Запароленое одеяло• 06 мая 2025
Картоплярі стверджують, що прогноз врожаю картоплі у 2025 році на 25-30% гірший
Картоплярі України стверджують, що прогноз врожаю картоплі у 2025 році на 25-30% гірший, ніж був у 2024-му...
Ціна восени сягне мінімум 40 грн/кг.
Картопля з Туреччини чи Єгипту не зможе покрити дефіцит і у цьому році там також передбачається значний недобір продукції.
Ціна восени сягне мінімум 40 грн/кг.
спальное место• 06 мая 2025
Ответ дляЯ такая наивная
І взагалі, які можуть бути прогнози
прогноз погоди більш-менш реальний тільки на тиждень, с тут вже на літо напрогнозували..
Колись цікавилася цією темою. Є народний прогноз по якимось дням якщо холодно/сонце/вітер/тепло і т.п. Можна спрогнозувати яке буде літо і чи буде врожай. Воно реально працює. Аж не віриться.
Я один раз перевірила це і воно дійсно справдилися.
Я в таке ніколи не вірила )
Мені 39 років.
Я в таке ніколи не вірила )
Мені 39 років.
Цвіпканя• 06 мая 2025
Ответ дляКолупалочка
Прекрасно, що є. У одиниць. А мільйони пенсіонерів з пенсіями до 5 тис грн і мільйони працюючих с зарплатами до 10 тис. Ставки бюджетників, навіть у спеціалістів та керівників нижчої ланки, менші за мінімалку, і держава їх заморозила, вже більше трьох років не підвищують. ціни ж на харчі вже виросли в рази і ростуть далі.
Повірте що не в одиниць.я теж так думала. Але такі зп переважно в Києві. І ще Львів. Я знаю про що говорю. Я теж думала що такі зп під час війні неможливі. Можливі ще й як
Цвіпканя• 06 мая 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Угу... а зима найхолоднішою за всю історію людства
і так кожен рік...
Про спекотне літо правда.У минулому році Україна увійшла на 3 роки в спекотний період. Того літа був капець. Цього літа буде ще вища темп. І наст.літа. я вже цієї весни поставила кондиціонер. І в мене не сонячна сторона і 2 поверх. Я пам´ятаю що було минулого серпня
Печенюшка• 06 мая 2025
Ну як можна на початку травня робити прогноз що урожай буде невисоким, як картоплю лиш от недавно більшість людей висадило? Я б за такі прогнози нашим ЗМІ по голові надавала, чесно. Більшість картоплі в Україні вирощуються в приватних домашніх господарствах, яким чином взагалі держава а тим більше якесь видання може знати і порахувати врожайність? То з тої серії, коли після снігів які були в квітні, написали що 80% плодових дерев змерзло в Україні. Цікаво як ті відсотки рахували, кожне дерево оглядали, яке в Україні росте- ну це ж брєд сивої кобили, аби тільки заголовки кричущі написати.
Запароленое одеяло
• 06 мая 2025
Ответ дляПеченюшка
Побачимо але дешево не буде, це ясно
Запароленое одеяло
• 06 мая 2025
Ответ дляЯ такая наивная
і так кожен рік...
Зими вже хододні не будуть, літо спекотне дуже
Печенюшка• 06 мая 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Побачимо але дешево не буде, це ясно
На 6 травня нічого не може бути ясно, от це точно. Зараз бачу картоплю минулорічну по 15-20 грн продають з доставкою додому, під підʼїзд.
Колупалочка• 06 мая 2025
Ответ дляПеченюшка
Яка область? В нас по 30 і не підходь. Невеличка посадочна 27. Харків.
Печенюшка• 06 мая 2025
Ответ дляКолупалочка
Тернопіль. В магазинах 21-23, в групах в фейсбуці по 15-20.
Колупалочка• 06 мая 2025
Ответ дляПеченюшка
Гарні ціни.
