Пасти Ла• 03 мая в 20:31
Легкий вірус
Соплі, боліло горло один день, вже не болить. Ніс наче дихає вдень, коли лягає трохи забиває, тому наніч вже третій день капаю отривін. Дитині 8 років.
Дитина весела, апетит, все в нормі, але буває ці дні температура 37. Чи може то бути від соплів, чи вірусу?
Треба йти здавати аналізи?
Пасти Ла
• 03 мая в 20:36
Ответ дляАнтиТроль
От вируса
Я при такому не ходжу до лікаря, бо й так лікувати нема що. Але от аналізи варто, чи чекати?
АнтиТроль• 03 мая в 20:37
Ответ дляПасти Ла
Для анализа есть показания, ухудшение состояния.
Пасти Ла
• 03 мая в 21:14
Ответ дляАнтиТроль
Ясно, тоді й аналізи не варто. Дякую