Бентливуман• 07 мая 2025

Як саме ви ненавидите кацапів?

Питання стосується всіх: і тих, хто виїхав закордон, і тих хто в небезпечних регіонах України, і тих, хто в безпечних, і тих, хто в окупації.
Результат:
вже голосів: 288
75 (26.04%) Ненавиджу, небезпечне місто
50 (17.36%) Свій варіант
49 (17.01%) Ненавиджу, безпечне місто
34 (11.81%) Норм ставлюсь,небезпечне місто
26 (9.03%) Ненавиджу, закордон
19 (6.6%) Ненавиджу тільки військових
12 (4.17%) Норм ставлюсь, закордон
11 (3.82%) Норм ставлюсь, безпечне місто
7 (2.43%) Ненавиджу, окупація
4 (1.39%) Норм ставлюсь, окупація
1 (0.35%) Ненавиджу, але мовчу, окупація
Якось так і живу• 07 мая 2025
Ответ дляДайте вподобайок
Мне тоже удивительно что некоторые не понимают очевидных вещей. Всех русских ненавидеть…что? С чего бы это?
Кажу ж - не у всіх хтось з родини загинув і не у всіх житло втрачене і життя з ніг на голову
Ті шукають хароших рускіх

Бабця в мештах• 07 мая 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Ні , все було погано і зараз утін всіх спасає від того жахливого життя
Пошевелите извилинами. Вы мне пытаетесь доказать что обычные люди что-то решают. Что конкретно мы решили? Или всех и все устраивало? И устраивает сейчас? Вот лично вы, что сделали? Перейшли на мову? Окей. Дальше? Что-то это изменило?
Я не Тролль• 07 мая 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Удалено администрацией...
а ви думали :)
тут москалоти повно і ждуніх
Дайте вподобайок• 07 мая 2025
Ответ дляКрасавица писяная
а что есть? хотя бы после сегодняшней ночи и утра? вы им прощаете то,насколько они изувечили нашу жизнь? нам никто не вернет эти годы.Их никто не звал на нашу землю.Киев
Я если на то пошло с большим негативом отношусь к нашей власти которая допустила эту войну, наших импотентных дипломатов, тех кто разминировал границу перед вторжением, тех кто пел про шашлыки, тех кто деньги отмывает на крови простых людей, кто в бусинки заталкивает мужчин. А за что мне ненавидеть россиян которые сидят в своей стране и просто живут, работают, детей растят и НЕ воюют на нашей территории. За что ненавидеть россиян которые уже долго живут заграницей и не поддерживают всю эту войну. Реально, за что? Это просто граждане другой страны, они могут быть хорошими так и плохими людьми, как и украинцы, немцы, американцы и т.д.
Юлия 0811• 07 мая 2025
Прості російські люди нічого не рішають. Ага. Недавно хоронили кума, добровольця, в нього вся рідня в раші. А тут дружина і 2 сина. І от та його рідня не приховує, що донатили на дрони, як же ж, вся дєрєвня ж донатила. А то все летіло на внуків і племінників.
Санька-4b93• 07 мая 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Удалено администрацией...
Оказывается, да. Лучше б и не заходила в тему
Якось так і живу• 07 мая 2025
Ответ дляБабця в мештах
Ой , про звивини заговорила людина якій життя в мирній Україні було не ок
Українці на відміну від поціновувачів царя - хуйла самі обирали курс країни - але вам не зрозуміти

