Пишна молодиця• 04 мая в 20:53
Что берете с собой в поездку из еды?
В поезде ехать сутки, что с собой вы обычно берете из еды? с нами 2 детей 10 и 14 лет .
Есть сумка холодильник
Анчо Ус• 04 мая в 20:57
Фрукти, бутерброды на первые часы, а если в вакууме сырокапченная и сыр, то и на сутки нормально. Йогурты детям питьевые можна, так удобней, а можно и в банках. Ну и плюс , если поезд , там есть кафе , то и горячее нормальное детям купите, и себе.
Тоска в носках• 04 мая в 20:57
Буженіну, картоплю по-селянськи, бутери з сиром, банани, яблука, огірки, шоколад.
Гжегож Бженчишчикевич• 04 мая в 20:57
Девочки, ехала я как-то раз из Ровно в Харьков. Захожу, плацкарт, две кумушки с 3 детьми сидят. Я такой поляны в поезде никогда не видела. Просто куча лотков с мясом, закусками, колтетами. Все это под водочку, потом пива на остановке купили. И как штык в 4-5 утра на остановке вышли. Вот это я понимаю, левел.
Тоска в носках• 04 мая в 20:58
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Вони довго тренувалися :)
Жерица ночи• 04 мая в 21:03
Що діти люблять те і готуйте.Піцу можно шматочками в лоток скласти, гамбургери зробити, огірок , помідори.Не думаю що вони як вище писали яйця, котлети та холодець будуть.
Ошеламиссимо• 04 мая в 21:07
Маю сина підлітка, а він завжди голодний.
Якщо кудись їдемо потягом, то треба брати їжу.
Вдома роблю бутерброди з сировяленою ковбасою, наприклад, фуєт. Вона не має такого запаху і не псується за день.
Загортаю кожен бутерброд в харчову плівку чи фольгу, кладу в морозилку. Перед виходом, виймаю з морозилки. На якість хліба та ковбаси заморозка не впливає.
Беру огірки. Зараз є маленькі.
Також берем круасани. В провідника можна взяти чай.
Не забудьте воду.
Треба вологі серветки та антисептик десь рядом в кишеньку покласти.
Сумку-холодильник не беру, вона займає місце.
Може хтось буде фукати, але це варіант, який завжди доречний.
Беру огірки. Зараз є маленькі.
Не забудьте воду.
Не їм після шостої• 04 мая в 21:07
Я купую дитяче м´ясне пюре фрутта.
Воно до +25 не псується. Чудово з хлібом йде.
Це останній перекус, моїм дітям зараз 11 і 14, то по дві штуки кожному.
А перші два перекуси простіші, варіантів купу Вам написали, беріть те, що їстимуть.
Я часто беру на перший перекус йогурти густі, на другий - бутерброди.
Максимум ми їхали 28 годин так.
Менее Более• 04 мая в 21:08
Записуйте автор: копчена курочка, іічки, оселедчик, квашена капуста і півасік, щоб дітям веселіше було. Якщо хочете прям супер веселощів - запийте все це молочком.
Василина Семеніч• 04 мая в 21:08
Бананы, чипсы, круассаны, как бы в таком возрасте ничего не случится если сутки будут без полноценной еды
Чемодан-Вокзал-Майами• 04 мая в 21:10
Какая оригинальная тема, автор! Ни разу не видела, чтобы тут спрашивали про еду в дорогу. Ничего себе!
Ошеламиссимо• 04 мая в 21:11
Ответ дляВасилина Семеніч
В такому віці вони хочуть їсти. Бананами та чіпсами не наїдяться. Треба ковбасу брати. Але сировʼялену, що без запаху і не зіпсувалася.
Гжегож Бженчишчикевич• 04 мая в 21:11
Ответ дляМенее Более
Опять из жизни. Курочка, мороженко, газировка, фрукты...мама накормила. Я была в 3 кл, ехали в поезде,электричке. Меня так распирало в итоге, опа, остановка, вижу туалет- не вижу препятствий. Поезд уехал, я около 10 км шла пешком одна, маман откачивали.
Пишна молодиця
• 04 мая в 21:12
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
не все тут сутками сидят как вы
Василина Семеніч• 04 мая в 21:14
Ответ дляОшеламиссимо
Я знаю, у меня такого же возраста, рюкзаки набиты всякой ерундой для перекусов у них всегда.
Я Головна• 04 мая в 21:18
А що ваші діти їдять?
Яйця, хліб, огірки, твердий сир, буженина, яблоки, банани, печиво, горішки та сухофрукти. Можна взяти вівсянку швидкого приготування та запарити окропом. Те ж саме з мівіною, картопляним пюре тощо. Просто візьміть у стаканах, залийте окропом і не забудьте взяти з собою одноразові виделки та ложки
Не служанка• 04 мая в 21:19
Ответ дляМенее Более
Ваш сарказм тут більшість, на жаль, не сприйняла..
Не служанка• 04 мая в 21:22
Я горіхи та сухофрукти беру найчастіше, свою чашку та пакетики з чаєм. Бутери, овочі типо огірків, помідорок теж ок.
Чемодан-Вокзал-Майами• 04 мая в 21:25
Ответ дляПишна молодиця
не все тут сутками сидят как вы
А вы, конечно, тут не сидите сутками, поэтому не можете никак сообразить, что же взять в дорогу поесть????
Варена цибуля• 04 мая в 21:25
Беру всю еду, которую едим дома, на первое время ( котлеты, отбивные, яйца, картошку, бедра из духовки и т.д. ) На потом мивину, консервы, паштеты. Овощи, фрукты.
Колбасу в вакууме.
Кундалина• 04 мая в 21:34
Всегда по-разному. Нагетсы кфс, болгарский перец нарезанный или свежий огурец, отбивные или сало с хлебом, бутерброды с колбасой или бутерброды покупные
КапитанльнаЯ• 04 мая в 21:42
Що їли люди до цього часу, що полюбляють з продуктів, чого ніколи не їдять - сім´я автора з анабіозу вилізла..І беруться ж звідкись такі.