Не против• 06 апреля в 16:50
Якщо хтось купує копії брендових парфумів, порадьте де краще купувати
Порадьте де купити копії парфумів, щоб аромат повністю розкривався, як в оригіналі. Іноді хочеться спробувати щось новеньке, але шкода коштів на оригінал. Поради про те, що краще оригінал, можна не писати, сама знаю, питаю про хороші копії
В мене кілька варіантів, Інтенсо був найперший. Однак багато залежить від самого аромату, від виробника концентрату. І якщо у Вас вибагливий нюх, гарно розвинена ольфакторність, Вам можуть не сподобатися копії. Тільки особистий затест. Можливо слухайте описи на відомі клони в ютубі