Пишу вірші, дорого• 03 мая в 22:55

Пароварка

У кого есть пароварка, вы ее используете?
Бодіпозітівна• 03 мая в 22:57
Дуже часто. Всі овочі на салат, яйця варю. Також ми всі не їмо смаженого, котлети лише парові, фаршировані перці, рибу в фользі теж туди.
Щотижня 1-3 рази юзаємо.
Идууу--уууу блин• 03 мая в 23:00
Є пароварка браун років 15. Готую овочі на салат, каші, риба смано виходить Раніше в подорожі брали замість мультварки. Супи в ній варила.
Укр_жіночка• 03 мая в 23:03
Вже ні. Зараз все в духовці
Поросенка• 03 мая в 23:05
При обострении гастрита моя спасательница
тяжкаялюдина• 03 мая в 23:12
Я пользуюсь режимом пароварка в скороварке, раньше в мультиварке
АнтиТроль• 03 мая в 23:28
Ні. Є ця функція в мультиварці.
Користуюсь аерогрилем. Набагато смачніше, бистріше і теж без олії
ЗновЗдоров• 03 мая в 23:29
Овощи, курица, рыба, картошка с салом половинками, часто использую
Уходя дверю не хлопать• 04 мая в 07:03
Нет.