Цідило правди• 06 апреля в 09:05
Квітка. Порадьте будь ласка.
Не знаю що це за рослинка, подарували квітнучу та красиво. А через три тижні маємо вже ось таку картину і я не знаю як бути. Чи треба видаляти оті пошкоджені листики і якщо да - повністю чи обрізати лише пошкоджену частину?
А як бути з квіточками, яко зав´яло ціле суцвіття?
Бяки-козяки• 06 апреля в 09:09
Коли висохне повністю, дістаньте цибулину, тримайте в сухому місці,а навесні можете знову посадити в землю. Хоча мабуть можна і зрізати та залишити в цій землі. На наступний рік виросте
Мотористка• 06 апреля в 09:11
Вы можете на следующий год её прорастить, луковицу. Но не факт, что будет так красиво цвести. Не все так просто.
Можно высадить в землю возле дома
З горіха зерня• 06 апреля в 09:14
Якщо не хочете гратися з цибулиною, просто викиньте, вона відцвіла
Бавовнятий Пупс• 06 апреля в 09:15
Так це ж не кімнатна квітка ( вазон)
Ця відповіла і все. Одноразова
Ответ дляБяки-козяки
Восени треба садити у відкритий грунт. В горщик вдома - не знаю коли
ЖонДуан• 06 апреля в 09:24
Ответ дляЗ горіха зерня
Чу Ча• 06 апреля в 09:28
Посадіть її зараз у землю: кожного року навесні у цю пору буде радувати цвітінням
Щебетушка• 06 апреля в 09:30
Я всі цибульки після того як відцвітають одразу пересаджую в грунт біля дому. Наступного року квітнуть знову.
Цідило правди
• 06 апреля в 09:32
Ответ дляБяки-козяки
Не розумію. Вона росте лише навесні кілька тижнів і все? Потім навіть зелені немає?
Безлім на все• 06 апреля в 09:34
Это гибискус, он луковичный как тюльпан, высадите а грунт на улицу зацветёт в следующем году весной. Это не вазоннный цветок
Безлім на все• 06 апреля в 09:34
Ответ дляЦідило правди
Да, отсыхает и у него период отдыха
Ms. Android• 06 апреля в 09:36
Ответ дляЦідило правди
Так, це один з первоцвітів - гіацинт. Зараз її не поливати, вона повинна відпочивати. В жовтні посадіть в ґрунт на вулиці. Другий рік в горщику вона не зацвіте.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 06 апреля в 10:26
Ответ дляБезлім на все
Гібіскус?
Ответ дляMs. Android
Можна і зараз посадити, а не чекати осінь. Нічого страшного не трапиться.
Безлім на все• 06 апреля в 10:33
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Гібіскус?
Гиацинт, это я опечаталась, сори
Lor111etta• 06 апреля в 19:43
Ответ дляЦідило правди
Має.
Довго росте.
У вас були несприятливі умови.
В любому випадку її треба в землю.
Листя не обрізайте,хай засихає природньо.
Заодно і цибульку перевірите,чи тверда і здорова
Довго росте.
У вас були несприятливі умови.
В любому випадку її треба в землю.