Ms. При теле• 07 мая 2025
Київ спите??? Вибухи
тяжкаялюдина• 07 мая 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Не розумію, чи то мені здається, чи мопеди стали швидше літати?
Это новые
Доставучая• 07 мая 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Я прокинулась від дуже голосного звуку, який швидко приближався, значно швидше, ніж раніше. Коли зрозуміла що то то таке, зістрибнула з ліжка…тепер ці шахеди швидкі😞😡
Куратор дебошей• 07 мая 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Так швидші
Гигиенишвили• 07 мая 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Так швидші
В Дніпровському та на Борщагівка попадання в верхні поверхи
Куратор дебошей• 07 мая 2025
Ответ дляГигиенишвили
Борщагівка 7/8 поверх
Але багато шахедів було.
мистерЛяпсус• 07 мая 2025
Ответ дляТантрический кекс
Соф. Борщагівка біля мого салону(
Якого салону?
Авто чи краси?
тяжкаялюдина• 07 мая 2025
Ответ дляТантрический кекс
Соф. Борщагівка біля мого салону(
Личного?
Без образів• 07 мая 2025
Ответ дляТантрический кекс
Соф. Борщагівка біля мого салону(
В сторону ЛМ?
Will_Be...• 07 мая 2025
Ответ длякосмея
Тут одна нещодавно писала, що в Кривому Розі набагато страшніше і більше обстрілів, ніж в Херсоні.
Ага - было такое. Я, как жительница того самого КР немного обалдела.
vasilisa-l• 07 мая 2025
Ответ дляПліткарка
То ж помста за безпілотники над москвою, та ще й заводи у них погоріли, нехай би всі згоріли разом з тою москвою.
А до безпілотників над москвою за що помста була?
В ТГ одна писала, що то за те що Зеленський налякав обрана і ще когось так, що ті відмовились їхати на парад. Хоча вони може й не збирались