Підкажіть, будь ласка, хто знає, як записатися на Подвійний Апостиль у ДП Документ? Чи там потрібно приходити і в порядку живої черги подавати документи на апостиль?
Обнимашкина• 06 мая в 17:14
Може я не в курсі. Але де документ не ставить апостиль.
На яких документах Вам потрібно ставити апостиль?
Грушки-яблочки• 06 мая в 17:16
Они не ставят двойной апостиль. Лучше обратиться в бюро переводов. Потому что двойной апостиль - это значит на оригинал и на перевод апостили
Ответ дляГрушки-яблочки
А якщо і оригінал свідоцтва і його копія? От просто у 2020 році у відділенні дп документ у ТЦ Україна робили апостиль на інших документах, це мабуть щось змінилося, не знаєте?
Леди_на_драндулете• 06 мая в 17:20
ЗАГСы ставят за очень небольшую плату если апостиль министерства юстиции, на переводы по крайней мере ставит министерство юстиции
Грушки-яблочки• 06 мая в 17:21
Ответ дляФікусина
Это не двойной апостиль
А зачем вам на двух документах апостиль?
Грушки-яблочки• 06 мая в 17:37
Ответ дляФікусина
А, подвійний - це і оригінал і переклад, так дійсно, дякую. На копії потрібен апостиль, щоб оригінал свідоцтва про народження не віддавати в установу, а лише копію свідоцтва
Проще это в ЗАГСе сделать
Грушки-яблочки• 06 мая в 18:01
Ответ дляКредитная
apostille.in.ua вот тут делала моя знакомая.
Это для документов об образовании, а у автора свидетельство - на них там не ставят апостиль