gingergirl• 05 мая в 21:09

Порадьте каву в зернах для дому

Купили кавову машину. Круту, наволочку і все таке. За 60+ тисяч. А кава так собі) кілька видів уже перебробувала і все не так: то гірчить, то кислить, а хочеться нейтральну.
Пукимончиг• 05 мая в 21:14
Щось немає останнім часом смачної кави,все як з однієї бочки
Каляка маляка• 05 мая в 21:14
У меня Lavazza и, как ни странно, Blasón
Вірю, я повірив• 05 мая в 21:14
Blasercafe спробуйте. Там є наборами продають, виберете, що сподобається. Мені подобається Опера і Балерина. Балерина більш за все.
Божа кульбабка• 05 мая в 21:20
Купую кілограмові упаковки, Yakava або Viera. Власне обсмаження, моносорти, не пересмажене
Летюча помилка• 05 мая в 21:20
Ответ дляПукимончиг
ну як це нема?
от зараз в мене Їргачеф Ефіопія та Кенія Кіангої АА, наприклад, різний смак та аромат.
КаРаКаТиЦа• 05 мая в 21:25
Dallmayr Home Barista
Пишущаяся• 05 мая в 21:29
Кимбо, Илли и Блэйзер покупаю ( только чистую арабику)
из_под_тишка• 05 мая в 21:33
Автор, наволочки в кофемашине это что?
ДА да да• 05 мая в 21:53
Покупайте спешелти кофе, найдите свой сорт. Я сейчас остановилась на Йоргачефф, Гватемала Уеуетенанго, Жёлтый бурбон и один бленд делает магазин, где беру. А вот это все фасованное из масс маркета пить просто невозможно (лично мне)
Гитта Ягг• 05 мая в 23:54
Illy Гватемала в зернах. Хороший кофе.
Королева ганделику• 05 мая в 23:54
Могу предложить лаваццу,суперовая
Кинг-Конгша• 07 мая в 17:10
Автор, ніколи не беріть каву з тривалим терміном зберігання. Є ж купа місцевих ростерень, де можна купити свіженьку запашну каву в зернах чи мелену - от вона і буде найсмачніша. Зберігати максимально місяць, щоб не вивітрювалася.
40каградусная• 08 мая в 07:39
Ответ дляДА да да
А де купуєте?
Инфотуфелька• 04 июня в 09:34
раджу https://prom.ua/ua/c3801019-coffee-craft.html

шикарна кава на різні смаки. обожнюю їх, вже багато років купую зернятка в них.
я купую лише арабіку, спробувала в них майже всю, є свої улюблені сорти