Добра, коли сита!• 06 мая в 20:36

Хелсі та направлення

Може хто знає, лікар виписав направлення до спеціаліста та купу на аналізи. Потім тільки я побачила, що Хелсі не встановлено на телефоні. Ось зареєструвалася , а там ці направлення не висвічуються.
Як їх підтягнути? Номер направлення є в смс. Але які аналізи здавати, не запамятала
ЖующаЯКонфету• 06 мая в 20:38
Сінево?
В лабораторії самі скажуть що здаєте
Пишу_граммотно!• 06 мая в 20:38
Вони самі туди підтягуються. Номер телефону співпадає з тим,що в декларації?
Пишу_граммотно!• 06 мая в 20:39
Якщо ви в платній лабораторії здавати будете, то на сайті при введені направлення видно, які там аналізи
автор Добра, коли сита! • 06 мая в 20:47
Ответ дляПишу_граммотно!
Що був прийом видно, а направлень немає
автор Добра, коли сита! • 06 мая в 20:48
Ответ дляЖующаЯКонфету
Сінево?
В лабораторії самі скажуть що здаєте
Сінево чи Діла, навіть не в курсі. Та хотілось би наперед знати. До того ж там направлення до лікаря повинно бути, але немає нічого
freedom_2015• 06 мая в 20:58
а якщо в хелсі зайти в інформацію про візит до лікаря ? там має бути діагноз,що виписано і куди дано направлення .Звісно якщо лікар нормальний і заповнює
автор Добра, коли сита! • 06 мая в 21:05
Ответ дляfreedom_2015
Зараз ще раз гляну
автор Добра, коли сита! • 06 мая в 21:13
Ответ дляfreedom_2015
Ось щось є. Тільки не зрозуміла, чому дата стоїть 2022рік.

А підкажіть, безкоштовні це в Сінево чи в Діла можна зробити? Куди їхати?
freedom_2015• 06 мая в 21:14
Ответ дляДобра, коли сита!

сінево наче ,зайдіть на сайт .Не всі відділення і черга є ,наче онлайн .Але я ніколи не зверталась.Раніше Сінево і Ескулаб ,тепер другий ні якась нова лаба ще робить назва з 3 літер
freedom_2015• 06 мая в 21:16
Ответ дляДобра, коли сита!

а нижче вказано направлення ?номер і на що саме?
Туся муся• 06 мая в 21:18
Ответ дляДобра, коли сита!

дата ПОЧАТКУ
когда у вас аллергия началась?
автор Добра, коли сита! • 06 мая в 21:20
Ответ дляТуся муся
дата ПОЧАТКУ
когда у вас аллергия началась?
Та ось вперше звернулися. Немає нічого нижче. Взагалі сімейна тільки з декрету вийшла, не було її з часів ковіду.
Дякую, зараз з лабораторіями буду розбиратися. Треба шукати в них на сайтах чи як це відбувається? Просто заїхати вранці і здати кров не вийде?
freedom_2015• 06 мая в 21:33
Ответ дляДобра, коли сита!
Якщо безкоштовно,то ні .
IQ 80• 06 мая в 21:36
Ответ дляДобра, коли сита!

Їхати нікуди не потрібно. Я сьогодні собі оформила чотири безкоштовні аналізи на сайті Сінево. На головній обираєте аналізи від нсзу, потім заповнюєте свої дані, адресу за якою бажаєте здавати. Вводите номер направлення і вони всі підтягуються, потім обираєте день та час. В самій лабораторії Вас не запишуть, потрібно це робити самостійно на сайті, або дзвонити за номером 0442050020 обирати 6 меню і Вас запишуть.
IQ 80• 06 мая в 21:37
Ответ дляfreedom_2015
Значить мені повезло, ніяких черг, обирай день який завгодно)
автор Добра, коли сита! • 06 мая в 21:38
Ответ дляIQ 80
Дякую, тобто, якщо в мене декілька аналізів, вони всі відразу візьмуть? А то на хелсі видає якусь лабораторію, але кожен аналіз в різних місцях. Це ж і руки не витримають
IQ 80• 06 мая в 21:38
Ответ дляДобра, коли сита!
Так. Всі ці аналізи ідуть під одним номером і одразу всі підтягуються. На одне направлення може бути 5 безкоштовних аналізів
IQ 80• 06 мая в 21:40
Ответ дляДобра, коли сита!
Якщо Ви вже знайшли номер направлення,я можу зараз в темі допомогти Вам записатись). Ви будете записуватись, а я тут в темі зачекаю, що не зрозуміло, поясню
автор Добра, коли сита! • 06 мая в 21:53
Ответ дляIQ 80
В Сінево маєте на увазі? Дякую, спробую завтра сама, ви так чітко все написали, ще треба обрати найближче. Займуся цим завтра щоб ще дати підійшли
freedom_2015• 06 мая в 22:03
Ответ дляДобра, коли сита!
https://www.synevo.ua/nszu/order
тут можете зараз подивитись найближче до вас
Лялькодзьоб• 06 мая в 22:10
Автор, я врач, работаю в Хелси и так подозреваю, что Вы вошли не под своим номером в приложение Хелси.
Посмотрите, на какой номер номер приходят смс и перезайдите под тем номером. Должны и направления подтянуться и сегодняшний приём, а не 2022 года
автор Добра, коли сита! • 06 мая в 22:15
Ответ дляЛялькодзьоб
Та ні, все правильно зробила.
автор Добра, коли сита! • 06 мая в 22:16
Ответ дляЛялькодзьоб
Дякую, вже записалася навіть