Кумедна• 18 апреля в 15:14

Де в Києві видалити родимки та папіломи?

Радіоножем
Сижуревувшоке• 18 апреля в 15:15
Папіломи радіоножем??
_Alekssandra_• 18 апреля в 15:23
Я удаляла в клинике Вита Медикал. На Оболони. Именно радионожом. Но это не папилома была, а доброкачественное образование размером почки как 10 копеек.
автор Кумедна • 18 апреля в 15:26
Ответ для_Alekssandra_
У меня обычные невусы и папилломы, доброкачественные, но много. Лазером 100% не хочу.
Посмотрю, спасибо
автор Кумедна • 18 апреля в 15:26
Ответ дляСижуревувшоке
Папіломи радіоножем??
А чим треба?
Медсестричка• 18 апреля в 15:31
Ответ дляКумедна
А чим треба?
Папіломи лазером акуратно видаляють. Там радіоніж не треба
_Alekssandra_• 18 апреля в 15:32
Ответ дляКумедна
Посмотрю, спасибо
Ну смотрите. У меня была довольно большая рана. 1,5 года прошло, след есть. А раньше была и ямка. Хотя заживало без проблем.
автор Кумедна • 18 апреля в 16:29
Ответ дляМедсестричка
Я видаляла невуси лазером, з того часу це для мене не варіант взагалі і нікому не раджу.
А радіоножем мені видаляли все і супер. І папіломи видаляли взагалі без сліду, і на повіках теж одним махом. Але то було в оркостані до усього, тому той лікар більше не варіант
Медсестричка• 18 апреля в 17:19
Ответ дляКумедна
Невуси відрізняються від папілом
автор Кумедна • 18 апреля в 17:21
Ответ дляМедсестричка
Невуси відрізняються від папілом
Ну факт той, що є позитивний досвід з радіоножем саме на папіломах. І негативний з лазером, хай і лише на невусах 🤷🏼‍♀️
Та й навіщо ж іти в два різних місця, хотілося б за одне відвідування