Не боюся осуду• 03 мая в 06:54

В чому підвох з цим авто?

Куплю орехи• 03 мая в 06:54
Оно битое, после ДТП.
Відірву та викину• 03 мая в 06:54
10ти летний биток
Алина-1240• 03 мая в 06:55
Битое или утопленное, собранное с машины-донора
Ненька наша• 03 мая в 07:00
Вам предлагают не авто которое на фото, а машину после ДТП.
Разница в цене 4.000 долларов - это как раз цена её восстановления.
Но по фото часто нельзя оценить масштабы ДТП и и ремонт часто затягивается на несколько месяцев и стоит гораздо дороже чем вы рассчитывали изначально.
Если есть деньги на такую audi, то какой смысл покупать её битую?
У меня на работе у многих американские машины, но люди берут двух-трёхлетние с небольшим пробегом - и всё равно это лотерея.
побольшомусекретику• 03 мая в 07:02
Ответ дляАлина-1240
Незначительные повреждения бывают лишь незначительными повреждениями
Українська Мрія• 03 мая в 07:02
Никакого подвоха нет.
Пригнать из штатов и отремонтировать- в большинстве случаев дешевле, чем купить пригнанные битки в Украине. Люди же этим не бесплатно занимаются
Love_Love_Love_• 03 мая в 07:05
Бита ауді 15 року в США буде коштувати дуже дешево. Яку ціну вони пропонують?
На фото не биті, перші які знайшла на МП
Бабка-байкерша• 03 мая в 07:17
Ответ дляLove_Love_Love_
З ціною доставки і розтаможки якраз вийде цінник офіційної не битої
Love_Love_Love_• 03 мая в 07:19
Ответ дляБабка-байкерша
Може бути
Акукарача• 03 мая в 07:33
Вам тут уже написали: биток. З урахуванням міжокеанської доставки + ремонт буде десь відсотків на 15-20 дешевше, ніж в Україні офіційна. Але ж треба розуміти, що рихтовані та зафарбовані частини авто можуть швидко іржавіти, вигорати на сонці і змінювати колір. І це - тільки про метал. Якщо від удару відбулось порушення внутрішні суттєві (змістився двигун, ланжерон пішли ’косяком’), - то це відверта срака. Щоб розуміти, чи варта гра свічок - потрібно бачити її в битому вигляді і розумітись на тому, як впливає той чи інший удар. Якщо ж авто було притоплене, там геть інше - найімовірніше, електроніка може приносити неприємні ’сюрпризи’. З урахуванням, що в штатах нещодавно був ураган у Флориді, та й загалом в них регулярні потопи в деяких місцях, мені було б стрьомно таке купувати.
Леди Г• 03 мая в 07:59
Так его нет, и это замануха под пригон
КаРаКаТиЦа• 03 мая в 08:07
Ответ дляпобольшомусекретику
На жаль,в більшості випадків саме з цими машинами це тільки на словах.
Сегодня сержусь• 03 мая в 08:52
А в чому вигода? Дешевше на 4тис? А з чим вони чи ви порівнюєте?
Сегодня сержусь• 03 мая в 08:56
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Ми своє авто замовляли з США. Було 30 тис пробігу, і після приїзду лише замінили бампер. Але ми спеціально шукали саме мінімальні пошкодження. + знайомий, через якого замовляли дивився там її вживу
Застряла• 03 мая в 09:06
Вы что подумали, что его за 4 к продают?
ГонУрова дівка• 03 мая в 09:10
Ответ дляСегодня сержусь
І скільки коштувало авто там ?
Скільки обійшлося в цілому ?
Будь ласка обидві цифри.
Дякую.
Prervana• 03 мая в 09:44
Ответ дляЗастряла
Видимо да😆😆😆
Сегодня сержусь• 03 мая в 13:49
Ответ дляГонУрова дівка
І скільки коштувало авто там ?
Скільки обійшлося в цілому ?
Будь ласка обидві цифри.
Дякую.
Ми виграли його десь біля 6 тис. В Україну коли в´їхало, то всі затрати були десь 14. Але це було значно дешевше, ніж аналогічні варіанти в Україні. У нас ще була трошки дорожча доставка, бо авто було на Гаваях. То його спочатку на материк доставляли, а тоді вже в Європу
ГонУрова дівка• 03 мая в 15:00
Ответ дляСегодня сержусь
дякую за відповідь .
Ви зверталися до когось за допомогою в участі ?
Чи самі ?
Сегодня сержусь• 03 мая в 15:38
Ответ дляГонУрова дівка
дякую за відповідь .
Чи самі ?
За допомогою. Знайомий чоловіка займається цим. І якраз так співпало, що він там в США її вживу подивитись. Хоча у нас є знайомі, які самі замовляли
ГонУрова дівка• 03 мая в 20:21
Ответ дляСегодня сержусь
Дякую за відповідь .
КаРаКаТиЦа• 03 мая в 22:36
Ответ дляСегодня сержусь
Погодьтеся, не у всіх є знайомі саме там, звідки везуть автівку, і я не написала що абсолютно всі такі, скажемо так, вам повезло, і це чудово!