Мамзелькіна• 03 мая в 10:45

Вимоги до донора

Підкажіть, може хтось стикався з ситуацією, і знає які вимоги до здоровʼя донора в Україні?
Я, в принципі, здорова людина(аналізи всі в нормі), але маю зайву вагу.
Дивлюся вимоги в інтернеті, десь вказано ІМТ 30 і нижче, десь 35 та нижче.

В мене захворіла близька людина, один із способів лікування - пересадка. Поки про це мова не йде, тому у лікаря я ще не консультуюся, але я хочу бути готовою до будь-якого перебігу подій
Божий одуванчик• 03 мая в 10:50
Пишіть донор чого, бо це важливо.
Хоча, думаю, всі нюанси лишше лікар в конкретній ситуації може пояснити
Мелочунь• 03 мая в 10:50
https://moz.gov.ua/uk/hto-mozhe-buti-donorom-krovi...
Карапулька• 03 мая в 10:51
Ответ дляМелочунь
ця тема не про кров
Патриоточка• 03 мая в 10:53
Не факт, что вы сможете стать донором. Не изза болезни, а из-за совместимости. Тут только анализы скажут точно
автор Мамзелькіна • 03 мая в 10:55
Ответ дляБожий одуванчик
Пишіть донор чого, бо це важливо.
Печінки.
Одяг та сумки• 03 мая в 11:24
так вас можуть важити якщо прям у вас надмірна вага або не спожобається щось лікарю. але більше якщо у вас недостаток ваги то важать. Мене 50кг не беруть. А ось щоб завертали тих в кого більше ваги не бачила. Я донор плазми та крові
Одяг та сумки• 03 мая в 11:26
Ответ дляПатриоточка
усі донори здають кров і вона зберігається пів року перевірку на якісь болячки проходить. Группа не особливо важлива-зазвичай обін донор на донора
Крихітка на всі• 03 мая в 11:36
Ответ дляОдяг та сумки
кров то не органи!!!
Сіґеле-міґеле• 03 мая в 13:06
Ответ дляМамзелькіна
Печінки.
Так а какие у Вас самой печеночные пробы? Обычно при лишнем весе гепатоз печени, то как с ним быть донором?
автор Мамзелькіна • 03 мая в 14:33
Ответ дляСіґеле-міґеле
Аналізи в нормі.