Можу брикнути• Изменено 06 мая 2025
Це привід шукати нову роботу?
Працюю в аптеці, сама робота довподоби, люблю допомагати людям, консультувати, мені приємно коли люди приходять і дякують і таке🥰Працюю вже третій рік, після університету ніде не працювала більше, і відчувається що система дала збій..постійно якісь дебільні нововведення, зп стала менша, обов´язків більше, ще й в колективі почали до всього дойоб***тися. Срачу після зміни не залишаю ніколи, обов´язки свої виконую, але знаходять до чого придратись і завідуюча, і напарниця. Я наймолодша в колективі, але раніше такого не було. Ще пару місяців тому до нас прийшла працювати колишня працівниця нашої аптеки, і виходить що вони всі між собою спілкуться по дружньому, в них багато спільного, живуть по сусідству, діти в одну школу ходять, спільні інтереси, свята разом відмічають, як я зрозуміла вони з одного села, і знайомі вже по 10 років. Не в цьому сенс, одна одну вони прикривають, коли я щось можу не так як треба зробити, це все виносять на загальне, за кожну дрібницю чіпляються. Себе не бачать
Elena_Kiev_Solomenskiy• 06 мая 2025
вы там- белая ворона. возможно, вам нужен коллектив ровесников
Можу брикнути
• 06 мая 2025
Ответ дляМолчалка
Ну це ж не єдина мережа аптек у Вашому місті? Шукайте
Те що поблизості то це ближче, інші аптеки треба їхати годину
Директриссимо• 06 мая 2025
Навіщо терпіти таке відношення до себе, тим паче Вам не подобається, то звісно шукати нову роботу.
Трахтибидох• 06 мая 2025
Станьте завідуючою цієї аптеки
Або просто перейдіть на роботу в іншу аптеку
Їх тепер більше, ніж кав´ярень.
Можу брикнути
• 06 мая 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Я коли була на заміні як була аптека недалеко нашої мережі(її закрили), там дівчата були мої ровесниці , мені було легше з ними, було про що поговорити, попити кави могли разом і час пролітав. А тут день якась гра в мовчанку, і тому люблю коли є люди або є робота. Бо просто так не присядеш, щоб не говорили зайвого, що не роблю нічого, завідуюча день в телефоні або ще десь. Мені простіше коли її немає, бо цнюе мовчання мене дратує
Можу брикнути
• 06 мая 2025
Ответ дляДиректриссимо
Тримаюсь бо робота близько, і до клієнтів звикла, як вареник в маслі. Але всередині колективу почались якісь непорозуміння , хоча раніше не було цього
Можу брикнути
• 06 мая 2025
Ответ дляТрахтибидох
Станьте завідуючою цієї аптеки
Їх тепер більше, ніж кав´ярень.
На жаль в завідуючої не набагато більша зп, а сидіти день в телефоні як наша я не хочу. Мені подобається рух, коли є що робити, а не штани просижувати
Аліса-90ae• 06 мая 2025
Шукайте зараз більш зручний вам варіант. Краще піти до того як зміючини вас підставлять
Можу брикнути
• 06 мая 2025
Ответ дляАліса-90ae
Ну не знаю підставлять чи ні. Але є одна фішка. На кожній зміні ми рахуємо свої полички, перевіряємо терміни. І кожного разу коли я рахую бетаргіни, атоксіли, не вистачає по пару пакетів, плюсів немає ніколи, а от мінуси є. Мені так подобаються що можуть взяти препарат з аптеки і нічого не сказати, а ти потім шукаєш як дурень, і коли питаєш де чуєш ой то я взяла, я проб’ ю його як буде зарплата. І коли я пишу за ті пересорти, нестачі, мені пишуть ти як рахуєш? Що в тебе то є, то немає якось так
MacOS-ница• 06 мая 2025
У меня тоже ситуация с тем, что образовался змеючный коллектив, где идет борьба за власть и многие, не имея полномочий, пытаются командовать другими. Я начала всех их динамить и игнорировать, никого не поддерживаю в этом змеючнике. Я сама по себе, получается. Хороших людей выжили, кого хотелось поддерживать, а сейчас таких не осталось. Зарплата хорошая, но от такой токсичной атмосферы у меня начинается хандра и депрессия. Не хочется приходить на работу вообще
Можу брикнути
• 06 мая 2025
В мене інколи таке враження, що я комусь заважаю. Завідуюча вроді й хороша, добра, розуміюча. Але вона дуже легко змінює до тебе відношення. Відноситься добре, а потім хтось щось сказав на тебе і вже інше відношення не таке
Можу брикнути
• 06 мая 2025
Ответ дляMacOS-ница
Та я теж сама по собі, але знаєте як це бути не таким як всі. Коли в мою зміну приходить напарниця приносить каву зав і іншій колезі і разом йдуть пити каву, про щось говорять, я стою на касі віддалено від них, ніхто навіть на кличе. Ну думаю ви зрозуміли що я мала на увазі😅
Ответ дляМожу брикнути
сколько заведующей лет,сколько тебе?
