Перша на селі• 19 апреля в 20:11
Монтелукаст
Чиї діти приймали? Дитині призначили на рік. Приймати має до кінця квітня, а до лікаря на прийом через 2 місяці після закінчення прийому.
Скажіть , бо я забула уточнити, прийом монтелукасту закінчується відразу, чи поступово відміняти. Чи правильно допити останню таблетку і все.
Забула спитати лікаря, а телефону не маю її. Підкажіть як було у вас?
Перша на селі
• 19 апреля в 20:17
Ответ дляСумка з негодою
Какую дозировку назначил педиатр?
5 мг , але не педіатр, то алерголог
Законна дружина• 19 апреля в 21:14
Моїй дитині призначив дитячий алерголог-імунолог глемонт(монтелукаст)4мг.на три місяці по 1 таб.на ніч.У цього препарату накопичувальна дія-три місяці ми приймали його і ще три місяці після відміни він діє в організмі,тобто ефект тримається 6 місяців.Поступової відміни не було,минули три місяці від початку прийому і ми перестали його пити.За цих 6 місяців дитина моя не хворіла.Правда,у мене є підозра що цей препарат впливає на емоційний стан дитини,втім я забула уточнити це у лікаря.
Перша на селі
• 19 апреля в 21:39
Ответ дляЗаконна дружина
Дякую, значить допє останню таблетку і відміняю. Дитині на рік призначали