Тишком_нишком• 04 мая в 15:50
Лохина, кущ наче підмерз, і немає листочків, відійде?
Шкода один кущ наче підмерз, немає жодного листочка. Ще може відійти? Є зелені гілки але з коричневими ділянками. Якщо не в цьому році на наступний може бути?
Тишком_нишком
• 04 мая в 18:37
Ответ дляАлина-1240
Его ’добрые’ соседи ничем облить не могли?
Нет. Соседей нет там где растет, всего 4куста, и только с одним такое
Кракадэ• 04 мая в 22:04
І в мене в цьому році такий зʼявився, думаю що підмерз або хтось підїв, шкода, такий кущик гарний був