Млинці зі смайликом• 06 мая 2025
Как побороть страх
Вождения? Что вам помогло?
ДелайКак_Я• 06 мая 2025
Помогло ездить. Каждый день. Даже банально в соседний магазин. Боялась ужасно. Получила права в феврале. Сейчас свободно езжу даже в другие города по незнакомым дорогам ))) Просто нужно постоянно практиковаться
Губка Боб• 06 мая 2025
Поездила с инструктором, потом начала сама, каждый день. Специально ехала на те перекрестки, где больше всего боялась.
Кумедний ґудзик• 06 мая 2025
Никак. Есть номальные люди, а есть невротики, как я, которые всего боятся. Больше 5 лет езжу и все-равно боюсь. Включаю музыку, тогда отвлекаюсь и ни о чем дурном не думаю, просто слежу за дорогой.
Впораюсь зі всим• 06 мая 2025
Лише практика
Сидячи на дивані нічого не поборете
Берете інструктора, або когось зі знайомих, вибираєте ОДИН маршрут і декілька разів з ним його проїжджаєте, щоб добре знали всі світлофори і всі повороти.
Потім їздите лише цим маршрутом самі, згодом, коли освоїте б, потихеньку розширюєте маршрути.
Я саме так і робила, дуже швидко змогла їздити по Києву
Сидячи на дивані нічого не поборете
Контрольница• 06 мая 2025
Вождение и помогло. Упорная ежедневная практика. Других методов борьбы со страхами я не знаю.
Простецкая• 06 мая 2025
Тільки практика. І настрій рішучий) 19 років тому отримала права і лише цього року поїхала. Подумала, що, якщо не зараз - то вже ніколи.
по собі скажу, що для мене був страх їздили в незнайомі місця. починала з тих, де я знала, вивчала по дорозі дорожні знаки, заздалегідь вивчала де є місце для парковки і т.д. і з часом страх пропадає. обожнюю їздити в далеку дорогу, до сих пір не люблю їздити в центр (це я про Київ)