Ms. Доброта• 04 мая 2025
Змінився інтерфейс ютуб, як повернути попередній вигляд?
Сусідка попросила змінити, я не зрозуміла як, вперше таке бачу(
1фото - звичайний режим
2фото - в неї (коменти під відео збоку виводяться, профіль внизу, хоча завжди він вгорі і т.д.)
1фото - звичайний режим
Ms. Доброта
• 04 мая 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
Удалено администрацией...
натискала і що має змінитись?
Ms. Доброта
• 04 мая 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
Удалено администрацией...
в неї ж немає тих рисочок, я в себе шукала як можна змінити
Перша леді колгоспу• 04 мая 2025
Ответ дляMs. Доброта
Це на компі?
Перша леді колгоспу• 04 мая 2025
Зайдіть в обліковий запис і змініть налаштування, там здається мають бути експериментальні функції, їх треба вимкнути.
Ms. Доброта
• 04 мая 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
В мене це в розширених налаштуваннях, але в мене планшет.
в мене на ноуті так
в інших гілках теж немає нічого про експериментальні функції(
Перша леді колгоспу• 04 мая 2025
Ответ дляMs. Доброта
ні
Спитала в gpt, ось що каже
Що можна спробувати:
1. Зменшити розмір вікна браузера.
Якщо зменшити ширину вікна (наприклад, зробити його не на весь екран), YouTube автоматично переставляє коментарі під відео.
2. Увімкнути масштабування (Zoom Out) в браузері:
• Натисни Ctrl + - кілька разів — це зменшить масштаб сторінки, і іноді коментарі знову стають внизу.
3. Встановити розширення для браузера, яке змінює інтерфейс YouTube:
Наприклад, Return YouTube Layout — дозволяє повернути класичний вигляд сторінки (розширення для Google Chrome).
Що можна спробувати:
1. Зменшити розмір вікна браузера.
Ms. Доброта
• 04 мая 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
Спитала в gpt, ось що каже
Що можна спробувати:
1. Зменшити розмір вікна браузера.
Що можна спробувати:
1. Зменшити розмір вікна браузера.
дякую, не додумалась йому написати)), буду пробувати.
таке відчуття, що на ноуті ютуб виглядає як додаток на телефоні, а не як повномірний звичайний
Перша леді колгоспу• 04 мая 2025
Gpt каже, що ютуб автоматично ввів новий інтерфейс і не дає змінити його вручну. Хай сусідка звикає. Але gpt не завжди дає нормальні поради.
Ms. Доброта
• 04 мая 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
а, ну це теж можливо)
Перша леді колгоспу• 04 мая 2025
Ответ дляMs. Доброта
В мене зараз і телефоні, і на планшеі коментарі знизу. Але я точно памʼятаю, що іноді бувають збоку. Чому так не можу згадати. Це легко прибиралось, але не пам’ятаю як.