Я такая наивная• 06 мая 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Експерти) подивимось
Не худа ні разу• 06 мая 2025
Ответ дляЦвіпканя
Ви не уявляєте які є зп під час війни. І вони не в одиниць. І не в дясятка людей. Це зп від 80 тис грн. І таких повно.
И у какого % населения Украины такие ЗП, а у какого минималка или максимум 15-20 тыс?
Тану на сонці• 06 мая 2025
Ответ дляЦвіпканя
Новина так новина. Ви краще скажіть, скільки (не)людей наживається саме завдяки цій війні.
Водійка хімарса• 06 мая 2025
Ответ дляНагайна
Кого побачим? Вы не понимаете, что если в Европе будет война, то в Украине автоматически не будет вообще ничего? Она полностью на дотациях. Останется выжженная земля. У вас мыслей о картошке уже не будет.
Такого не будет
Водійка хімарса• 06 мая 2025
Ответ дляКолупалочка
Ну когда-нибудь повысят , может мы и в ЕС вступим. Ведь итак стараются делать законы и правила как в ЕС уже. К примеру, электричество 240 вольт как в ЕС, медицинскую реформу вводить и др.
Водійка хімарса• 06 мая 2025
Ответ дляспальное место
Мій чоловік ( ветеран) каже, що голодомор іде повним ходом. Ми тільки цього не усвідомлюємо.
Почему голодомор если почти никто не голодает , а все как-то справляются?
Водійка хімарса• 06 мая 2025
Ответ дляКолупалочка
Так 30 грн это копейки за килограмм
Два-три тижні і фсьо• 06 мая 2025
Ответ дляспальное место
Хай ваш чоловік хоч щось почитає про голодомор чи фільм спогадів подивиться на ютубі. А потім загляне в свій холодильник і комору чи що там у вас, на полки в супермаркеті подивиться. Голодомор у нього... Не гнівіть Бога, люди!
Вакцениро Вона• 06 мая 2025
Ответ дляя Кукарача
Спитайте у них, чому вони такі несмачні сорти зараз вирощують? І чому у магазині картопля на 30 відсотків то зелена, то зіпсована зсередини?
у нашої баби на городі не смачна як скло,хрумтить наче огірок .рідкісне гуано всі сорти
Колупалочка• 06 мая 2025
Ответ дляВодійка хімарса
Работаю с людьми, рассказывают о жизни, реально многие пенсионеры, инвалиды, безработные 55+, которых не берут нигде на работу, выживают только благодаря бесплатным обедам, которыми у нас в городе обеспечивают всех желающих. А люди, которые потеряли жилье и все имущество? Таких сейчас сотни тысяч только у нас в городе. Да и многие работающие экономят по страшному, едят в основном крупы и курицу, не лечатся, не пользуются горячей водой, не включают по вечерам свет и электроприборы в целях экономии, и тому подобное. Знаю из первых уст. Да и сама вынуждена сильно экономить. Зарплату три года не поднимают. На еду хватает, но вот зуб полечила, уже дыра в бюджете.
Колупалочка• 06 мая 2025
Ответ дляВодійка хімарса
Так 30 грн это копейки за килограмм
Когда зарплата та же, что и 3-4 года назад, когда картошка была 8-10 грн за кг, то далеко не копейки.
Водійка хімарса• 07 мая 2025
Ответ дляКолупалочка
И что,таких людей прям много,кто вынужден искать бесплатные обеды?
Колупалочка• 07 мая 2025
Ответ дляВодійка хімарса
Много. Толпа стоит ежедневно за ними возле каждой школы, где их раздают.
Мы с сотрудниками недавно в шутку говорили, что наверное недалек тот час, что и нам придется туда идти, если цены ещё вырастут, а зарплаты нет. Зарплаты 7-9 тысяч грн у нас, бюджет. Большинству населения, у которого доход не растет, выживать все сложнее.