Директриссимо• 05 мая в 11:20
Як швидко відкривається лікарняний? Вже 2 години пройшло
О 9 говорила з лікарем, обіцяла відкрити, але до сих пір нема смс. Дуже переживаю, що або забула, або щось не вийшло. Мені ж має прийти повідомлення? Я десь повинна побачити що він відкритий?
Директриссимо
• 05 мая в 11:22
Ответ дляСрочнокпсихологу
Може відкрити вже після прийому всіх пацієнтів
Але в хелсі з´явився запис про прийом
Гуляю босоніж• 05 мая в 11:24
Взагалі то протягом кількох днів. Мені після операції на 3 день відкрили. Але зазвичай терапевти не відкладають, в той же день відкривають. Але можуть не одразу, трохи згодом.
Зараз все скажу• 05 мая в 11:27
Ответ дляДиректриссимо
Але в хелсі з´явився запис про прийом
Не переймайтеся. Мені повідомлення прийшло десь після обіду, а у лікаря теж зранку була
Директриссимо
• 05 мая в 11:29
Ответ дляДюйм оф о4ка
Подивіться в додатку Хелсі
В додатку бачу тільки прийом, а не лікарняний
Дюйм оф о4ка• 05 мая в 11:30
Хочете, я подивлюсь чи створений у Вас лікарняний. Я лікар, маю доступ
Черный Ловелас• 05 мая в 11:31
Ответ дляДиректриссимо
Можно на сайте пенсионного в личном кабинете там ’листки непрацездатности’
Ответ дляДюйм оф о4ка
Хочу, напишіть мені в особисті
Ответ дляЧерный Ловелас
Там нема
Протру пилюку• 05 мая в 11:37
Якщо дуже хвилюєтеся, то подивіться в ПФУ. У мене останній раз смс так і не прийшло.
Ответ дляПротру пилюку
Там нема.
Мені просто треба начальника повідомити, а для цього треба точні дати бачити, тому переживаю
НашлаПерепискуМужа• 05 мая в 11:47
Автор, главное чтобы у вас этот больничный был записан в бумажной карточке. Электронные больничные теряются иногда, у нас так в прошлом году было. Через 3 недели когда поняли что больничного нет в базе, в больнице выписали нам взамен обычный бумажный.
Харчовий тріль• 05 мая в 11:47
Ответ дляemerald_88
Там нема.
У вас до 9 травня включно?
Харчовий тріль• 05 мая в 11:49
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Перший раз таке чую щоб лікарняний губився. 3 тижні назад. А відколи в якихось журналах записують? Все скасовано ж.
З вишневого садка• 05 мая в 11:58
Ответ дляХарчовий тріль
Это они так лапшу вешают что потерялся, а на деле просто провтыкали его выписать или правильно все синхронизировать
Ответ дляХарчовий тріль
У вас до 9 травня включно?
Ні, раніше
Харчовий тріль• 05 мая в 12:04
Ответ дляemerald_88
Ні, раніше
А яка хвороба? Ми нікому не скажемо. Соплі чи щось глобальне?
Моїй дитині могли відкриті протягом 2 днів. Дивлячись яке захворювання.
Ответ дляХарчовий тріль
Кашляю так що вже ребра болять
Харчовий тріль• 05 мая в 22:38
Ответ дляemerald_88
Кашляю так що вже ребра болять
а рентген родили, а краще КТ.