Перловая Кашка• 07 мая в 09:51

Посоветуйте бюджетную поверку счётчиков воды Киев

Счётчикам 9 лет, лучше сразу менять или поверять? Сколько стоит поверка сейчас? Посоветуйте подешевле эти услуги, пожалуйста!
Бочка порохУ• 07 мая в 09:54
везде одинаково)
СМСница• 07 мая в 09:55
Я поміняла в минулому листопаді.
Київ.
Найнижча ціна, яка була майже 6000 грн за два.
Їх і заплатила.

Але в мене лічильникам було 15+ років.
Я цю квартиру купила 4 роки назад і нічого раніше не робила крім повірки.
Вам, звичайно, краще повірити, а не міняти.
Це набагато дешевше
Тролю як можу• 07 мая в 10:06
Послухаю.
Автор я Вам скину пару контактів. Я хотіла замовити в передмістя, а на передмістя черга,поки син не на канікулах не аж кому дома зустріти спеціаліста, а ми проживаємо в іншому регіоні, де працюємо. Це мама брала в водоканалі нашому список тих хто робить повірку
оксюморон• 07 мая в 10:08
500 гривен один
Ms. Iphone• 07 мая в 10:09
Повіряли нещодавно. По 500 грн
Повірка вдома без зняття.
Якщо несправний - не платите.
Контакти дізнавались в Київводоканалі.
автор Перловая Кашка • 07 мая в 10:16
Ответ дляMs. Iphone
Повіряли нещодавно. По 500 грн
Повірка вдома без зняття.
Якщо несправний - не платите.
Контакти дізнавались в Київводоканалі.
А у Вас не залишилося телефону?
Сиамская сороконожка• 07 мая в 10:27
На сайтах постачальників є телефони. Але ви, скоріш за все не пройдете, бо лічильники старі. Я купувала нові
Скляна миша• 07 мая в 10:31
Повіряла на тому тижніі, лічильники 2012 року, вск ок, майсер сказав, що більш нові частіше не проходять чим старі.
400 грн за один
автор Перловая Кашка • 07 мая в 10:32
Ответ дляСкляна миша
400 грн за один
Поділіться контактом майстра, будь ласка
Щаслива Я• 07 мая в 10:52
У Вас старі лічильники, якщо не пройдуть повірку, заплатите і за повірку, і за встановлення нових. Старий лічильник може рахувати як в меншу сторону, так і в більшу. Моїм 8р було, я міняла в минулому році. Майстер від Водоканалу приходив. Коли зняв лічильник гарячої води виявилось що там перехідник тріснув, довелося міняти. Сказав що із-за цього лічильник не пройшов би повірку.