zanna76• 06 мая в 11:01

Купити копію NEW BALANCE 530

Порадьте,будь ласка,можливо десь хтось не так давно купував більш-менш нормальну копію цієї моделі кросівок.Донбка-підліток хоче саме такі,але 5 тисяч на оригінал не можу дозволити.Дивилася в магазині Sezon- дуже смердять.Можливо порадите,якщо хтось десь купував.Можна в особисті
navariya• 06 мая в 11:06
Купити за кордоном оригінал.
Inna-b773• 06 мая в 11:07
Такого плану брали, відносилися нормально. Прала в пральній машинці. Підліткам все одно взуття на один сезон)Ціна 1100.
Oksana2306• 06 мая в 11:08
Ответ дляInna-b773
Норм, а де брали?
Inna-b773• 06 мая в 11:09
Ответ дляOksana2306
Норм, а де брали?
В Хмельницькому, на ринку.
автор zanna76 • 06 мая в 11:38
Ответ дляInna-b773
де саме брали,не підкажете?
автор zanna76 • 06 мая в 11:44
Ответ дляnavariya
Купити за кордоном оригінал.
на жаль,там теж не дешево з доставкою
Марика-bf42• 06 мая в 11:45
на олх повно
navariya• 06 мая в 11:50
Ответ дляzanna76
на жаль,там теж не дешево з доставкою
Не знаю. Зайшла на аукціон - можна знайти до 20 дол. Правда б/у, але фірмові і в ідеальному стані. Та і в принципі, через тиждень і ваші нові стануть б/у...
Нові: до 100 дол.
автор zanna76 • 06 мая в 11:53
Ответ дляМарика-bf42
на олх повно
їх то повно,але всі різної якості.на сайті sezon красиві,менеджер сказала якісні,в магазині-надзвичайно смердючі
navariya• 06 мая в 11:56
Ответ дляzanna76
Брат так інструменти купував... Правда попередили, що підробка, але якісна. В ітозі - гі..но - хтів зекономити....(
Марика-bf42• 06 мая в 11:56
Ответ дляzanna76
то може на ринок?