Можу брикнути
• 06 мая 2025
Ответ дляMacOS-ница
А в мене просіла зп( ще й знімає офіс за нестачі, терміни. Ми ж рахуємо кожного місяця то все.
Можу брикнути
• 06 мая 2025
Ответ дляИриналь
сколько заведующей лет,сколько тебе?
Мені 23, зав 35
Лепешечка• 06 мая 2025
Ответ дляТрахтибидох
Станьте завідуючою цієї аптеки
Їх тепер більше, ніж кав´ярень.
Ой, згадали про аптеки і кав’ярні))) Колись на початку 90х прийшла працювати в проектний інститут. Одного разу йдемо групою (будівельник, електрик, сантехнік і ГІП) на обстеження об’єкту. Йдемо по центральній вулиці міській і тут одна видає ’ Ой дівчата, гляньте, у нас - Женева: банк, кафе, бордель, аптека’
MacOS-ница• 06 мая 2025
Ответ дляМожу брикнути
Понимаю вас. Наверное, не ваши люди. У меня подобная ситуация, меня зовут, но не из доброты душевной, а чтобы задобрить, а потом использовать меня, типа ж ’друзья’. Я отказываюсь от таких ’друзей’ ложных. Говорю, что занята, мне надо позвонить и т.д., и сижу сама. Не надо мне такие лицемерные змеючные компании. Может и у вас толтко к лучшему, что не зовут и не приходится тусить со змеями лишний раз.
Янка-угомонись• 06 мая 2025
Захворійте на два тижні, і або звільнять або зарплату можити прости більшу (як ви така як пишите)
Роздратована шкіра• 06 мая 2025
мені здається, що тут ясно все... І Вам теж вже ясно, просто треба трохи часу, щоб змиритися(( Діла не буде, якщо не зміниться колектив чи завідуюча, а передумов цьому, вочевидь, немає
Тож набирайте повітря в легені, і починайте вже шукати інше місце
Ми на роботі проводимо багато часу, і в житті є ще й інші проблеми, - нащо терпіти те, що можна не терпіти? Якщо це не єдина аптека у маленькому селі, то То все рівно треба щось міняти, за дискомфорт та страждання недоплачують
Бажаю знайти хорошу нову роботу, щоб вранці із задоволенням, і весь день в радість
Можу брикнути
• 06 мая 2025
Ответ дляИриналь
вот то она и обижается,она то старше,внешность уже как тётя)))
Не розумію чому заздрити. В них чоловіки, діти, винаймають квартири. Я живу з мамою, не витрачаю на аренду, можу щось більше собі дозволити. Я не знаю що це за прикол, але вони так обговорюють коли в мене новий парфум, що я купую собі в Брокарді, а не замовляю розливанти разом з ними. Або ой в тебе нова сумка, знову нова помада..
Ответ дляМожу брикнути
завидуют возрасту)
Можу брикнути
• 06 мая 2025
Ответ дляMacOS-ница
Воно якось не по собі всеодно, те що не мої люди це я вже давно зрозуміла, але так якось не по собі, що раніше було краще ставлення а зараз таке наче я стажер якийсь
Можу брикнути
• 06 мая 2025
Ответ дляИриналь
завидуют возрасту)
А що заздрити? В них цікавіше життя ніж у мене тусуються після роботи, на шашлики їздять, на відпочинки разом. В них є чоловіки які для них все роблять, вони кохані. А мене ніхто не кохає😅все сама все сама
Можу брикнути
• 06 мая 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Напевно буду шукати де не треба день на ногах бути, і не по 12 годин.
Можу брикнути
• 06 мая 2025
Ответ дляИриналь
та ну ладно,сама и сама...
Але ж питання було в тому шо заздрять. А чому заздрити то? Ну вік, ок? І що далі? Вони ментально щасливіші за мене
Самая СоветЧиваЯ• 06 мая 2025
Ответ дляМожу брикнути
село оно и в аптеке село). ищите варианты
Файна пані• 06 мая 2025
Ответ дляМожу брикнути
Зараз аптеки в кожному місті через 50 метрів. Як годину?