барабанщица• 06 мая в 19:03

Чим відмити пофарбовану дошку на стінах (дача)

Віддала дачу переселенцям
І реально стіни брудні.. чи можна пароочисником відмити ці стіни?
Все липке.. це треш дівчата
Ворую вкусняшки• 06 мая в 19:13
Спробуйте вода + оцет (10 л води, 100 мл оцету) і ганчірку для авто
Приблизно, така як на фото (як рушник на вигляд)
ДолькиКабана• 06 мая в 19:15
Нічого небачу
Перефарбуйте ту вагонку
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 06 мая в 19:19
Пароочиститель может отмыть, но возможно местами краска слезет
Думаю освежить краску после генеральной уборки придётся
Этожзвяздаяегообожаю• 06 мая в 19:37
Ответ дляДолькиКабана
Нічого небачу
Перефарбуйте ту вагонку
для початку її треба віддраїти від бруду і жиру, щоб фарба взялась. І не факт, що від того частина фарби не злізе разом з жиром і брудом. Засранці грьобані
Стрибну в гречку• 06 мая в 19:37
Ответ дляДолькиКабана
Нічого небачу
Перефарбуйте ту вагонку
Жир з брудом не фарбують. Його в будь якому випадку доведеться змити.
Стрибну в гречку• 06 мая в 19:39
Автор візьміть щось ядрене по типу сан клін від жиру. Але може фарба полізти. Пробуйте звичайним для посуди + сода. Тільки намиліть і почекайте. Серветки вологи гарно від жиру працюють.
маминаБубочка• 06 мая в 21:21
меламиновая губка