваєте в процесі глибоких внутрішніх змін — щось у старому вже відпущено, але нове ще не набуло форми.
Ви шукаєте себе і свій напрямок — можливо, не визначилися, куди саме йти, але відчуваєте, що час рухатись.
Це про довіру до шляху, а не до результату — Ви вже йдете, і цього достатньо.
Відображення звільнення від старих ролей і сценаріїв — простір відкривається, і Ви в ньому нова.
Ці сни — знак: Ви вже на шляху до себе. Це добре.