Рожева юбка• 07 мая в 20:16
Пошуки нової роботи, ваш досвід?
Ви коли шукали нову роботу, в цей момент ви на старій працювали? Як ви дійшли до думки про зміну роботи? Що стало для вас останньою краплею? Просто цікаво послухати, почну з себе в коментарях
Рожева юбка
• 07 мая в 20:19
Я останній рік думаю про зміну роботи, набридло робити одне і теж, немає розвитку, немає перспектив, хочеться чогось більшого. Поки що моніторю вакансії, де більш менш норм туди дорога на годину більше часу займає, от і думаю собі як краще, але від роботи вигоріла знатно. Почались проблеми зі здоров´ям: останні місяці тиск почав скакати болить спина, ноги, вени почали просвічуватись на ніжках(робота на ногах), всі почали дратувати, на роботу як на каторгу їду. Ще й в колективі почався розкол якийсь
МинерАлочка• 07 мая в 20:20
По разному. Один раз уволилась вникуда. Стараюсь больше так не делать. Хотя когда не работаешь, то поиски новой работы активнее идут.
Ну, я была в такой ситуации 7 лет назад.
МинерАлочка• 07 мая в 20:22
Ответ дляРожева юбка
Подумайте тоже, станет ли Вам лучше, если ухудшите свое положение
На предыдущей работе у меня было очень много обязанностей - от ведения документов и сдачи отчётности до расчёта зарплат и участия в инвентаризациях. Часто приходилось выполнять задачи, которые не входили в мои прямые обязанности: помогать с юридическими вопросами, общаться с проверяющими органами, даже заниматься снабжением. Работы было много, часто задерживалась после рабочего дня, особенно в отчётные периоды. Но при этом зарплата была всего 20 000 грн, без премий и доплат. Я поняла, что при такой нагрузке это слишком мало, и решила искать место, где мой труд будет оценён достойно. Искала параллельно с работой.
Рожева юбка
• 07 мая в 20:23
Ответ дляМинерАлочка
Чим саме погіршу своє становище дорогою?
МинерАлочка• 07 мая в 20:23
Ответ дляРожева юбка
На час дольше добираться?
Рожева юбка
• 07 мая в 20:25
Ответ дляMira-a102
В мене теж обов´язків прибавилось ще більше, правда заробітна плата 25 000, і графік 2/2. І я от не знаю, от просто не знаю як мені бути. Наче й норм зп для такого графіку, але я не росту як спеціаліст. Там де я хочу там зп 30-35 тисяч, але то новий досвід, нові знайомства, і там пятиденка. Ой які в мене качелі зараз всередині
Рожева юбка
• 07 мая в 20:28
Ответ дляМинерАлочка
На час дольше добираться?
Так. Ну от зараз я працюю 2 на 2. Я прокидаюсь о 5 ранку, мені важко даються такі ранні підйоми, о 6 я вихожу з дому, вдома я в 10 вечора, і знову наступного дня вставати рано. Але це лише два дні так, інші два я відпочиваю. А там де пропонують п´ятиденний графік, там я б прокидалась о 6 ранку, о 7 виходила б з дому, і була б дома о 8 вечора(по п´ятницях о 7)
ТебеОноНадось• 07 мая в 20:34
Ответ дляРожева юбка
Переходите, пока решились. Пару недель на обдумывание и вы не станете ничего менять
Чеширская кошечка• 07 мая в 20:40
Ответ дляРожева юбка
Дивіться по собі. Бо я б ніколи не пішла на пʼятиденку. Ті два вихідні пролітають на раз - два, а якщо треба кудись в лікарню, чи вирішувати якісь питання? Графік 2/2, 3/3 ідеальний. Бо встигаєш все. Тих пару годин ніби зекономлених ввечері ні про що. Бо так буде 5 днів на тиждень, а не два на два.
ПотеряласЯ Я...• 07 мая в 20:53
Ответ дляЧеширская кошечка
Люто плюсую. Я перестала відчувати життя, коли перейшла на п´ятиденку, це рабство. Тих двох вихідних просто не помічаєш, ні відпочити,ні справи поробити толком не вистачає часу. Але,як і у автора, перейшла, бо хотіла розвитку, назад шляху немає.
Найщасливіша• 07 мая в 21:20
Ответ дляРожева юбка
Розумію вас, бо сама в такій ситуації. Зарплата така сама, працюю правда віддалено 5 днів на тиждень. Вигоріла, розвитку немає. Відпустку можна взяти максимум на тиждень (( думаю, що вона мене не врятує.
Рожева юбка
• 07 мая в 21:32
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Розвиток є?
Рожева юбка
• 07 мая в 21:33
Ответ дляНайщасливіша
В нас максимум на 2 тижні. Але тих двох тижнів мені було мало
ПотеряласЯ Я...• 08 мая в 08:29
Ответ дляРожева юбка
Розвиток є?
На момент, коли я сюди прийшла, це було для мене розвитком. Зараз ні, але поки я не готова щось змінювати задля розвитку.
ША! я прийшла!• 08 мая в 11:31
Зараз звільнилась внікуди, бо змінився керівник, стало неможливо працювати. Пропозиції є, але по собі відчуваю, що настільки вигоріла, що поки не маю ресурсу кудись бігти