Elena 23• 07 мая в 23:29

Телевізор сам вмикається kivi , що це може бути?

Сьогодні лягали спати з дитиною вимкнули телевізор з пульта і через хвилин 15 він сам увімкнувся. На екрані було не те що ми дивились я його вимкнула і через хвилин 5 знову але вже інша папка відкрита та іще радіо яке я ніколи не слухала .
Телевізор підʼєднаний до інтернету бо дивимось Світ тв.
Амарилис• 07 мая в 23:35
Можуть бути майже розряджені батарейки в пульті. В мене так комп запускається з режиму очікування, коли батарейки в мишці втомлені)
автор Elena 23 • 07 мая в 23:39
Ответ дляАмарилис
Дякую, завтра заміню
Амарилис• 07 мая в 23:42
Ответ дляElena 23
Дякую, завтра заміню
Але причина може бути і інша. Може в самому пульті щось глюкнуло. Якщо заміна не допоможе, то скачайте пульт на телефон, а з рідного вийміть батарейки і перевірте. Якщо вмикатись перестане, значить точно пульт, якщо ж вмикатиметься, то вже до майстра
Evga32• 08 мая в 00:13
В мене чоловік так колись грався. Зробив віддалений доступ і з телефона вмикав телек, перемикав канали. Я чуть не вкакалась
автор Elena 23 • 08 мая в 06:51
Ответ дляEvga32
Я чоловіку відразу написала але він казав що не заходив.
Alcogolic• 08 мая в 08:21
Це глюки. У мене теж іноді вмикаеться сам, але логотипі JVC. Це як я зрозумів він перегружається (андройд). Андройд пристрої треба іноді перегружати бо накоплюються помилки.