alex-3f3c• 07 мая 2025
У меня ненависть к нашей шобле которая хайпует и жирует на войне, использует войну в своих мерзопакостных целях и к 73% которые выбрали это все что сейчас происходит с нашей страной, а на кацапов уже практически ненависти не отстается, просто физически, по обьему
Якось так і живу• 07 мая 2025
Ответ дляДайте вподобайок
Ага , винна що одягнула коротку сукню
Це все давало право напасти на мирну країну ?
Пекельнi Борошна• 07 мая 2025
Ненавиджу їх усім серцем. І ненавиджу тих хто шукає хороших узкіх і які пишуть що прості узкі нічого не можуть зробити. Зате прості узкі можуть знущатися з наших в полоні, виколювати їм очі наживо, підключати ел струм до геніталій. Це роблять прості узкі, не хуйло.
Ну і окремий котел в пеклі тим кому нівсьотакалназначьна, і тим хто краде на війні
Херсон це Україна• 07 мая 2025
Ответ дляЯкось так і живу
а вони, невдячні, табунами від нього пруть на захід І вже ні бІндерівців, ні правосєків не бояться, а як ненависну Європу, від якої кликали путіна, що б рятував, люблять))) Особливо безбашенні навіть не евакуйовуються, а ждуть освободітєдів, щоб через територію рашки псячими стежками пробратись в ту ’ненависну гейропу’ і косити там під українських біженців, продовжуючи і далі ненавидіти все українське. навіть дідів на патичках покидали і не заїкаються в Німеччині ’дєдиваєвалі’
Бабця в мештах• 07 мая 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
Это не простые, а военные. Не думаю что к ним относится кто-то хорошо. Всё в кучу смешали
Якось так і живу• 07 мая 2025
Ответ дляЮлия 0811
Зараз на палках дідів будуть носити на червоній площі - а ті діди в гробах перевертаються бо онуки в окопах сидять проти кацапськоі орди
Пекельнi Борошна• 07 мая 2025
Ответ дляБабця в мештах
Прості ваньки сцикліві, які пішли це робити бо хуйло кредит за нього закриє
Я не Тролль• 07 мая 2025
Ответ дляБабця в мештах
И что же мы смогли? Мужчин на улицах в бусы загружают и …?? Что-то никто против не выходит. Что-то никто ничего не изменил. Блекаут на несколько дней? Да легко, сидите обычные людишки без ничего. А мажоры то со светом, это ж их не касается, только нас. Цены каждый день вверх. Ииииии?? Все точно так же сидят с языками в жопе. Хотя это нас и касается. Но что ж, все только на форуме ныть могут. А действий то ноль. Не так ли?
почніть, народ підтянеться :)
МаксХмара• 07 мая 2025
Настал тот момент когда я ненавижу россиян и украинцев не очень люблю. Особенно тех, кто у власти.
Якось так і живу• 07 мая 2025
Ответ дляБабця в мештах
А воєнні десь вилуплбються у вакуумі
Не кацапська мирна мамка розказала про джек пот - контракт підпишеш , хахлів будеш мочити - ладу отримаємо
Херсон це Україна• 07 мая 2025
Ответ дляБентливуман
Не допоможе. Будуть сидіти в підвалі під уламками і любити руських…
ну, багато вже не сидить та й навдряд чи щось зможе вже сказати) от тільки шкода, що живуть серед людей і страждають через них ще й люди
Бабця в мештах• 07 мая 2025
Ответ дляЯ не Тролль
почніть, народ підтянеться :)
Ага, да ) каждый найдет причину чтобы не прийти на тот же митинг. У нас один другого уже загрызть готов. Нам и войны не нужно. Сами друг другу глотки скоро перегрызем

МаксХмара• 07 мая 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Удалено администрацией...
Жесть
Херсон це Україна• 07 мая 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Ті шукають хароших рускіх
точно, не інакше)))) особливо ті, що сидять на лінії вогню, беруть у наших солдатів одною рукою продукти, а другою строчать русні координати для наведення. А потім радісно на камеру розказують окупантам ’дождались вас, родненькие’
Дайте вподобайок• 07 мая 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Ага , винна що одягнула коротку сукню
Кто пришел с оружием на нашу землю, кто бомбы запускает- то без вариантов, это не норм. Но сори, не могу ненавидеть я русскую учительницу/инженера/электрика которые живут в условном Челябинске, не могу ненавидеть русских живущих заграницей (раз выехали и живут не всвоей стране, значит есть причины, значит жить там им не нравится). За что я должна их ненавидеть, за национальность? За то что президент там конченный и режим? Так наши 73% тоже «мудрый» выбор сделали если уж откровенно…
дама_из_декрета• 07 мая 2025
Ответ дляЯичница с беконом
Ненавиджу всіх, крім чоловіка. Його люблю.
Муж кацап?
Херсон це Україна• 07 мая 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
+10000000000000, казала вже давно: не путін вбиває, гвалтує і нищить, це робить простий руський ванька
Аліса-90ae• 07 мая 2025
Смерть рашиzzzким оккупантам
Дайте вподобайок• 07 мая 2025
Ответ дляЯкось так і живу
А воєнні десь вилуплбються у вакуумі
Ни одна мать не пошлет спокойно своего сына на войну, бред не пишите.
Исключение - маргиналы, но маргиналы есть во всех странах
Я не Тролль• 07 мая 2025
Ответ дляБабця в мештах
а ці ваєнні шо - сироти безродні без сім´ї без кола без двора?
їх виростили такими батьки, їх дружини просять щоб вони відправили новий унітаз додому а дітки бігають в пілотках і гордяться татками убивцями
Якось так і живу• 07 мая 2025
Ответ дляДайте вподобайок
Так хто ж виховав тих військових - не умовні вчителі - інженери ?
Вони ж ні до чого ?
Якось так і живу• 07 мая 2025
Ответ дляДайте вподобайок
То звідки ті тисячі вбивць - ґвалтівників
А ну ок - нація маргіналів - це пояснює мільйону армію
Я не Тролль• 07 мая 2025
Ответ дляБабця в мештах
от бачите, і у вас одразу причина знайшлась. хай ХТОСЬ вам зробить а ви покритикуєте